Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (751. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • slm herkese , ios 12.1.4 'kullanıyorum 12.1.2 geri düşürebilirmiyim imzalar açık mı?
  • Cydiada "yüklenenler" kısmında en son yüklediğinizden itibaren sıra ile geriye doğru silin bence. Böylece hangisi hataya neden oluyor, deneme-yanılma ile bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunebakan44 -- 25 Şubat 2019; 12:2:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Merhaba ben de jailbreak çıktığını görünce saldırdım. Birsürü tweak yükledim. Şimdi telefon çok hata veriyor. iOS 12.1 yüklü. Tüm işlemleri geri alıp sanki hiç jailbreak yapılmamış gibi yapma imkanım var mı? Varsa onu yapıp baştan jailbreak yapıp sadece beğendiğim tweakleri yükleyeceğim. Telefon respiring yapıp duruyor. NGXPlay tam çalışmıyor
    Tüm ayarları sil yaptım yine olmadı. Yardımcı olacak kimse yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 12 için çalışan paralı/ücretsiz call recorder var mı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: weyis

Merhaba ben de jailbreak çıktığını görünce saldırdım. Birsürü tweak yükledim. Şimdi telefon çok hata veriyor. iOS 12.1 yüklü. Tüm işlemleri geri alıp sanki hiç jailbreak yapılmamış gibi yapma imkanım var mı? Varsa onu yapıp baştan jailbreak yapıp sadece beğendiğim tweakleri yükleyeceğim. Telefon respiring yapıp duruyor. NGXPlay tam çalışmıyor
    hocam cydianin icinde son yuklenilenler var ordan tek tek sil sorunlu tweakleri duzelir bosu bosuna kaybetme surumunu . tam emin olmadiginiz seyi yüklemeyin daha suanda betalar denemeler gelistirmeler yapiliyor veri ve surum kayiplari yasanmasin =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperalper23

arkadaslar' tweakcompatibleyi 'yukleyin isterseniz ben oyle yaptim cok rahat ,hem uyumlulari gösteriyor hemde guncellerenenleri gösteriyor ve ekli olmayan repolari tek tikla ekleyip o repolardanda indirebiliyorsunz tweakleri

benim kullandigim tweakler iphone x te
    BattreypercentX ama 1.1 li surumunu son surum guzel olmamis
    deleteforever
    letmeknow
    transparentcamerabar
    wifipassword
    flex3
    appsmanager
    appsync unified
    swipteselection
    filzafile manager
    Swipeselection telefonun orjinalinde var neden yükleme gereği duydunuz merak ettim?
  • https://ipsw.me/#platform buradan kontrol edebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceremony

https://ipsw.me/#platform buradan kontrol edebilirsin.
    teşekkürler , 12.1.3 açıkmış
  • Merhaba,

Telefonumda şu an 12.1.4 yüklü durumda. Jailbreak yapmak için 12.1.1 beta 3 yüklesem telefonum sıfırlanır mı? 12.1.4'te aldığım iCloud yedeğini 12.1.1 beta 3'e yükleyebilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExxTasY -- 25 Şubat 2019; 14:28:47 >
  • alperalper23 A kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdilik düzeldi ama klavyenin otomatik doldur özelliği gitti. Predictionsshortcuts bozdu. Tweaki sildim ama düzelmedi ne yapabilirim bilginiz var mı?

• Selam forumdaşlar bir problemim var call recorder da dün deneme yaptım 15 sn. Görüşmeyi mümkemmel kayıt etti. Fakat bugun 15 dk lık görüşmemi kayıt etmrmiş kırmızı nokta vardı kayıt ediyor dedi ama maşesef kayıt almamış halen görüşme grlmemiş nerede hata yapmış olabilirim?

• beyler 12.1.1 beta 3 sürümü imzalar hala açık geçmeyi düşünenler varsa düşünmesinler geçsinler. Az önce sürümü düşürdüm 12.1.1 beta 3e ve şimdi jailbreak yaptım yıllar sonra 3. defada oldu bendede
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi0411

beyler 12.1.1 beta 3 sürümü imzalar hala açık geçmeyi düşünenler varsa düşünmesinler geçsinler. Az önce sürümü düşürdüm 12.1.1 beta 3e ve şimdi jailbreak yaptım yıllar sonra 3. defada oldu bendede
    Beta 3 için İPSW linki paylaşır mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

Beta 3 için İPSW linki paylaşır mısın ?

Alıntıları Göster
    Hocam bir soru soracagim call recorder suan bende kusursuz calsiiyor fakat whatsapp aramalzrinda calismiyor vede aramayi engelliyor bu durum duzeltilebiliniyor mu?

• ExxTasY E kullanıcısına yanıt
    Elini cabuk tut imzalar kapanacak

• Kolayca jb yapmak icin

https://ignition.fun Sitesinden unc0ver jbyi yukleyebilirsiniz. Pcye gerek yoktur.

ios 12 uyumlu tweak güncel listesine
    Http://cydia.kiiimo.org/

Reposundan ulaşabilirsiniz.

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    https://www.theiphonewiki.com/wiki/Beta_Firmware/iPhone/12.x

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    benden önce @mrunseen paylaşmış sağolsun
  • benim gibi jailbreak aracının final sürümünü bekleyen var mı ?:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nc39 kullanıcısına yanıt
    11.3.1 den yeni gecdim sabır var :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 749750751752753
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.