Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.773
Cevap
55
Favori
298.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hindistan romuna galiba güncelleme gelmiş kulllanan arkadaşlar pil sorunu varmı sarj yüzde 30 da aniden kapanıyordu bende nougat sürümüne döndüm sarj sorunu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmet38tr kullanıcısına yanıt
    bende nougata dönücem galiba hem pil sorunu hem wifi kopması bezdirdi beni düzelmeden geçmeyi planlamıyorum son sürüme
  • Wifi sorunu hiç yaşamadım ama şarj sorunu gerçekten can sıkıcı bu arada hindistan romu kullanıyorum

• Hindistan son sürümde pil sorunu giderilmiş umarım en kısa zamana Tr romunuda güncelleme gelir

• Arkadaslar j7 prime son güncelleme de menuler ingilizceye döndü , ona da guncelleme gelince Türkçe'ye dönecek mi bilgisi olan var mi.

• nitroture N kullanıcısına yanıt
    Wifi da oluyor siz böyle anlatınca çok mantıklı galiba benim sorunumda böyle.Çözümünü biliyor musunuz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jaki

Wifi da oluyor siz böyle anlatınca çok mantıklı galiba benim sorunumda böyle.Çözümünü biliyor musunuz acaba?
    Hocam dediğim gibi bende sorun kaldığım konuk evinin wifi bağlantısı ile alakalı idi. şimdi eve çıktım kendi wifi hattımda sıkıntım yok. başka wifi hatlarında veya mobil veride sıkıntı yaşamıyorsanız sizin derdiniz de benimkiyle aynı.
  • Merhaba. Hattım vodafone. 7000 e mesaj göndermeye çalışıyorum ama mesaj gitmiyor. Internette çözümlerini araştırdım , premium mesaj muhabbeti var ona izin verin diyorlar. Ama android 8 de öyle bir seçenek yok. Format atmakta istemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

• Çözümü burda arkadaşlar

https://youtu.be/BugdW5kcfoc

• S.A. arkadaşlar

Bu telefonu alalı 2 hafta oluyor, pek memnun değilim.

Pes 2019 da online oyuna girerken oyundan atıyor, j7 prime kullanıp pes 2019 da online oynayan var mı aranızda, yada bunun çözümünü bilen var mı ?

• Game tuner uygulamasını kurarak oyuna uygulamadan giriş yapmayı deneyiniz

• Telefonu almayı düşünüyordum ama gordugum kadariyla son yazilan yorumlarin birçogu olumsuz girilmis. Genel olarak parmak izi okuyucusunun agir oldugunu duydum. Birde her kulaklik uyumlu olmayabiliyormus galiba. Ne dersiniz onerirmisiniz ?

• Selam arkadaşlar J7 PRİME 2 kullanan yada J7 PRİME da uygulamaların izleri arka planda çıktı mi diğer ismi ile ghost screen hayalet ekran izler beliriyor bir müddet sonra gidiyor başına gelen varmı 5 aylık cihaz yeni ortaya çıktı bu servis yolu göründümü ne dersiniz ¿?

• EsaSOgLaNN kullanıcısına yanıt
    iki adet var elimizde j7 prime.
    nerdeyse 2 sene olcak. hamdolsun böyle bir durumla karşılaşmadık
  • TELEFONUN BATARYASI NASIL SADECE KONUSMAK İÇİN ALINCAK KAÇ GUN GİDER KONUSMAYLA
  • S.A. arkadaşlar, telefonu alalı 1 ay oldu, ilgilenen olrsa satıyorum.

Hıc bir sıkıntısı yok, acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

S.A. arkadaşlar, telefonu alalı 1 ay oldu, ilgilenen olrsa satıyorum.

Hıc bir sıkıntısı yok, acil nakit ihtiyacından dolayı satıyorum.
    renk ne fatura varmı

son fıyat ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limit001 -- 25 Şubat 2019; 11:59:30 >
  • Renk gold, fatura var , son 1000 TL.

Yer Bursa

• Güncelleme geldi bugün 200 küsür mb boyutunda. Güvenlik yaması 1 Şubat oldu. Bazı performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri varmış.
  • Gözünüze çarpan düzelen şeyler var mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.