Şimdi Ara

Jacobs Milicano 140 Gram 3.90 Lira - Gimsa Ankara

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Gölet Gimsa'da Jacobs Milicano 140 gram 3.90 lira. Son kullanma tarihi Haziran 2016.
     Jacobs Milicano 140 Gram 3.90 Lira - Gimsa Ankara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alip gonderebilecek olan var mi bi 5 6 paket

• 140 gram dimi 75 gram degil

• Tüm gimsalarda geçerli mi bilgi verebilecek biri var mı

• bu jacobsun özellikle 140 gramı niye düşüyor böyle ? kahve üstatları cevaplarsa iyi olur gecen migrostan 1+1 aldım tadı da fena değil ama hep 140 gram indirimde
  • Güzel kahvedir, bi 10 paket alırım gönderen olursa, en ucuz 7.90a düşmüştü A101'de.
  • hocalar biraz sonra baska bir gimsanin yanindan gececegim. Istediginiz kadar alip gonderebilirim. Kargo parasini kurtarir mi bilmem o işleri. Bu fiyatsa eger kac paket istiyosunuz? Son kullanma tarihi en erken kaçsa istiyosunuz?

• son kullanım tarihine özelikle dikkat. Firma bazlı bi indrim var. depo boşaltıyor.
  • Ya arkadaş normal fiyatı 6,90 mış. oha yavaşş :D 3,90 a tarihi bile bitse yine iyi.
  • Migrostaki fiyatı 19,90. Şu an kampanya var ama normal fiyatı 19,90.

• büyük ihtimalle yeni üretimi olmayacak üründür. kahvede son kullanma tarihi yakın ürünler hava ile temas ettiğinde bozulması daha kolay oluyor. tazeliğini ve haliyle taze iken olan lezzetini kaybetmiş olmasını söylemiyorum bile. özellikle ofis iş yeri gibi tüketimin hızlı ve çok olduğu yerlerde bu özellikler pek fazla etkilemez ama ev tüketimi için çok fazla stok yapmak mantıklı değil yinede bu fiyata bedava. 3-4 paket alınabilir.

bir keresinde bu forumdaki bir arkadaş(!) tarihi yakın bir kahveden, gross marketlerin birisinden 5-6 paket alıp migrostan tazesiyle değiştirdiğini söylemişti . siz böyle şeyler yapmayın sakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 12 Mart 2016; 16:43:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuzubu

hocalar biraz sonra baska bir gimsanin yanindan gececegim. Istediginiz kadar alip gonderebilirim. Kargo parasini kurtarir mi bilmem o işleri. Bu fiyatsa eger kac paket istiyosunuz? Son kullanma tarihi en erken kaçsa istiyosunuz?

Her mağazada var mı onu da sor hocam

• son kulanma tarihi çok yakın ondan indirimde
  • son kullanma tarihi geçince de ölmezsiniz :), bana gönderen olursa haber bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

bir keresinde bu forumdaki bir arkadaş(!) tarihi yakın bir kahveden, gross marketlerin birisinden 5-6 paket alıp migrostan tazesiyle değiştirdiğini söylemişti . siz böyle şeyler yapmayın sakın.

Bu forumda bahsettiğiniz tarzda, dolandırmayı marifet olarak gören sıcak fırsat sanan , kendisine güzel bir sıfatlar takamayacağımız tarzda epey bi leşçi var. Burda bazen üçkaatlarından bahsediyorlar gururlanarak.
  • a101 de 6,90 skt 06/2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: artemisbd

quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

Bu forumda bahsettiğiniz tarzda, dolandırmayı marifet olarak gören sıcak fırsat sanan , kendisine güzel bir sıfatlar takamayacağımız tarzda epey bi leşçi var. Burda bazen üçkaatlarından bahsediyorlar gururlanarak.

Ölücülük, mezarcılık gibi tabirlere saygım var ama bu dediğiniz tamamen ahlaksızlık, foruma yakışmayan bu kişilere forum yöneticilerinin de bir yaptırımı olmalı. Sayılarımla...

• büyük ihtimalle son kullanma tarihi haziran
  • Bu milicano'yu da yakında bedavaya dağıtacaklar bu gidişe.
  • beyler benzer bir kampanya uyum marketlerde de var. bugün ben 1 tane 70 gr aldım. 16-04 son tüketim tarihi. fiyat 3 lira gibi bir şeydi. bütün uyum'larda var mı emin değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Mart 2016; 19:34:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.