Şimdi Ara

::: ๘۩ ::: İZMİR GRUBU ::: ๘۩ ::: (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.209
Cevap
18
Favori
135.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

::: ๘۩ ::: İZMİR GRUBU ::: ๘۩ :::

(En Son Oy Tarihi: 24.1.2024)
Giriş
  • gün ve tarih uygun olursa gelebilirim bende mesela bu şubat ayı olabilir hazır sömestr tatili varken..
  • ÖNEMLİ DUYURU

Arkadaşlar imza için konulacak resim aşağıdaki gibi ve imzada aşağıdaki gibi olucaktır. İzmir'imize destek vermek ve bizlerle hepberaber olmak isteyen arkadaşlarımızın imzalarını aşağıdaki gibi yapmalarını rica ediyorum. Ve ayrıca sizler için de bir sakıncası yoksa üye olan arkadaşlarımızın semtlerini de üye listemizde kullanıcı isimlerinin yanında yazarak belirtmek istiyorum. Ve rica ediyorum ki daha sonradan imzasını değiştirecek olan arkadaşlar baştan hiç yapmasınlar. Teşekkürler...

Lütfen bizlerle olmak isteyen arkadaşlar bunu kendi Profilim kısmınıza girip İmza kısmına kopyalayıp yapıştırınız...

YENİ İMZAMIZ ŞU ŞEKİLDE OLACAKTIR;

[c.enter][simage]h.ttp://img177.imageshack.us/img177/9062/images5zn.jpg[/simage][/c.enter]
    [c.enter][c.olor=darkblue][b.] ((( DH İZMİR GRUBU ))) [/b.][/c.olor][/c.enter]

DİKKAT : kopyalayıp yapıştırırken [c.enter] yazan yerlerdeki c ve e arasındaki noktaları, [c.olor=darkblue] yazan yerdeki c ve o arasındaki noktayı, [b.] yazan yerdeki b nin yanıdaki noktayı, [/c.olor] yazan yerdeki c ve o arasındaki noktayı, [/b.] yazan yerdeki b nin yanındaki noktayı ve h.ttp yazan yerlerdeki h ve t arasındaki noktaları kaldıralım.

Yapamayan arkadaşlar PM den bana ulaşabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarbay -- 28 Ocak 2007; 1:31:22 >

• eyvallah yaptım bende..
    Bana narlıdere yaz ozaman
  • güzide semtimiz bostanlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: 02AN

güzide semtimiz bostanlı

tamamdır kardeş

@Fraky Kardeş linki güncelledim bir daha düzeltirsen sevinirim...
  • benim sıra bomba oldu hocam 35. sıradayız...
  • Dikkat ettim İmzayı eklemeyi düşünürsen sıran yükselebilir ama istersen yine 35 te kalabilirsin. Çünkü imzayı ekleyen arkadaşları yukarıya alıp yanlarına semtleride yazıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yarbay -- 28 Ocak 2007; 1:10:05 >
  • güncelledim eline sağlık kardeş..

hayırlı olsun madem izmir grubu :)

haftaya pazar şöyle bir izmiri gezmeyi düşünüyorum fotoraflar çekip paylaşayım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraky -- 28 Ocak 2007; 1:14:26 >
  • Tamamdır listeyi güncelliyorum takip edebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: captain_35

Dikkat ettim İmzayı eklemeyi düşünürsen sıran yükselebilir ama istersen yine 35 te kalabilirsin. Çünkü imzayı ekleyen arkadaşları yukarıya alıp yanlarına semtleride yazıcam

35 iyidir... sağolasın
  • herkes izmir de tuttuğu takımı yazsın.hatta anket açalım

BUYUK ALTAY izmirin son umudu
  • quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

herkes izmir de tuttuğu takımı yazsın.hatta anket açalım

Arkadaşlar lütfen takım olaylarına girmeden İzmir'le ilgili bişeyler paylaşalım. Takım olayına da girersek çünkü bu işin altından kimse kalkamaz ve tartışmalar çıkabilir. Teşekkürler

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: pitrat

herkes izmir de tuttuğu takımı yazsın.hatta anket açalım

Arkadaşlar lütfen takım olaylarına girmeden İzmir'le ilgili bişeyler paylaşalım. Takım olayına da girersek çünkü bu işin altından kimse kalkamaz ve tartışmalar çıkabilir. Teşekkürler

seviyeli olarak yazalım.hangi takımın daha çok taraftarı varmış merak ediyorum.ama tartışma çıkar diyorsan boşver.

• Daha önceki mesajlara bakarsan tartışma çıkacağı belli olur. Sonuçta takım bir fanatiklik olayı. Girersek daha sonra toparlayamayız.
  • izmir expo mu ne olacaktı.milanoyla cekişiyodu.eğer olursa izmir çok değişecek,süper olacak.
  • Bucadaki cezaevi de kalkarsa orasının da çok süper olacağı kanaatindeyim
  • quote:

Bucadaki cezaevi de kalkarsa orasının da çok süper olacağı kanaatindeyim

aslında cezaevini tepeciğe taşısınlar
  • yok yok cezaevi kaynaklara taşındı zaten yavaş yavaş taşıyorlar tam olarak bitince tamamen yıkılıp alışveriş merkezi yapılacak deniyor bizlerde bekliyoruz
  • ne çok izmir/HATAY'lı varmış
  • quote:

yok yok cezaevi kaynaklara taşındı zaten yavaş yavaş taşıyorlar tam olarak bitince tamamen yıkılıp alışveriş merkezi yapılacak deniyor bizlerde bekliyoruz

heee ben pek oraları bimiom zaten.izmirin en güzel yeri bence konak sahil tarafı,kordon ve bostanlı
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.