Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk denediğim de onu da yapmıyordu aslında ama hard reset atıp tekrar jb yapınca modmyi yi dediğiniz yerden ekledim ama yenilememe hatası devam ediyor.
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    cydia da güncellemeleri repoları yenilen bir bölüm var ama o bölüm hakkında benim hiç bilgim yok, neye bağlanarak çekiyor güncellemeleri nasıl güncelliyor bilmiyorum açıkçası, tekrar cydia kurmak sorunu çözebilir, yaluda da şu an okudum bu şekilde söylüyor. ayrıca bazen wifi de güncellemeleri çekemiyor cydia o nedenle lte ile deneyin demiştim
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    Evet o hatadan bende kurtulamadım bigboss bile hata veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afyonteam kullanıcısına yanıt
    Sizin problemle ilgili coolstar tweet atmış -_- sorun core utilities de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 4 Mart 2018; 22:24:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Electra 1.0.3 yayınlandı

https://mega.nz/#!WRQl1SxS!ZHF7-m03rlpmI83_qSeEYqQK2_1tGrzjPq-Ett9BnRY

• cantekim kullanıcısına yanıt
    Can donma sorunu bende hat safada idi sanırım bu bug yüzünden cıktı bu 1.0.3, 1.0.2 nin üzerine kursam sorun olurmu sence?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karacaardıç -- 4 Mart 2018; 22:45:0 >
  • karacaardıç kullanıcısına yanıt
    Selamlar ya aslında donma problemi bende de oldu sistemi baştan kurduğumda düzeldi bunun sebebini ben de anlamadım, ben v1.0.1 in üzerine v1.0.2 kurmultum ondan olabileceğini düşünüyorum. Siz de öyle yaptınız mı bilmiyorum ama büyük olasılıkla öyledir. Donma sorunuyla alakalı yayınladı bu sürümü bazı bugları da düzeltmiş. 1.0.3 kurun derim ama sistemi silip kurmalısınız bence

Aleyküm selam, ben direk 1.0.2 kurmuştum... yani senın donma sorununda üzerine kurmandan değil :)

• Bu arada sistemi sil derken cihazımı sıfırlıyım hiiiç uğraşamam valla üzerine sen kurduysan 1.0.1 den yani bende kurarım sorun olmaz heralde :)

Aynen öyle, deneyimliyorum ben de 😄

• Klasör görünümü içindeki 4 uygulamayla yapan bi tweak vardı köşelerden 4 uygulamayı gösteriyordu onun ismini bulamadım. Bir de bu klasörleri yuvarlak yapmak istiyorum bilen var mı?
  • envoytr kullanıcısına yanıt
    https://jlippold.github.io/tweakCompatible/package.html#!/info.rpdev.betterfourbyyfourfolders/details/1.0.1

4X4 simgeler

Circleicons yuvarlak görünüm için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 4 Mart 2018; 23:16:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

https://jlippold.github.io/tweakCompatible/package.html#!/info.rpdev.betterfourbyyfourfolders/details/1.0.1

4X4 simgeler

Circleicons yuvarlak görünüm için

can bu tarayıcı bezdırdı beni megada indiremiyorum altarnatif linkde bulamadım varmı başka link
    NougatFolder mış aradığım ama beyaz efekt verdi olmadı istediğim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envoytr -- 4 Mart 2018; 23:20:40 >
    https://raw.githubusercontent.com/coolstar/electra-ipas/master/Electra%201.0.3.ipa

Burdan deneyin birde

Eyvallah

Telefonda ses kalmadı :)

Nasıl ya 😄

Yav yandaki sesi kapamışım

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.