Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Google uygulamasını devre dışı bırakmıştım kullanmadığım için jeton sonradan düştü etkinlestirip guncelleyince asistan geldi.😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrurfali

Root konusunda bilgisi olan var mı? Android 8.1 cihazımıza root atabiliyor muyuz?
    Güncel
  • selamun aleyküm

J7 telefonum normal sekilde oreo geçtim. Bir hafta sonra Telefonum ekranı açılmadı. Tamirciye götürdüm, reset işlemi yapıldı açılmadı. Yazılımsal olarak bi sıkıntı yoktu. Neyse tamir edildi telefonum normale döndü. Android 7 yüklü olarak açıldı günlerdir güncelleme deniyorum Telefonun zaten güncel deniyor. Bilgisayarda denedim orada olmuyor. Oreo nasıl gecebilirim sıkıntı ne olabilir yardımcı olsanız...

• S4 kullaniodum daha evvel.yeni j7 prime hediyr geldi.s4 te kulakligi takinca ustte muzik kendisi aciliyordu bildirim kisminda.Bunda acilmiyor samsung music yukledim.var mi çozumu..muzigi kapatmasi da problem..geri tusuyla kapanirdi bunda kapanmyor

• Arkadaşlar cihaz ekran koruyucuyla mi geliyor direkt?

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Arkadaşlar cihaz ekran koruyucuyla mi geliyor direkt?
    hayır jelatinle geliyor
  • Limonen kullanıcısına yanıt
    Hocam jelatinin altında ekran koruyucu film de çıktı bende. Cihaz kullanılmış mı demektir bu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Amazondan aldım cihazı bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

Hocam jelatinin altında ekran koruyucu film de çıktı bende. Cihaz kullanılmış mı demektir bu?
    aldığında paketin jelatını varsa amazon satıcıysa sıkıntı olmaz kulllan
    Telefonun kutusundan bahsediyorsaniz yoktu hocam jelatini.

• Phone info programında mobil operatör kısmında 28603 kodu yazıyor. Ama cihaza hat takmadım henüz. Kafamda deli sorular :(

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• J7 prime klavye tus titreşimi ozelligi yok mu?

• Şu sıralar pilim böyle oldu varmı başına gelen? Bi anda yüzde 40tan 1e düşüyor

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• arkadaşlar şunu farketttim erkanda gösterilen batarya göstergesi ile gerçek batarya seviyesi uyuşmuyor surekli farklı bu yazılımsal mı sizce?
  • Benimde çok kasıyor ama yapacak bisey yok 4 saatte sarj oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Limonen

Şu sıralar pilim böyle oldu varmı başına gelen? Bi anda yüzde 40tan 1e düşüyor

Yıllardır telefon kullanıyorum batarya da ani düşüşler de istisnasiz batarya değiştim.. Muhtemelen bataryanin ömrü dolmusttur.

• Slmlar,annem için j7 16 gb lik modelini almayı düşünüyorum,yada bir alti j4 ama onlardada 8.0 yüklü olarak geliyor,yardımlarınız için şimdiden sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umah -- 31 Aralık 2018; 12:18:19 >
  • İyi günler arkadaşlar ben gecen cumaya kadar samsungun j7 prime nin kutusundan cıkan orjinal kulaklığı kullanıyordum taaki bozulana kadar kulaklığın soket yeri kırıldı ben de bugun jbl c100sı kulaklık aldım taktım bi kere algıladı sonra algılamayı kesti sonra hiç algılamamaya başladı mediamarkt a gittim değişim yaptılar yeni üründe de telefon algılamıyordu
    aynı kulaklığı başka bir telefona takınca sorunsuz çalıştı .
    cuma da bugüne kadar telefon hiç bir şekilde düşmedi sıvı teması olmadı ya da kulaklık giriş yerinde toz birikmedi (kontrol ettim ) .
    Bu durum başkasının başına geldi mi ? yazılımsal bi sorun mudur ?
    soket yerinin değişimi hariç başka bi çözümü varmıdır ?
  • Şunu farkettim 3g modunda şarj su gibi gidiyor Vodafone

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Hava da karada suda turkcellde telekomda vodafone da farketmez 3g 4g 4.5 g şarjı su gibi içer , telefonu da ısıtır :))

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.