Şimdi Ara

İzmir Lozan kapısını yakınca memlekete demokrasimi geliyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmir'e bunu yapanda, olmasına zemin yaratanda, polisten hertürlü orantısız gücü hak ediyor. Gündoğdu meydanı, konakta toplananlara hiç bir müdahale yok, git buralara yap eylemini, Tayyip'ede, AKP'ye de küfrünü et, ama bu nedir kardeşim.

• Malesef halkın içinde çok sayıda provakatör var. Dünde gül sokakta vitrinleri taşlıyorlardı elimizden geldiğince engellemeye çalıştık. Bu tür insanları aranızdan dışlayın mümkün olduğunca. Kalabalığın arasına karışıp çevreye zarar veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hunisiz Deli

Bunlar marjinal gruplar kardeşim , asıl Gündoğduda toplanıldı izmirde.

Başbakan şu kelimeyi kullanınca gülüyordunuz. Şimdi eylemci grup rezilliklere imza attığı zaman hemen marjinal grup onlar biz değiliz.

Daha neler göreceğiz bakalım.
  • Bunlara şiddet gösterince de suçlusu sen oluyorsun nasıl iş anlamadım gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCb4uC

Malesef halkın içinde çok sayıda provakatör var. Dünde gül sokakta vitrinleri taşlıyorlardı elimizden geldiğince engellemeye çalıştık. Bu tür insanları aranızdan dışlayın mümkün olduğunca. Kalabalığın arasına karışıp çevreye zarar veriyorlar

Madem onları dışlayamıyorsunuz o zaman çıkmayacaksınız.Bunlar sizden faydalanıyor mu? Faydalanıyor.O zaman masumuz diye gezmeyin.
  • Bende oradaydım herkes tepki gösterdi yakanlara.

3-5 kişinin yediği haltı genele yayma! !

Gün doğduda 1 tane cam çerçeve inmedi 1-2 yeltenen kişilere gerekli ayar verildi.

Basmaneye gitmeyin provakasyon var diye uyarıldı insanlar.

Bu protestolar bu saatten sonra bitmez.

bitse en ufak bir şeyde tekrar patlar.

Tayyip ülkeyi bitirdi.

Halkı polise düşman yaptı.

Bir ülkenin %50 si huzursuzken bu ülkenin gelişmesinin imkanı yok.

Akp nin tabanı belli.

%50 oy almasının sebebi istikrar.

Göreceğiz bakalım kendisine alkolik diyen başbakana oy verecek mi bu insanlar.

Unutmayın 1 kadeh bile içen alkoliktir.

Ama oy verenler?

Onlar değil canım

• 3-5 kişi diyorsun, sadece resmin görüş alanında onlarca kişi var. belki arkasında yüzlerce var.

Bir de bende oradaydım demişsin, ne işiniz var orada sorarım. Git Gündoğdu meydanına, konağa, kordana orada yap eylemini, protestonu. Sen de o provakatörlerle birlikte dolandığın için o adamlar bunları yapabiliyor. Dediğin gibi 3-5 kişi tek başlarına gidip bu şekilde etrafa zarar veremez. İyi niyetli insanlar farkında olmadan araç oluyorlar bu tür insanlara, o yüzden gidin valiliğin belirlediği yerlerde yapın eyleminizi.

Cumartesiden beri her gün görüyoruz Alsancağı, her gün öncekinden beter bir şekilde oluyor. ne kaldırım taşları kaldı, ne trafik işaretler nede dükkanların camları. Bunlarala bizim bi alakamız yok demekle olmuyor sen orada bir eylemin parçasıysan sonuçlarınında parçasındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

3-5 kişi diyorsun, sadece resmin görüş alanında onlarca kişi var. belki arkasında yüzlerce var.

Bir de bende oradaydım demişsin, ne işiniz var orada sorarım. Git Gündoğdu meydanına, konağa, kordana orada yap eylemini, protestonu. Sen de o provakatörlerle birlikte dolandığın için o adamlar bunları yapabiliyor. Dediğin gibi 3-5 kişi tek başlarına gidip bu şekilde etrafa zarar veremez. İyi niyetli insanlar farkında olmadan araç oluyorlar bu tür insanlara, o yüzden gidin valiliğin belirlediği yerlerde yapın eyleminizi.

Cumartesiden beri her gün görüyoruz Alsancağı, her gün öncekinden beter bir şekilde oluyor. ne kaldırım taşları kaldı, ne trafik işaretler nede dükkanların camları. Bunlarala bizim bi alakamız yok demekle olmuyor sen orada bir eylemin parçasıysan sonuçlarınında parçasındır.

Güzel kardeşim otobüs olmadığı için konağa yürüdüm ve o istikametten geçtim.

Polis aşırı şiddet kullanırken düşünecekti.

Polis akp polisi.

Sen hala utanmadan kaldırımları düşüneceğine polisin dövdüğü vatandaşları düşün onlara üzül.

Börek uzatan protestoculara saldıran polislere tepki göster.

Biber gazını atarken insanları hedef alan polisler yerine protesto yapanlara tepki gösterme.

Oradaki istenmeyen olayların izleri silinir ama halka edilen eziyet, kırılan insanlık gururu görüntüleri sosyal medya ve hafızalardan silinmeyecek...

http://www.twitmunin.com/tr/1239287/izmir%27de-10-polis-bir-k%C4%B1za-sald%C4%B1r%C4%B1yor-izle-izlettir-!-occupygezi/

http://www.youtube.com/watch?v=XThjR-7F0io&feature=share

Daha çok var bunlardan.

