Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

kurulu zaten. ama yinede görünmüyor. Google üzerinden yaptığım aramada birkaç çözüm anlatanlar olmuş. hepsini uyguladım ama yine de olmadı. ayarlarda görünmüyor tweakler

Alıntıları Göster
    dylib ve plist dosyalarını da kontrol edebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

dylib ve plist dosyalarını da kontrol edebilir misiniz ?

Alıntıları Göster
    filza ile mi kontrol edecem. kontrol ettiğimde dosya var mı yok mu diye mi bakacam anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin ÇAKI

filza ile mi kontrol edecem. kontrol ettiğimde dosya var mı yok mu diye mi bakacam anlamadım.

Alıntıları Göster
    filza ile de görürsünüz bilgisayardan cihaza bağlanıpta görebilirsiniz
  • unc0ver kullanmak daha mantıklı değil mi ?
  • Selamlar yıllar önce iphone 4s i mi jailbreak atmıştım fakat sonrasında hard reset atıp telefonu sıfırlamaya çalışmıştım. Fakat jailbreak sonrası hafıza bloklarında yapılan değişim yüzünden orjinal yazılımı kabul etmemişti dolayısıyla apple logosunda kalıyor. Dfu modunda vs update etmeyi denedim fakat hata veriyordu telefoncu da nand flash ta sorun olduğunu söyledi bu sorunu daha önce yaşayan varmı?
    Kısaca jailbreak li haldeyken orjinale dönmek istediğim için apple logosunda takıldı

• _Meister kullanıcısına yanıt
    Ben ipod 4ü hala jb li kullanıyorum. Arada reset atıp jb yapıyorum. Hiç sorun yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba tweakboxtan electra 11.4 indirip jb yaptım ama sürekli jb iptal oluyor tekrar indirip jb yapmak zorunda kalıyorum bunu nasıl çözerim be jbı silmek istiyorum uygulamalar ayarlarım verilerim silinmeden bu işlemi yapabilirmiyim sürüm 11.4.1 teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: rushb

Merhaba tweakboxtan electra 11.4 indirip jb yaptım ama sürekli jb iptal oluyor tekrar indirip jb yapmak zorunda kalıyorum bunu nasıl çözerim be jbı silmek istiyorum uygulamalar ayarlarım verilerim silinmeden bu işlemi yapabilirmiyim sürüm 11.4.1 teşekkürler
    incendo reposunda reprovision var onu yükleyip apple idniz ile giriş yaparsanız otomatik olarak yeniler
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.