Şimdi Ara

Jabra steel bluetooth kulaklık 59 tl (bitti)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
4.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://m.akakce.com/siparis/?p=209296694&ref=akakce&v=1.91.6&z=108#

Satıcı gittigidiyor ve n11 de de benzer fiyatlara satıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 2 Mart 2018; 17:44:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• müzik dinleniyor mu bundan ?
  • bilgialp kullanıcısına yanıt
    Evet hocam dinleniyor

• Şikayetler var gibi :https://www.akakce.com/forum/Default.asp?qFCT=1&v=1341&qCP=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 28 Şubat 2018; 22:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismail.DL

Şikayetler var gibi :https://www.akakce.com/forum/Default.asp?qFCT=1&v=1341&qCP=2

hocam paranız varsa kaçırmayın cünkü ürün 100 dolarlık bir ürün . param olsa kaçırmazdım isterse streç filmde göndersin.
  • Hocam şikayet olmayan firma bulunamaz. Arces iyi firmalardan biri.

• Çakma ürün olma ihtimali varmı ?
    yana döne kulaklık arıyordum çakma değilse çok işime yarayacak
  • _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Xioami mi youth edition aldım 37 tlye

Oldukca memnunum müzik dinleme, arayanı kulaklıga söyleme ve kulaklık üstünden ses avma şarkı değiştirme cevaplama kapatma vs. Sarjı 2 gün yetiyor müzik dinlemezseniz.

Dayanamyıp bunu da aldım

• _OkNisT_ kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum bunu çakma olabilir mi?

• Omentalis O kullanıcısına yanıt
    ben de jabranın başka versiyon bluetooth kulaklığı var bunun içinden çıkıyor mu bilmiyorum ama benim kulaklığın içinden jabra uygulamasını kurabilmeniz kendinizi kayıt ettirebilmeniz için kod çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam jabra sport uygulaması olsa gerek, bundan da kod çıkıyorsa o şekilde kontrol edilebilir, diğer türlü bilemiyorum
  • Jabra stealth kullanıyorum zaten bunuda sipariş geçtim bakalım en kötü iade ederim

• İhtiyacım yok, buna verecek kadar rahat bir maddi durumum da yok şu anda. Ama kahretsin ki alasım var. Beni ne hale getirdiniz insafsızlar.

• Mobil oldugum icin bakamiyorum ayrintli ama tek kulaklik degil mi?

Stero olsa muzik icin alinirdi

• Ürün orjinal ise fiyat çok iyi bir adet aldım geldiğinde olumlu olumsuz geri dönüş yapacağım. Fırsat için teşekkürler

Jabra steel bluetooth kulaklık 59 tl (bitti)Jabra steel bluetooth kulaklık 59 tl (bitti)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 1 Mart 2018; 3:57:10 >

• Alan arkadaşlar yorum yaparsa ona göre sipariş edeceğim.

• yorum falan okuyamadım bu saatte en ucuz yerde 100 dolar aldım hemen.konu sahibine teşekkürler...
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Riske giremedim ben sanırım iptal ettim hocam. İnşallah istediğiniz gibi gelir hayırlı olsun şimdiden

• Bende yanına üç tane kırılmaz cam ekleyip sonra da 20/80 kupon uygulayıp hepsini 62 tl satın almış oldum umarım orjinal çıkar gelince anlayabildiğim kadar yorum yaparım

• buradan seri numarasına göre garantisini sorgulayabiliyorsunuz;
    https://www.jabra.com/support/warranty-checker

bende sipariş geçdim, orjinal olduğundan pek umudum yok ama, en kötü iade ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepbreathe_ -- 1 Mart 2018; 8:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzmir-deü-1994-tarsus

Bende yanına üç tane kırılmaz cam ekleyip sonra da 20/80 kupon uygulayıp hepsini 62 tl satın almış oldum umarım orjinal çıkar gelince anlayabildiğim kadar yorum yaparım

Neyin kuponu

Akakçe mi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.