Teğmen
08 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba, promods kurduğumdu modu aktif etme kısmında oyunla uyumsuz diyor. çözümü nedir?
Dün tel takıldı. Tellerin birbirine değmemesi için de dolgu yaptılar. Bu dolgu yüzünden hiçbir şey çiğneyemiyorum. Dolgunuz olmuyor mu bu iş? Ayrıca bisküvi,poğaça yemem de sıkıntı var mı?
önerileriniz nelerdir?
bu nedir ben bir türlü anlamadım. bi de ayın enparalısı gibi bir şey gelmiş sanırım. bu kötü mü oldu.öğrenci tayfa için.
en yeni promods sürümünü indirdim.eski sürümü sildim ve yenisini yükledim ama oyuna girecekken atıyor.çözümü bilen var mı?ayrıca yeni sürüm promods'da finlandiya filan yok mu?
bu donanım işlerinden pek anlamam. günümüzdeki oyunları açar mı?

işlemci= i5 3210m 2.ghz
ekran kartı= nvidia geforce gt 620m 1 gb
ram= 6 gb
işletim sistemi= win 7 hb
silinebilir
kendi çapımda bir şeyler yapmaya çalışıyorum.sizce nasıl az da olsa gideri var mı?

şarkı demo, pek build up yapmayı beceremiyorum. :D

http://yourlisten.com/ramazanhlc/rhvocal
Beyler merhaba, ben Cbü de okuyorum.şimdi benim iki dönem ortalamam 1.80 altında kalabilir yönetmelikte aşağıdaki gibi yazıyor. Ben de 1. Sınıfım yani ders alıp alamamı etkilemez demek mi oluyor ortalama altında kalmam

Yönetmeliğin 29 uncu maddesinde açıklanan genel ağırlıklı not ortalaması (GANO), bir defaya mahsus olmak üzere dördüncü yarıyılın sonunda hesaplanır. Dördüncü yarıyılın sonunda GANO’ su 1.80’in altında kalan öğrenciler, başarısız öğrenci sayılırlar. Başarısız öğrenciler; yeni ders alamaz, daha önce başarısız oldukları dersleri tekrar ederler ve istekleri halinde koşullu başarılı oldukları dersleri tekrar alabilirler. Ders tekrarı ile GANO’ larını 1.80’in üzerine çıkaran öğrenciler, başarısız dersleri bulunsa dahi normal statüde öğrenimlerine devam ederler. Başarısız öğrenci statüsünde geçen süreler, toplam öğretim süresinden sayılır ve bu öğrenciler üniversitede öğrenci temsilcisi olamaz, yurt dışı stajlara ve öğrencilerin yararlanabileceği burslara aday gösterilemez.
Hakkında
Forum İmzası:
silikon vadisinde yasayan kedi
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 752
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 25.219 (Bu ay: 248)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 82 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.