Şimdi Ara

izmir içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar otobüs veya tren fark etmez kullanarak manisadan izmire izmirdende karaburuna saat 10 da ulaşmam lazım nasıl ulaşımı sağlarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgisi olan yokmu

• ilk manisa seyahatle izmir otogara.ordan karaburuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: x264

ilk manisa seyahatle izmir otogara.ordan karaburuna

Manisa seyahat kısmı sorun değil de saat 10 dan once karaburuna ulaşma şansım var mı

• karaburun bornovadan şahsi araçla 2 saat falan sürüyor, çok virajlı yolları urladan sonra.
    hesabını sen yap, yetişir misin bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abisi1 -- 18 Ocak 2014; 17:48:31 >
  • dostum kullanılacak güzergahlar bellidir. trafik vs gibi durumlarıda işe katarsak oraya ne zaman varacağını kimse kesin bişey söyleyemez. illa hızlı olucam diyorsan bir helikopter kirala 15dk sürmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

dostum kullanılacak güzergahlar bellidir. trafik vs gibi durumlarıda işe katarsak oraya ne zaman varacağını kimse kesin bişey söyleyemez. illa hızlı olucam diyorsan bir helikopter kirala 15dk sürmez

10 da başlayan bir etkinliğe katılıcam ondan dolayı yetişemiyceksem 1 gun önceden gidip konaklıycam

• quote:

Orijinalden alıntı: krepss45

quote:

Orijinalden alıntı: piri reis

dostum kullanılacak güzergahlar bellidir. trafik vs gibi durumlarıda işe katarsak oraya ne zaman varacağını kimse kesin bişey söyleyemez. illa hızlı olucam diyorsan bir helikopter kirala 15dk sürmez

10 da başlayan bir etkinliğe katılıcam ondan dolayı yetişemiyceksem 1 gun önceden gidip konaklıycam

sabah 10sa tavsiyem konaklaman sabahın çok erken saatinde kalkıp gidip onca yolu çektikten sonra etkinliğe ayıracak enerjin kalacagını zannetmiyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.