Şimdi Ara

'Jahrein bu konuyu izleyip yorumluyor' (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
0
Favori
24.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde pek hoşlanmadığım birisi ama karşıma videoları çıkmıyor engelleyebilirsin.
    Bazen diyorum alıyım bi logitech web cam açayım millete ana avrat düz gideyim gelsin paracıklar
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    Keşke ironi olsa keşke
  • adam 15 bin lira kazandı sadece bir yayında bir zahmet popülerliği artsın sanki çok normal bir şeymiş gibi yorum yapma yani 20 dk da 15 bin lira bağış gelmesine
  • adnansetek kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bu adam kaç yıldır bu işi yapıyor yani bence kesinlikle ne kazanıyorsa şuan sırf o emeklerinden dolayı kazanıyor daha o zamanlar youtube da adam akıllı TR youtuber yoktu bu adam vardı haklısın katılıyorum sana +1
  • Haha şu savunmalara bak ''izlemeyin kazandığı para sizi ilgilendirmiyor'' diyorlar madem öyle siz Enes Batur'u eleştiriyorsunuz ama konu sizin lordunuza gelince hemen kazandığı para sizi ilgilendirmiyor yeaa diyorsunuz İkiyüzlülük yapmaya gerek yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen adamın biri yüksek bağış yaptı. canlı yayına bağladı jahrein onu. adam birşey mühendisiymiş. ülke ülke geziyor. bayağı iyi bir kazancı var ve bir kısmını sevdiği bir yayıncıya atıyor. bu neden insanları rahatsız ediyor. kimse o mühendisin kafasına silah dayayıp bağış yaptırmıyor sonuçta. ya da diğer bağışçıların
  • forum muhasebeci dolu
  • Sanırım eleştiri kısmı;

oyun yayını yapması, Youtube içerikleri izleyip gülüp eğlenmesi, para alması değil.. Kendisi yayın yaparken başkalarının parça parça kayıt alıp, Jahrein şunu yapıyor, bunu okuyor, deyip farklı farklı Youtube kanallarından mükerrer paylaşımlar yapılması.

Youtuber olup içerik oluşturan kanalların, 1 saatlik yayınlarını parça parça alıp tekrar Youtube a yükleyenler beni de rahatsız ediyor. Yoksa sevmediğim Youtube kanalları niye var demiyorum, isteyen yayın yapar. Ama bizde kraldan çok kralcılık olunca işin suyu çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emmanuel Goldstein

Yazdıklarının başında Jahrein değil de Enes Batur yazsan sırıtmaz. Aynı sığ argümanlar. O zaman herkes Enes Batur'u kıskanıyor hue hue çok güzel mantık tebrikler alkış

Bir insan çekemediğini bu kadar belli eder

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jahrein kim arkadaş ilk kez duyuyorum ama forumda en popüler konu?

Sanırım yaşlanıyorum..
  • Yorumlar harika. Gömeni de öveni de keyifle okudum. Kayra yorumunda ve "10 saniyede bir noluyor deyip bağış alıyor" yorumunda kahkaha attım.
  • Konu sahibi Esra Erol
  • Talep arz meselesi.Talep varsa arz da vardır.
  • bu adam hakkında konu açılıyor üzerinede sayfalarca yazılıyorsa yazık . lord demişler yaşlarınız kaçsa artık
  • oh be bu videolar hakkında isyanda olan bir tek ben değilmişim ulan harbiden adam ne yapsa youtube a atıyorlar yok akşam haberlerini yorumluyor şunu eleştiriyor bunu konuşuyor filozof yaptınız herifi. hayır adamında suçu günahı yok suç her saniye eli kayıt tuşunda olan primci kanallarda. jahreinin de işine geliyor ses çıkartmıyor napsın.
  • ukraynalılara onu dediğini duyduğumda ilk aklıma gelen direkt ülkenin gelir seviyesinden bahsettiğiydi. çünkü bu klasik bir deyim, "kıçı kırık" da diyebilirdi. ukrayna halkının bilmem nesine dur bir söveyim demişçesine duyar kasmanın anlamı yok. doğru mu doğru, ukrayna gerçekten fakir bir ülke ve avrupa'dan bir insan da türkiye için aynı şeyi söyleyebilir.

