Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben yükledim son güncellemeyi, ama sanki şarj çabuk bitmeye başladı gibi. Muhtemelen bir daha güncelleme gelmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocm j7 primde pusula yokmus pusula olmayınca gps düzgün çalışmaz mı mesela kıble yönünü tel göstermez mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 5 Mart 2019; 13:42:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

hocm j7 primde pusula yokmus pusula olmayınca gps düzgün çalışmaz mı mesela kıble yönünü tel göstermez mi
    J7 prime da kıble yönü bulamazsın maalesef, sadece gps var, giroskop ve pusula bu cihazda yok.
    Sadece navigasyon için gps var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayalci

J7 prime da kıble yönü bulamazsın maalesef, sadece gps var, giroskop ve pusula bu cihazda yok.
    Sadece navigasyon için gps var.

Alıntıları Göster
    hocm jiroskop olsa kıble bulunyormyudu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 5 Mart 2019; 17:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EsaSOgLaNN

Selam arkadaşlar J7 PRİME 2 kullanan yada J7 PRİME da uygulamaların izleri arka planda çıktı mi diğer ismi ile ghost screen hayalet ekran izler beliriyor bir müddet sonra gidiyor başına gelen varmı 5 aylık cihaz yeni ortaya çıktı bu servis yolu göründümü ne dersiniz ¿?
    Benim cihazda da buna benzer ama daha farkli bir sey peydah oldu...15 aylik telefon, sag orta tarafta deydigim yerde siyah iz olusuyor(bulut deniyor galiba!?) ..Parmakla o bolgeye deyersen anlik siyah iz olusuyor...

Ben de servise gondermek istiyorum fakat knox sayaci 0x1 gozukuyor...daha onceden odin kullanarak farkli bir rom atmistim, rom orjinaldi ama sayac yine de artmis...bu sekilde gondersek garanti disi kalir mi? Bilen biri cevaplarsa iyi olur....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 5 Mart 2019; 20:46:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: limit001

hocm jiroskop olsa kıble bulunyormyudu

Alıntıları Göster
    Jiroskop farklı bişey, mesela youtube 360 dereve video izlerken telefonu aşağı yukarı kaydırdığımızda işe yarayan aparattır, yan, VR gözlük kullananlar içindir.
    Bu özellik j7 prime ve j7 prime 2 telefonlarda yoktur.
  • Servise göndermeyin boşuna. Bu ekranların özelliği böyle. İki adet j7 prime telefon var bende. İkisi de aynı.

• beyceli78 B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Ben nougettayken game tuner kullanıyordum, oreo ya geçince bozuldu bir daha da yükleyemedim. Hangi apk yi indirsem durduruldu hatası veriyor. Siz kullanıyorsanız link vs. Verebilir misiniz?

• Ben hala nougatta oldugum için problem yok galiba. Link elimde yok şuan ama şu linkten deneyin
    https://www.sammobile.com/apk/samsung-game-tuner/samsung-game-tuner-3-4-04/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyceli78 -- 7 Mart 2019; 12:27:51 >
  • Bendeki j7 prime birleşik arap emirlikleri yaziyor ve 6.0.1 sürümü. Kontrol ettigimde en yeni guncellemeler zaten yuklendi uyarısı alıyorum çözümü varmidir arkadaslar

• Arkadaşlar kolay gelsin telefonda şu tarz birşey yaşıyorum telefon kilitli iken ekranı açmak için orta tuşa bastığımda ekran açılmıyor bir kaç kere üst üste basınca ekran uyanıyor parmak okuyucu aktif olup açılıyor sizce bu ne kaynaklı garantisi doldu cihazın dışarıda bir yere mi yoksa Samsung a mı göndereyim

• dadas2558 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim cihaz daha 1 yıllık bende de oluyor o. Karanlık Bi ortamda denk gelirsen ekranın siyah-grimsi bir ekran verdiğini fark edersin. Herhangi bir sorun olmaz sanırım

• Iyi aksamlar,oreo guncellemesini kullanan arkadaslar onerir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: golllum

Iyi aksamlar,oreo guncellemesini kullanan arkadaslar onerir misiniz?
    Bir sorun yok merak etme yükle kullan
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam

• Arkadaşlar işaretlediğim yerde Samsung pay mini`nin kısayolu çıkıyor. Bunu nasıl kapatabilirim?

Ayrıca bende ki cihaz gakaxy on nxt olarak geçiyor ama dışı bildiğin j7 prime. Tek farkı hafızası 64GB.

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• Bazı kaynaklarda J7 prime'a Android 9 güncellemesi geldiği, yakında ülkemizde de kullanıma sunulacağı yazmış. Var mı böyle bir şey?

• J7 Prime kullanıoyordum kaybettim ama harika diyebilirim
    tek eksiği ekran paylaşımı yoktu galiba
  • güncelleme okadar zor değil system klasörünü import edin

zaten Odin le yapılıyo
    Android 10 çıktı
  • arkadaşlar bildirim sorununu nasil yapabiliriz oreo dan beri bildirim gelmiyor anca girince gozukuyor uygulamada

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.