Şimdi Ara

Jabra steel bluetooth kulaklık 59 tl (bitti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
4.753
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tedarikçi adresi diyabakır görünüyor. İhraç fazlası veya kaçak olabilir mi acaba? Fiyat piyasanın 5'te 1 rakamına. Riski aldım sipariş verdim..50 liralık kazanmak için sahte ürün satıp 100 bin lira ceza yemek istemezler heralde
  • Bitmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyor kuponu çek satışta satılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG'den siparis vermistim. İptal edilmis. Siparis sonrasinda 3 adet daha stok gorunuyordu. Fiyati hatali mi yazmislardi acaba. Bir de tek tarafli iptal icin GG'nin yaptirimi yok mu.

• Arayıp, stok olmadığından iptal ediyoruz dediler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stokda 5 tane varmışda sizden öncekilere gönderilecek sizin ki iptal diyor kimseye gönderilmeyecek anlaşılan

• quote:

Orijinalden alıntı: Miharbi

Arayıp, stok olmadığından iptal ediyoruz dediler.

Aradılar elimizde stok yok ondan dolayı iptal ediyoruz dediler, ilk sipariş verenlerdenim kendi sitelerinden sipariş vermiştim adam gibi hatalı fiyat girdik deseler eyvallah da, ne diye yalan dolan konuşurlar anlam veremedim, kara listeye ekledim bir daha da iğne bile almam.
    @ismail.DL Yalan hocam öyle bir durum olsa bana göndermeleri gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 1 Mart 2018; 10:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _OkNisT_

quote:

Aradılar elimizde stok yok ondan dolayı iptal ediyoruz dediler, ilk sipariş verenlerdenim kendi sitelerinden sipariş vermiştim adam gibi hatalı fiyat girdik deseler eyvallah da, ne diye yalan dolan konuşurlar anlam veremedim, kara listeye ekledim bir daha da iğne bile almam.

daha iyisini yapın
    thh ile ürünü alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

quote:

daha iyisini yapın
    thh ile ürünü alın

Hocam uğraşmak istemiyorum öyle çok ürün denk getirdim iptal oldu hiç de uğraşmadım ilk başlarda sinirle verecem thh ye diyorum sonrada babamın demesi gibi ağlayanın malı gülene yaramaz hesabı boşver diyorum ama yaptıklarıda i*** lik yani hem para verdik hemde sinir olduğumuzla kaldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 1 Mart 2018; 10:54:1 >

• Frank Lapidus kullanıcısına yanıt
    Bir sürü sahte ürün satan satıcı gittigidiyor ve n11'de. İlk önce bu satıcıları n11 ve gittigidiyora söyleyip kaldırtmak aksi takdirde satıcıyla aracıya uğraşıp dava açmak lazım aslında. Cayma hakkı olsa bile vakit kaybı. Amazon sahte ürün satılmasına aracı olduğu için ceza yemişti.

• 0530 lu numara mı aradı sizleri

Cevapsız var bende 7 kere aramış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0530 xx3 3x3x
  • ullumanitu U kullanıcısına yanıt
    Merhaba ullumanitu,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • konuya mesaj dahi gelmemisken gormustum fakat böyle tipsiz bir kulakligi gorunce aninca cikmistim normalde kaca olduğu beni pek ilgilendirmiyor kulaklik tipsiz cocuklarin kendi aralarinda oynerken kullandigi degisik aletler gibi. Iptal etmisler verilen siparisleride iyiki almamistim birde baskasindan alacagim 80/20 kuponda yanacakti.

Ben Qcy Qy19 siparis verdim dun o da 60 a falan denk geldi yorumları iyi bakalim sesi nasil

• ben kendi sitelerinden aldım 59'a, hazırlanıyor görünüyor. Gelişmeleri aktaracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

ben kendi sitelerinden aldım 59'a, hazırlanıyor görünüyor. Gelişmeleri aktaracağım.

Hocam saat kaçta geçmiştiniz siparişinizi ?
  • quote:

quote:

ben kendi sitelerinden aldım 59'a, hazırlanıyor görünüyor. Gelişmeleri aktaracağım.

sabah 08:40'da verdim siparişi hocam. Sürat Kargo'ya verilmiş görünüyor. Çok merak ediyorum 350 liralık şeyi 50 liraya aldım, bakalım ne gelecek:)
  • quote:

quote:

quote:

sabah 08:40'da verdim siparişi hocam. Sürat Kargo'ya verilmiş görünüyor. Çok merak ediyorum 350 liralık şeyi 50 liraya aldım, bakalım ne gelecek:)

Bunlar tam karaktersiz gece 12 de sipariş geçtim adamlar sizden önce alanlar olduğu için stok kalmadı dediler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunlar tam karaktersiz gece 12 de sipariş geçtim adamlar sizden önce alanlar olduğu için stok kalmadı dediler.

siz nerede sipariş vermiştiniz? belki de aracı sitelere komisyon vermek istemedikleri için iptal ettiler. Ben kendi sitelerinden sipariş vermiştim.

• Hocam kendi siteleri neresi..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.