ukrayna üzerinden böyle örnek verme sebebi de kimisinin sonradan çıkıp türkiye'nin gelir düzeyinden bahsedip insani gelişmişliğin düşüklüğünü açıklamaya kalkacak olması. ahmet de diyor ki, bakın bu bir bahane değil ukrayna da fakir ama böyle değiller.

jahrein'i en az 6-7 senedir takip ederim ve fikrine katılmadığım yerler çok oldu. ama bu aptal linç girişimi her zamanki genel iq düşüklüğünün sonucu. adamın dediğini anlamadıysanız anlamadım diyin sövmek yerine, bu kadar basit.

• quote:

Orijinalden alıntı: KıymalıBaklava

ukraynalılara onu dediğini duyduğumda ilk aklıma gelen direkt ülkenin gelir seviyesinden bahsettiğiydi. çünkü bu klasik bir deyim, "kıçı kırık" da diyebilirdi. ukrayna halkının bilmem nesine dur bir söveyim demişçesine duyar kasmanın anlamı yok. doğru mu doğru, ukrayna gerçekten fakir bir ülke ve avrupa'dan bir insan da türkiye için aynı şeyi söyleyebilir.

ukrayna üzerinden böyle örnek verme sebebi de kimisinin sonradan çıkıp türkiye'nin gelir düzeyinden bahsedip insani gelişmişliğin düşüklüğünü açıklamaya kalkacak olması. ahmet de diyor ki, bakın bu bir bahane değil ukrayna da fakir ama böyle değiller.

jahrein'i en az 6-7 senedir takip ederim ve fikrine katılmadığım yerler çok oldu. ama bu aptal linç girişimi her zamanki genel iq düşüklüğünün sonucu. adamın dediğini anlamadıysanız anlamadım diyin sövmek yerine, bu kadar basit.

Orada ukraynanin gelir duzeyine hitap etmedigi kesin... Jahrein "fangay" ı oldugun icin ne anlamak istiyorsan onu anliyorsun.

Jahrein'i sevmesem de adamin diksiyonu cok duzgun, guzel ve akıcı... Kendini guzel anlatabilen biri, eger senin dedigin gibi ulkenin maddi durumuna laf dokundursaydi bence cogu kisi anlardi ve bu kadar tepki gelmezdi. Ayrica bu kadar net bir konuda "ince" bir mesaj birakmak cok sacma...

Adam bildigin video da "R" atmis. Tabi siz "Jaharia" tayfasi misiniz nesiniz artik bilmiyorum ama sabah aksam adamin biyerlerini yaliyorsunuz. Artik salin su adama prim vermeyin. Kendini acikladigi video da trendlere cikti zaten ordan da guzel prim yapti boyle devam "iq zengini" adam.

• hala hitap etmediği kesin diyor... anlamadıysan anlamadım de, kendi yetersizliğini doğru diye dayatmaya çalışınca doğrusu değişmiyor. tekrar söylüyorum, gelir düzeyi dışında bir anlamda söylemesinin cümleye hiçbir anlam katkısı yok ve üstüne ahmet zaten dünya vatandaşı bir adam, canı mı sıkılmış ukrayna'ya gidip görmüş olmasına rağmen ukraynalılara sövüyor?

bir şeyin doğruluğunu çoğu kişinin anlaması ve tepkisine göre ölçüyorsan yazık. hele genel bir anlama problemi olan bir ülkede...

işinize gelmeyince de fangay oluyor herkes, güzel çözüm he. farklı bir şey mi söylüyor: fangay hemen. ben de aynı angutluk seviyesinde şunu yazabilirim: senin gibi jahrein'in izlenmesini ve bağışlarını kıskananlar evde sandalyesinin kolçaklarını kemiriyor. zaten beni salak salak fangay zanneden biriyle anlama üzerine tartışmak da benim hatam