İnsana değilde kaldırıma direğe acıyan insanla daha fazla muhatap olmama imkan yok.

Kusura bakma...

• Bu saatten sonra şiddet görenede yaralananada acımam artık. Olay protestodan çıktı terörizme girdi. Minareyi çalan kılıfını hazırlar. O değilde bu insanların seçtiği adamlar Allahtan başa gelmiyor. Bir gelse o zaman görün halimizi.
  • Ben o adamlara da üzülüyorum. Eylemlerin ilk gününde gezi parkında o insanlara yapılanlar insanlık dışı zaten ama yapılan bir yanlışı bundan kat be kat daha büyük bir yanlışla duzeltemezsin. Ki ilk gün orada ki polisin yaptığı yanlış yüzünden tüm polislere düşman olmak büyük yanlış,polislere de en az eylemcilerin gördüğü kadar şiddet uygulandı hatta daha fazlası. Ben son iki gündür eylemcilere yapılan polis uygulamasını haklı buluyorum. Hiç kusura bakmayın ama bu memleketin kanunlarına uymadan eylemden daha çok terörizme kaçan bu bu olaylara sebeb olanlar bunları hak ediyor. Adam gibi sorunsuz nasıl eylem yapılır zamanında bayrak eylemlerinde gördük. Kimse bana bu olaylar sırf polise şiddetinden dolayi oluyor diye masal anlatmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben o adamlara da üzülüyorum. Eylemlerin ilk gününde gezi parkında o insanlara yapılanlar insanlık dışı zaten ama yapılan bir yanlışı bundan kat be kat daha büyük bir yanlışla duzeltemezsin. Ki ilk gün orada ki polisin yaptığı yanlış yüzünden tüm polislere düşman olmak büyük yanlış,polislere de en az eylemcilerin gördüğü kadar şiddet uygulandı hatta daha fazlası. Ben son iki gündür eylemcilere yapılan polis uygulamasını haklı buluyorum. Hiç kusura bakmayın ama bu memleketin kanunlarına uymadan eylemden daha çok terörizme kaçan bu bu olaylara sebeb olanlar bunları hak ediyor. Adam gibi sorunsuz nasıl eylem yapılır zamanında bayrak eylemlerinde gördük. Kimse bana bu olaylar sırf polise şiddetinden dolayi oluyor diye masal anlatmasın.

her kelimene katılıyorum.

• quote:

İzmir'e bunu yapanda, olmasına zemin yaratanda, polisten hertürlü orantısız gücü hak ediyor. Gündoğdu meydanı, konakta toplananlara hiç bir müdahale yok, git buralara yap eylemini, Tayyip'ede, AKP'ye de küfrünü et, ama bu nedir kardeşim.

"İzmir'e bunu yapanda, olmasına zemin yaratanda, polisten hertürlü orantısız gücü hak ediyor" o zaman polis kendi kendine şiddet uygulamaya başlamalı.

" Gündoğdu meydanı, konakta toplananlara hiç bir müdahale yok, git buralara yap eylemini" sanırım haberin yok dün akşam üstü ve yine dün gece saatlerinde polis gündoğdu meydanında girip joplu müdahalede bulundu. banklarda denız kenarında oturanlar sırf oturdukları için orada bulundukları için jop yediler.

• quote:

Ben o adamlara da üzülüyorum. Eylemlerin ilk gününde gezi parkında o insanlara yapılanlar insanlık dışı zaten ama yapılan bir yanlışı bundan kat be kat daha büyük bir yanlışla duzeltemezsin. Ki ilk gün orada ki polisin yaptığı yanlış yüzünden tüm polislere düşman olmak büyük yanlış,polislere de en az eylemcilerin gördüğü kadar şiddet uygulandı hatta daha fazlası. Ben son iki gündür eylemcilere yapılan polis uygulamasını haklı buluyorum. Hiç kusura bakmayın ama bu memleketin kanunlarına uymadan eylemden daha çok terörizme kaçan bu bu olaylara sebeb olanlar bunları hak ediyor. Adam gibi sorunsuz nasıl eylem yapılır zamanında bayrak eylemlerinde gördük. Kimse bana bu olaylar sırf polise şiddetinden dolayi oluyor diye masal anlatmasın.

Tamam o zaman.

3-5 kendini bilmez yüzünden bütün protestocuların dövülmesini biber gazına maruz kalmalarına onay veriyorsunuz bir vatandaş olarak.

Bunun geniş bir protesto olduğunu ya anlamıyorsunuz yada anlamak ismiyorsunuz.

İstanbulda ki eylemlerde bir sürü sanatçı var.

Yani biz bu 3-5 provakatör yüzünden başbakanın hakaretlerine göz mü yumalım ?

Nasılsa oyla başa geldi ayyaşta der, 1 milyon toplarım akıllı olunda der, bir avuç çapulcuda der....

Ne yapmamız lazım senin bakış açınla?

Provake edilebilir diye tv lerden enterasan medyayı mı izleyelim ?

El cezire bugün bizim medya ile dalga geçiyor protesto zamanında kanalların durumunu göstererek?

Bu karartma ve başbakanın ileri geri konuşmaları hakkında ne yapmamız lazım?

Bu bayrak gösterilerinden farklı.

Polis nedensiz yere halka saldırdı.

Çadırlarını yaktılar düzgünce protesto eden insanların.

Polislerin yaptığı yüzünden bütün polislere düşman olmak yanlış,

ama pretestocuların yaptığı yüzünden hepsine polisin güç kullanması haklı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.