Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo yu yükledikten sonra wifi de sıkıntı olmaya başladı. Eski sürüme nasıl dönülebilir?
  • Wifi bende full çekmesine rağmen kesilip geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jaki J kullanıcısına yanıt
    arka plan verilerini kapamısın sanırım uygulamaya girince ozan verı alıp vermeye baslıyor.bende suan oyle bi sorun yok uygulamalara yada bildirimlere bak sıfırla de ısdersen bi
  • aliance21 A kullanıcısına yanıt
    Nereden bakılıyor ben bulamadım

• Fabrika ayarlarına dönmek çözüm olur mu?
  • Herkese iyi akşamlar 8.1 i aylarca bekleyip alanlardanım almaz olaydım telefon şarjı 30 dan aniden 0 a düşüyor elektrik verince tekrar 30 oluyor bugün yine şarjım 21 di bana yeter dedim bir anda kapandı 0 oldu elektrik takınca 21 tekrar bu sorunu yaşıyan varmı?

• Android 8 den 7 ye dönüş yok. Imei kopyalı olanlar 8'e guncelleyince ımei gidiyor. Şu anda ımei kopyalama imkanıda yok. Bilginize...

• Arkadaşlar sony dsx-a210 teybime usb kabloyla ses aktaramıyorum. Bozulan iphone 5s'te spotify üzerinden usb ile bağladığım zaman hem şarj olup hemde şarkıyı çalıyordu ve şarkı ismide teyp ekranında görünüyordu. J7'yi bağladığımda ise telefonda kayıtlı olan samsungun bir zil sesi var onu google play music ile otomatik çalmaya çalışıyor yani sesi usb ile aktarabiliyor ancak spotify üzerinden aktarmıyor. Usb modu olarak midi seçili diğer modlarıda denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

• şarj kötü oldu ve kulaklık üzerindeki mikrofon ile tuş çalışmamaya başladı, takılmalar da oluyor...

• Oreo ile bildirimler çok kötü oldu. Genelde titreşim veya ses yapmayan uygulama bildirimleri bile ortalığı yıkıyor titreye titreye, ayarını yapıyorum tekrar bozuluyor. Gerçekten güzelim telefon mahvoldu.

• Güncelleme gelince telefon daha iyi olması lazım bunlar içine ediyor. Bildirim sorunu parlaklık sorunu WhatsAppda bazen yazamama sorunu wifi kesilip bağlanması sorunu

• J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

Bildirim geç gelme sorunu uygulama güç monitöründen kaynaklanıyor. Ayarlar-cihaz bakımı-pil-sağ üst köşe gelişmiş ayarlar ve uygulama güç monitörü'nü kapat ile sorunu çözdüm.

• An itibariyle google asistan geldi.

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    play store de arattim google asistan launcher çıkıyor ona tiklayinca cihazkniz desteklemiyor diyor. turkce destegi 1 ocakta gelecek diyor lar.

• SamsungAbi S kullanıcısına yanıt
    Cihazım Samsung Tr garantili 16 gb lık model.

Bana da sesli asistan gelmiş Türkçe.

• quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

play store de arattim google asistan launcher çıkıyor ona tiklayinca cihazkniz desteklemiyor diyor. turkce destegi 1 ocakta gelecek diyor lar.
    Home tuşuna basılı tutup denediniz mi?

• Bildirim sorunu halen devam ediyor.Telefonu aktif olarak kullanırken bile bildirimler 20-25dk kadar geç geliyor. Uygulama güç monitörü kapalı.Cözümü bilen var mı arkadaşlar?

• Root konusunda bilgisi olan var mı? Android 8.1 cihazımıza root atabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jaki

Bildirim sorunu halen devam ediyor.Telefonu aktif olarak kullanırken bile bildirimler 20-25dk kadar geç geliyor. Uygulama güç monitörü kapalı.Cözümü bilen var mı arkadaşlar?
    Hocam sorun wi-fi de mi mobil internette mi ?

Konukevinde kalırken, wi-fi den bildirim vs alamazdım, uygulamaya tikladigim zaman bildirimler gelirdi veya ne zaman mobil internete geçerdim o zaman bildirimler toplu gelirdi.

Ama benim sorunum konukevinin wifisi ile alakalıydı. Konukevi harici başka wi-fi ağlara bağlandığım zaman bildirim sorunum olmuyordu.

• 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.