Şimdi Ara

jack jones tüm ürünler %60 indirim (ozdilekteyim.com) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
401
Cevap
8
Favori
54.673
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: Ays Ays Beybi

Montlar yanıyor

nereye yanıyor, daha geçen 70 liraya satıldı

açıkcası, direk fiyat artan sıralama yaptım, 20 liraya tişört veriyor, tırt kampanya

Hangi mont 70tl.ye satıldı? Dolar aldı başını gidiyor Mahmut hocam :) gecen senenin ürünleri dahi olsa ben sıcak olarak degerlendirmistim bu kampanyayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site çok b.ktan ya (ozdilekteyim.com)

• export20 kullanıcısına yanıt
    Jack Jones kalitesi tartışılmaz. 4.5 yıl önce mont aldım 130 tl idi halen kullanıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sitede türlü türlü hatalar, sayfanın hata vermeden hayalete dönüşmesi değişik tecrübeler edindim. usability engineer varsa mükemmel bilgiler edinir. tüm alışveriş yapabilmiş arkadaşları kutlarım. benim bu kadar sabrım yok.
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    tamamen birebir aynı mont olmayabilir, ama bu fiyata var

https://forum.donanimhaber.com/jack-jones-mont-70tl-mizu--123555222

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

quote:

Orijinalden alıntı: surge Voltage

quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Millet jack jones u birşey sanıyor ona yanıyorum. İki yıl giyer atarsın. Rengi atar kolları sökülür yakası süner vs.

bu fiyat segmentinde daha iyi marka varmı hocam? bir tık üstü Levis zaten. Mavi filan demeyin ama tasarım olarak yanından geçemez JJ'nin bence.

Tasarım veya trend olması açısından kesinlikle önde gelen bir marka fakat eskiden bir kot pantolonu 150₺ dı. Kalitesi eski little big ile aynı idi. Ürünleri sadece Boyner de falan bulabiliyordun. Sene 2008-2010. Fakat şuan kalite o kadar düştü ki ürünler özdilekte, kot alırsın daha ilk giydiğinde diz iz yapar, montların kolları dikişleri 2 sezon giyersin sökülür vs. Markayı öne çıkaran kalite çok ciddi düştü. Koton lcw Collins kalitesine geldi. Arada %30 fiyat farkı var bu markalar ile. Bu da tasarımdan kaynaklanıyor. Neticede insanlar hala jack jones kalitesini satın aldığını sanıyor, mavi ile aynı kalitede olan. Fakat o kalite 5-6 sene önce gitti bunu anlatmaya çalıştım

İyice abarttınız adamlar 200 liraya kot satıyor ve kalitesi kumaşına dokununca bile anlaşılıyor.

• arkadaşlar debenhams mağazasında aynı indirim mevcut haberiniz olsun. jack jones alacaklar oraya da baksın 100 liraya premium montlar var.
  • Takip ettiğim mont 107 liraya düşmüştü hemen aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatında jack den don almamış adam şimdi burada kıvranıyor hangi beden olur,hangi beden olmaz.

Bi zahmet magazaya kadar git bak.
  • Kargoyu nereden takip ediyoruz beyler

• Deri mont aldim ℅100 poliüretan olani var birde ℅100 polyester var hangisini kalitelidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

ben de şunları aldım. L beden. 83 kilo ve 1,73 boy. umarım gelir.haber verene teşekkürler.http://www.ozdilekteyim.com/shop/ProductDisplay?storeId=10151&urlLangId=-13&productId=796333&urlRequestType=Base&langId=-13&catalogId=10091http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/jack-jones-erkek-mont-12109636-blck?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    bu arada site gerçekten rezil.

Siyah Montun aynısı bende var aşırı sıcak tutuyor güzel seçim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özgü® -- 29 Ocak 2017; 14:19:59 >

• Hikaye indirim değil bindirim..

• Bana hitap eden yok ayrıca firmaya içim ısınmadı
  • marshall_fb kullanıcısına yanıt
    buda keşme kazıkçı damgacısı. ulan ürünlerin liste fiyatları belli olan ürünler. kodu var hepsinin Google a yaz bakayım hangisi 1 lira daha düşük liste fiyatlı ürünler. adam 109 un üzerini çizdiyse o ürün mağazaya ilk geldiği gün 3 - 6 ay o paradan satılır. ondan sonra düşürürler kafasına mağaza kendi karından kısar istediği kadar düşürür. kendi sitesine girde t-shirtler kaç liraymış bir bak. belli başlı markalarda hiç kimse etiket fiyatı gerçek liste fiyatı 109 liralık ürünü 129 lira yazıp da üzerini çizmez. bunu çok eskiden vipdukkan tozlu bilmemne dandik siteler yapıyordu. yapan kalmadı. ülkede marka algısı farklı adam buna vereceğim paraya gider şu markayı alırım diyor. mağaza da çaresiz bir şekilde satmak için bu fiyata düşürüyor. aynı şeyi benzin içinde yapabilsek 1 ay hiç kimse benzin almasa gelecek ay 2 liraya benzin kullanıyor olacağız. bir ürünün liste fiyatının gerçek olup olmadığını aratarak diğer sitelere bakarak görebilirsin heleki jj nin satıcıları 4 5 taneyi geçmez kendi siteleri dahil. tüm fiyatlar liste fiyatı fiyatlar. sen bu markanın bu para etmeyeceğini düşünüyorsan zaten gidip ilk baştan bu yana ucuz satan markaları tercih edebilirsin. bence de cazador 5 para etmez ama adamların sitil bir kesimi var ve ciddi de bir pazarı var adam das dandik malları 100 lira liste fiyatı ile çıkarıyor sen üzerindeki kalıba takılmıyorsan waikiki bile basar kalite olarak. bu iş böyledir. hiç bir marka durduk yere fazla fiyat ile ürün satmaya çalışmaz hepsinin bir amacı ve hedeflediği bir kitle vardır. buna ulaşabilir yada ulaşamaz o markanın sorunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Takip ettiğim mont 107 liraya düşmüştü hemen aldım. Haber veren arkadaşa teşekkürler

hangisi hocam?
  • http://www.ozdilekteyim.com/shop/tr/ozdilekteyim/erkek/erkek-giyim/erkek-mont-kaban/jack-jones-erkek-mont-12109636-blck

bu montun s beden kimin sepetindeyse almayacaksa ben alacağım çıkarsın lutfen
  • Yahu sepette bekletmeyin şu ürünleri alacaksanız alın almayacaksanız çıkarın sepetten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

Jack Jones kalitesi tartışılmaz. 4.5 yıl önce mont aldım 130 tl idi halen kullanıyorum.

bende 3 yıldır aldığım suni derimontu kullanıyorum . çok yağmur çamur gördü en ufak bir deforme yok
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.