Şimdi Ara

İZMİRDE HELYUM gazı bulunabilecek yer???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
18.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uçan balon yapmak istiyorum sevgililer günü için,izmirde balonlara helyum doldurtabileceğim yada satın alabileceğim yer bilen varmıdır?10-15 arası balon doldurtucam..Güzel balon satan yer bilen varsa lütfen onlarda yazsın..lütfen ciddi mesajlar bekliyorum arkadaşlar..saygılar..

• Sanayiye git. Orada bulursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shartolsun

Mesajımın bulunmasını istiyorum

buluruz yau nerde senin mesajın

ozaman up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter48

Sanayiye git. Orada bulursun.

sanayide kimde bulabiliriz dostum?hangi işi yapanlarda bulunur?
  • bu konu tutar

mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v88

quote:

Gaz dolduran dükkanlar var sadece bu işi yapıyorlar. Sanayiye gidip birilerine sorsan söylerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

bu konu tutar

mı ?

Tutmasada olur dostum

Maksat bilgi sahibi olmak....güzel bir süprize vesile olmak..
  • quote:

quote:

quote:

Gaz dolduran dükkanlar var sadece bu işi yapıyorlar. Sanayiye gidip birilerine sorsan söylerler.

tamam dostum yarın bir bakayım,çalıştığım yer 1. sanayiye yakın teşekkürler bilgin için..Güzel,orjinal balonlar bulabileğecim bir yer bilen varmıdır?

• Oksijen dolturturuyoruz ama orda helyum var mı bilmiyorum yoktur sanırım. Her türlü gazı üreten satan Linde var. Pınarbaşında linde vardı yine büyük bir tesis orda kesin vardır. Sitesinde bir bak olmazsa irtibata geçhttp://www.lindegaz.com.tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

Oksijen dolturturuyoruz ama orda helyum var mı bilmiyorum yoktur sanırım. Her türlü gazı üreten satan Linde var. Pınarbaşında linde vardı yine büyük bir tesis orda kesin vardır. Sitesinde bir bak olmazsa irtibata geçhttp://www.lindegaz.com.tr

teşekkürler dostum bilgin için..aklıma habaştan gaz alıp satan biyer var 1. sanayideorası geldi ,yarın oraya bir soracam..10-15 balon içinde koca bir tüp almak istemiyorum açıkçası yarın bir sorayım bakalım

Balon satan yer bilen varmıdır?

• 1588 Sok gir 20mt. ilerde solda oraya sor orda da gaz var. Metro stadyumda çık ordan mersinli meselğe doğru giderken soldan ilk sokak 1588. Bak buda haritası anlarsın neresi olduğunu

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=mersinli+meslek&ie=UTF8&hq=mersinli+meslek&hnear=&t=h&ll=38.442203,27.176802&spn=0.001861,0.005493&z=18

Eskiden çoktu uçan baloncu ama onlarda çok fiyat çekebilirlerdi. Balonu havai fişek satan yerlere falan sormak lazım kızlarağası hanının arka tarafına bakmak lazım orlarda olabilir.

• quote:

1588 Sok gir 20mt. ilerde solda oraya sor orda da gaz var. Metro stadyumda çık ordan mersinli meselğe doğru giderken soldan ilk sokak 1588. Bak buda haritası anlarsın neresi olduğunu

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=tr&geocode=&q=mersinli+meslek&ie=UTF8&hq=mersinli+meslek&hnear=&t=h&ll=38.442203,27.176802&spn=0.001861,0.005493&z=18

Eskiden çoktu uçan baloncu ama onlarda çok fiyat çekebilirlerdi. Balonu havai fişek satan yerlere falan sormak lazım kızlarağası hanının arka tarafına bakmak lazım orlarda olabilir.

Teşekkürler dostum anladım tarifini.Sağol ilgilendiğin için

• Bak bakalım olursa belki bizede lazım olur böyle bir şey. Sonra sende bize bilgi verirsin
  • quote:

Bak bakalım olursa belki bizede lazım olur böyle bir şey. Sonra sende bize bilgi verirsin

Tamamdır.
  • quote:

quote:

Bak bakalım olursa belki bizede lazım olur böyle bir şey. Sonra sende bize bilgi verirsin

Tamamdır.

bi hortlatalım konuyu
    naptın hocam buldun mu aradığını? şimdi de ben arıyorum da

• buldum hocam.buca belediyesine gelmeden önce bir markette balon için dolum yapıyorlardı orada tanesini 1 liraya doldurtmustum o zaman.şuan ne durumda blimiyorum.bilgin olsun
  • laboratuvar malzemeleri satan bir yere gidiyorsun oradan kalsiyum güherçilesi satın alıyorsun. onu 70 dereceye kadar ısıtırsan içindeki helyum ayrışacaktır.

dermişim
  • v88 kullanıcısına yanıt
    kardeş şu marketin tam ismini cismini sölesen banada lazım oldu da.veya tarif edersen memnun olurum.
  • quote:

buldum hocam.buca belediyesine gelmeden önce bir markette balon için dolum yapıyorlardı orada tanesini 1 liraya doldurtmustum o zaman.şuan ne durumda blimiyorum.bilgin olsun

hala ilişki devam ediyor sevindim
  • EGS'De Baloncu Var, Bornova. Ordanda Doldurabilirsiniz.

Edit : En Son Hatırladığım Kadarıyla Vardı...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.