• quote:

Orijinalden alıntı: KıymalıBaklava

hala hitap etmediği kesin diyor... anlamadıysan anlamadım de, kendi yetersizliğini doğru diye dayatmaya çalışınca doğrusu değişmiyor. tekrar söylüyorum, gelir düzeyi dışında bir anlamda söylemesinin cümleye hiçbir anlam katkısı yok ve üstüne ahmet zaten dünya vatandaşı bir adam, canı mı sıkılmış ukrayna'ya gidip görmüş olmasına rağmen ukraynalılara sövüyor?

bir şeyin doğruluğunu çoğu kişinin anlaması ve tepkisine göre ölçüyorsan yazık. hele genel bir anlama problemi olan bir ülkede...

işinize gelmeyince de fangay oluyor herkes, güzel çözüm he. farklı bir şey mi söylüyor: fangay hemen. ben de aynı angutluk seviyesinde şunu yazabilirim: senin gibi jahrein'in izlenmesini ve bağışlarını kıskananlar evde sandalyesinin kolçaklarını kemiriyor. zaten beni salak salak fangay zanneden biriyle anlama üzerine tartışmak da benim hatam

Hala jahreinin konuyu sacma sapan olmadik yerlere cektigi anlayamiyorsun burda bos bos savunuyorsun ya. Senin gibi "fangaylar" -ne kadar inkar etsen de oylesin yoksa bu salak mevzuyu bu kadar hiddetle savunmazdin" burda gelip- Eeee cogu kisinin iq seviyesi 10, cunku jahreinin dedigini anlamadi, anlama kapasitesi yok." Aynen haklisin cok mantikli bir zeka olcme araci... IQ testi yaparken jahreinin gotunden salladigi sacma cumlelerdeki ana fikri soruyorlar zaten....

"bir şeyin doğruluğunu çoğu kişinin anlaması ve tepkisine göre ölçüyorsan yazık. hele genel bir anlama problemi olan bir ülkede..." Aynen yazdigimi cok guzel anlamissin zaten, bravo tamamen bunu kastetmistim. Benim kendi dusuncelerim degil zaten bunlar twitterdaki mesajlari kopyalayip paragraf yapiyorum. Hangi cumlemde senin kurdugun su salak cumleri vurgulamisim acaba? Hayir anlamiyorsan ayagi kalkip tekrar okumayi dene girisi engelliyor olabilir. Goruldugu gibi gercekten de ulkemizde genel bir anlama problemi var.

"Gelir düzeyi dışında bir anlamda söylemesinin cümleye hiçbir anlam katkısı yok" Gayette var ulkenin sayginlik duzeyi ve duyarliligina direkt olarak laf atmis. Hayir anlamadigim baska sey de su: Neden Ukrayna'nın maddi durumu iyi değil diye "Gotu boklu ukraynalilar BİLE" demis olabilir ki? Neden "bile" edatını koymus oraya? Maddi durumu kotu olanlar oto saygisiz mi oluyor yani anlamadim.

Adam tepki almasinda %100 hakli... Neyi kastettigi onemli degil dogru yerde dogru kelimeleri kullansin bir suru insana hitap ediyor bu adam 10 yasindaki bir cocuk bile "gotu boklu ukraynalilar" dendigi zaman tepki alacagini bilir. Bu jahrein bilmiyor mu, her yastan takipcisinin oldugunu... Jahreinin uslubu DOĞRU DEĞİLDİ. Kendisi bile kabul etti hala neyini savunuyosun? Ayrica sen kimsin? Jahreinin avukatı mısın? Hayir niye bu kadar kompleks yaptin? OKB filan mi var?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çurablraını çıkra -- 10 Şubat 2018; 0:5:26 >

• Soyle bir kac videosuna bakayim dedim. Kufur ettigini duydum direkt kapadım. Belli bir yaştan sonra küfüre tahamulu kalmıyor insanın.

Kufurlu konusan insan isterse dünyanın en iyisi olsun leştir gözümde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.