Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (752. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Liberty lite kullanmasak ne olur ki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar iphone 6s plusm var, ana ekranda telefonu yan döndürdüğümde ekran dönmüyor. Uygulamalarda sıkıntı yok. Bir de telefonu kapatma tuşuna basılı tutmama rağmen kapatma ekranı gelmiyor. Bunların sebebi kullandığım tweaklermidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Banka uygulamaları Jailbreak algılıyor ve uyarı yapıyor. Daha sonra giriş yapıyorsun ve banka bunu kaydediyor. Eğer bankada bir para çalınma/ haksız işlem vs bir durum olursa banka sana diyecek ki "kardeşim sen jailbreak ile giriş yapmışsın sorumluluk senin sistemin tüm zararlı yazılımlara açık". Liberty ise banka uygulamasının jailbreak algılamasını kapatıyor.

Bu arada saat başı spring board hatası alıyorum ve crash veriyor. Safe mod'a atıyor. Tweakların güncellenmesini beklemek en iyisi. Biraz acele ettim.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkür ederim. Hocam ben de 1-2 saat önce jb yaptım. Ama safaride 10-15 dakikada bi respring atıyor. 12.1 6s+

• Arkadaşlar en son telefona pcden impactor ile uncoveri attım fakat 2-3 ay pcye ulaşımım olmayacak, şu anki aktif olan uncoveri extender ile yeniden imzalıyorum ama kalan gün 7 gün olmuyor. Nasıl yapabilirim bilen var mı?

Ya da uncoveri safariden indirip filza ile bulup extenderin göreceği klasöre taşıyabilir miyim?

Askerlik görevimi yapıyorum bilen cevaplarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

Arkadaşlar en son telefona pcden impactor ile uncoveri attım fakat 2-3 ay pcye ulaşımım olmayacak, şu anki aktif olan uncoveri extender ile yeniden imzalıyorum ama kalan gün 7 gün olmuyor. Nasıl yapabilirim bilen var mı?

Ya da uncoveri safariden indirip filza ile bulup extenderin göreceği klasöre taşıyabilir miyim?

Askerlik görevimi yapıyorum bilen cevaplarsa sevinirim.
    https://ignition.fun/ jbtr'de buradan kurulursa 250 gün imza süresi olduğunu söylüyorlar.
  • 5s ve 6 için jailbreak geliyor...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Mümkünse o site veya tweakbox ipahub gibi 3. parti servisleri kullanmadan haletmek istiyorum.

Ben ordan yükledim: söylediğiniz doğru, 250 gün kullanım süresi var bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: 36

ustam ayarla ve yuklu uygulamarlar icindeki gereksiz cache cerezleri temizleme tweakin ismi neydi
    o tarz şeyler için sanırım icleaner kullanıyorlar ben kullanmıyorum bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

https://ignition.fun/ jbtr'de buradan kurulursa 250 gün imza süresi olduğunu söylüyorlar.

Alıntıları Göster
    ignition ın imzaları silinirse ki geçen haftalarda silindi, uygulamaların hepsi çöp oluyor, tekrar imzalanmasını bekleyebilirsiniz 1-2 gün içerisinde imzalanıyor tekrar indirip kurmanız gerekebiliyor. normal şartlarda evet 200 günün üzerinde ama iptal olma şansı da var. geçen sene ki iptal olmasını engelleyen bi yazılım vardı ama bu sene bi terslik var sanırım tam anlayamadım

• cantekim kullanıcısına yanıt
    hosts dosyasından Apple imza kontrol sunucularını engelleyebilirsiniz (unc0ver kendi engelliyor)

• cantekim kullanıcısına yanıt
    ReProvision tweakini deneyebilirsin.
    Bu şekilde uygulamaları orijinal repodan yükleme yapmanızda fayda var bence,https://ryleyangus.com/repo/
  • beyler bende yeni geçiş yaptım gecenin bu vaktine kadar uyumadım yarın iş görüşmesine gidecek olmama rağmen.
    ios 12.1.1 beta 3'e geçtim ve jailbreak yaptım iphone'u fakat sürekli "yeni bir İOS güncellemesi var. Lütfen İOS 12 beta'dan güncelleyin." uyarısı alıyorum. yardım edebilecek bir yetkili abi yokmudur

çözüm: [[NoBetaAlert]]
    https://parrotgeek.com/repo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuil_ibo -- 26 Şubat 2019; 5:7:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskinfener

ReProvision tweakini deneyebilirsin.
    güncellenmiş evet kullanılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

hosts dosyasından Apple imza kontrol sunucularını engelleyebilirsiniz (unc0ver kendi engelliyor)
    jakejames problem olduğunu yazmıştı 2 gün önce o nedenle muallakta diye düşünüyordum
  • iOS 12 jb iPhone se için şuan uygun değil mi?

• liberty için çalışan repo adresi verebilecek olan var mı?

• iPad 5. Nesil için ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 750751752753754
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.