Şimdi Ara

JailBreak iOS [11 - 11.4.1] / Sorunlar - Çözümler - Öneriler (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.428
Cevap
18
Favori
69.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olumsuz hocam

JailBreak iOS [11 - 11.4.1]  / Sorunlar - Çözümler - Öneriler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afyonteam kullanıcısına yanıt
    Bu gönderdiğiniz resimde repolara ulaşamadığı yazıyor ki bu repolar default olarak geliyor cydia ile, wifiden çıkıp denediniz mi ? saurik reposunda hata almanız normal de diğerleri için normal
    değil tabi,

birde o hata veren repoları silin tekrar yükleyin, verileri çekemediği için hata alıyorsunuz ve repolar sağlam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 4 Mart 2018; 10:40:41 >
  • İyi gunler cantekim . Senden bisey rica edicem oncelikle ios 11 uyumlu tweaklerin turkce aciklamasinin oldugu bi site var mi? Ayrica bu ngxplay ios 11 de calismiyor bu tarz bildigin bi tweak varmi? Olsa para verip alcam yani suan o durumdayim...

• cantekim kullanıcısına yanıt
    Selam hocam bu lock plus pronun ödemesini nasıl yapıyoruz hiç anlamıyorum bu PayPal muhabbetinden

• canozturkk kullanıcısına yanıt
    paypal.co.uk sitesinden yeni bir mail ile hesap açıp satın alabilirsiniz.
  • Para yatırıp kupon Kodu alıyoruz sanırım çünkü ödemede kupon kodu istiyor doğru mu anlıyorum ?

• Tolqa_1907 kullanıcısına yanıt
    türkçe açıklamaların olduğu bir site yok fakat öyle bir şey yapmayı planlıyorum açıkcası. ngxplay için ise hiç bir fikrim yok geçen sefer de söylediğim gibi farklı konularda açılmış bu konu da ama gelişme yok maalesef
  • canozturkk kullanıcısına yanıt
    hayır normalde 10$ o tweak, eğer kupon kodu girerseniz 5$ a düşüyor
  • hocam seni ugrastırıyorum ama copic yükledim .restart attı telefon suan acılmıyo dönen modda kaldı sonra hard restart yaptım acıldı fakat jb yapmaya calısıyorum gene donen modda kalıyo . reiboot falan denedim acılıyo am telefon jb olmuyo ne yapmam lazım ?
  • Ana ekrandaki simgeleri istediğimz yere koyabilceğimiz tweak var mı?

• Tolqa_1907 kullanıcısına yanıt
    bunun için coolstar 1.0.3 ü hazırladı ama sunmadı, 1.0.3 gelene kadar ya böyle dursun, ya da jailbreak silip tekrar yüklemeniz gerek, ilk sayfa da var anlatımı
  • Demand it! kullanıcısına yanıt
    springtomize 4 ile yapılabiliyor sanırım kontrol edin isterseniz ama tam anlamıyla çalışmıyor diye biliyorum onu da, alternatifi springplus var ama o da iş yapmaz sanırm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantekim -- 4 Mart 2018; 17:58:47 >
    springtomize tam kapsamlı çalışmıyor denemiştim bide reformx vardı o hiç çalışmıyo:) beklicez anlaşılan
  • Demand it! kullanıcısına yanıt
    görsel olarak çok fazla bir şey değiştirmediğim için bende araştırma gereği duymadım açıkcası ama denk gelirsem aklımda olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

Bu gönderdiğiniz resimde repolara ulaşamadığı yazıyor ki bu repolar default olarak geliyor cydia ile, wifiden çıkıp denediniz mi ? saurik reposunda hata almanız normal de diğerleri için normal
    değil tabi,

birde o hata veren repoları silin tekrar yükleyin, verileri çekemediği için hata alıyorsunuz ve repolar sağlam

Repoları silip tekrar deneyin demişsiniz. Modmyi yi sildim ve tekrar yüklenmiyor. Böyle olunca diğerlerini denemedim. Ne yapmam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarcasticxx

quote:

Orijinalden alıntı: cantekim

değil tabi,

Repoları silip tekrar deneyin demişsiniz. Modmyi yi sildim ve tekrar yüklenmiyor. Böyle olunca diğerlerini denemedim. Ne yapmam lazım.

ne hata alıyorsunuz ? farklı repo ekleyebiliyor musunuz ?
    Cevap verdiğiniz arkadaşın resimdeki gibi cydia ile birlikte gelen repolar yenilenmiyor. Başka repo ekleyebiliyorum.
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    wifiden çıkıp tekrar yeniler misiniz cydiayı bakalım o şekilde yüklüyor mu ? yani repoları yükleyemiyor sizin cihazınız, repolar çalışıyor normalde, cihazda problem
  • sarcasticxx kullanıcısına yanıt
    Cydia ana sayfasında daha fazla kaynak ekle diye bir sekme var ordan standart repoları kolayca ekleyebilirsiniz

Fark etmiyor wifi ya da mobil bağlantı. Aslında yarım saat öncesine kadar böyle bir problemim yoktu. Şu extender ayarlamasını yapmak isterken midnightchip diye bir repoyu yüklemek isterken, bu 3 repo yenilemez oldu. Bu hatanın dışında hiç bir problem yok aslında, tweakler çalışıyor, jb de problem yok. Sadece yenileme gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.