Şimdi Ara

izmirde xbox360 la ilgilenen yerler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

izmirde xbox ile ilgilenen sağlam bir yer var mı??

• banada lazım izmirde cankayada galiba satan bir yer vardı ama hic alısveris yapmadım zatn yerini bile bulamam simdi biri cıkıp yarıdm etse baya iyi olur
  • Karşıyaka'da Uğur Elektronik ve Emrah Elektronik. İkisi de aynı sokakta. Karakol veya sinema sokağı da diyebiliriz.
  • Karşıyakadaysan uğur elektronik kesinlikle,memnun kalmazsan aynı sokakta emrah elektronikde var
  • çankaya da kuryap var ben ordan aldım gayetde memnun kaldım alışverişten.

karşıyakada oturuyorum ama karşıyakadaki malum yerler pek hoşuma gitmedi.
    ( daha önce karşıyakdan alan arkadaşlar ile yaşadıkları sorunlar yüzünden )

tabi ki secim size kalmış.

kuryap ın yeri

izmirde xbox360 la ilgilenen yerler
  • Lutfen emrah elektronik ten bi sey almayin, yasadigim sorunlar yuzunden islerini bozmayi neredeyse amac edinicem kendime.. Kuryap'tan alisveris yapmadim ama tavsiye edildi bana, denemekte yarar var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tezocan

Lutfen emrah elektronik ten bi sey almayin, yasadigim sorunlar yuzunden islerini bozmayi neredeyse amac edinicem kendime.. Kuryap'tan alisveris yapmadim ama tavsiye edildi bana, denemekte yarar var...

Aynen size katılıyorum...Gecenlerde kendilerinden Xbox 360 Go pro aldım ve kendilerine ürün jasper board mı diye sordugumda evet dediler ve üstünü vurgulayarak söylediler.Bende aldım ve 2-3 gün sonra baktığımda aletin Falcon board olduğunu öğrendim ve falcon board'u 520 liraya sattılar bana.Burdan anlaşılan emrah elektroniğin ellerindeki malı yalan söyleyerek çıkarmaya çalışan bir elektronik mağazası olduğunu anlıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathproff -- 24 Ocak 2011; 20:01:08 >
  • hocam en iyisi uğur elektronik izmirde.
  • Keske Uğur elektronikten alsaydım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathproff -- 24 Ocak 2011; 21:04:45 >
  • Götür geri ver hocam sende. Bu kadar kolay olmamalı.
  • 20 gün oldu alalı kabul ederlermi acaba?
  • Adamlar resmen katakulle yapmış eşşek gibi kabul edicekler. Yeni öğrendim falcon oldugunu de. Olmadı jasper makinayla değiştirsinler. Az para vermemişsin o paraya elit alınırdı
  • Yarın ilk işim aramak olucak.Tahminim sorun çıkarıcaklar ama hakkımı aramam lazım değil dediğiniz gibi...
  • Arama bence direk al makinayı dayan kapılarına. Ah ulan iyikide benim başıma gelmiyor böle şeyler. O dükkanı başlarına yıkarım onların. Sorunu sen çıkar onlar değil.
  • Ah keşke konuyu yakın bir zamanda görseydim de emrah elektroniğin ne bok olduğunu söyleseydim. Neyse yapacak birşey yok. Bu arada uğur elektroniği tavsiye ederim.
  • Dogru soyluyosunuz ya harbiden magdur olan benım hakkımı aramam son derece dogal.Onların sorun cıkarmaya hakkı yok asıl.Degıstırcem makıneyı koydum kafaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathproff

Dogru soyluyosunuz ya harbiden magdur olan benım hakkımı aramam son derece dogal.Onların sorun cıkarmaya hakkı yok asıl.Degıstırcem makıneyı koydum kafaya

Destekçiniz kardeş, ara hakkını, altta kalma bağır çağır, mahkeme de, kötüleyeceğim de, esnaf olan onlar, onlar korksun, forumda tonla insan var herkes kötülerse işleri zayıflar.
  • Herkese çok tesekkur ederim.Bu sabah aradım kendilerini durumu anlattım sonradan falcon olduğunu ögrendimi vs vs...konuştuğum kişi 1 saat sonra aramamı söyledi ve aradım getirin değiştirelim dediler..Sevindim açıkçası :) bi miktar fark ödeyerek playstation 3 aldım..Tekrar tekrar tesekkür ediyorum yazanlara aramak aklımın ucundan geçmiyodu çünkü :)
  • Ntsc-j vermişler ps3 ü benim için sıkıntı olur mu sizce ? :S
  • kardes kusra bakma ama sende de biraz suç var şimdi hiç mi aldığın ürüne bakmıyorsun hangı bölge diye biraz dikkatli olman gerekli bence birincisinde dilin yanmış zaten ikincisinde daha dikkatli olman gerekirdi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.