Şimdi Ara

İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
41
Favori
97.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serhat Erdoğan010 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber sürecimizi sizinle paylaşıyorum. Planlı bölgeler için benim de bilgim bulunmuyor. Proje ekiplerimiz daha önceki senelerde, GigaFiber planları için adres iletiyordu ancak 2023 yılı itibari ile planlama taleplere ve altyapı uygunluğuna göre şekillenmektedir. Net adres ve süre bilgisi maalesef iletemiyorum.
  • Serhat Erdoğan010 S kullanıcısına yanıt

Hocm kopyala yapıştır cevap tabii ki verebilir. Benim itirazım içeriğe "talepler doğrultusunda" diyorlar. Öyle bir dünya yok. Talep yoğunluğuna göre ilerlemiyor süreç.

• 13 Şubat randevusuna erken geldiler şuan durum böyle maşallah akıyor 🙄😅İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ragnarok35 R kullanıcısına yanıt

subhanallah ibretlik :)

• ragnarok35 R kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

hocam 2021 yılından beri Konak Göztepe Mah. 'ye Gigafiber bekliyorum yardımcı olabilir misiniz?

• DarkerParadise kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

işte o tarihte başvuru yaptım halen haber yok...

• DarkerParadise kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sitemiz üzerinden iletilen her talep proje ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir. Talep yoğunluğu ve altyapı uygunluğuna göre ekiplerimiz bölgeyi projeye dahil ediyor.
  • Buca, Akıncılar Mahallesine geçen hafta aradılar, dün cevap verdim, talep ilettim. Bugün gelip çalıştırdılar. modemin yanında wi-fi ile 900 civarı download 700 civarı upload test ettim.

• makrs M kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim

Merhabâ, yaklaşık 4 ay önce gigafiber talebi oluşturdum, hiç bir şekilde geri dönüş yapılmadı. Yan binada alt yapı mevcut bizim binaya kablo çekilmemiş, dağıtım kutusu ile benim oturduğum daire arasında maximum 30 metre mesafe var. Gerekirse kutudan oturdum eve kabloyu ben çekeyim. Hizmet almam konusunda yardımcı olabilir misinz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaan1579 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, konu linki ile birlikte açık adresinizi PM üzerinden gönderir misiniz?
  • Kaan1579 K kullanıcısına yanıt

Kaan hocam yaklaşık İzmirdeki lokasyonunuz neresi..Buca bölgesi mi ? Malum Turk.net Gigafiber yeni yatırımları/kurulumları arkadaşların yazdığı şekilde baya yavaşlamış gözüküyor. Yetkililer bilgilendirme de yapmıyor. Bizde konuya yazan kişilerden bilgi edinmeye çalışıyoruz. Ben Bornovadayım mesela talep oluşturalı 1 sene yi geçmiştir, bekliyoruz bakalım yatırırım kararı alırda gelirler mi diye.

• Cnrps C kullanıcısına yanıt

Bornova Yeşilova mahallesi 4141 sokak, çevremdeki tüm binalarda giga fiber var benim binada yok malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bornova/Atatürk mahallesi için hala bekliyoruz. Yeni yapılan binalar fiber geldiğini duydum mahallemde 2 tane yeni villa yapıldı. Acaba buraya ne zaman gelecek ?

• Ozan3579 kullanıcısına yanıt

Size Gigafiber geldi mi ? Ben de Atatürk mahallesindeyim.

• Ment kullanıcısına yanıt

Hocam ben de size yakın oturuyorum. Size gigafiber veya başka bir firma tarafından fiber geldi mi ?

• sky_35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizinle aynı mahalle de olup gigafiberin geldiği adresler varsa kendi adresinizi konu linki ile birlikte PM üzerinden gönderir misiniz?
  • sky_35 kullanıcısına yanıt

hayır gelmedi sol fiber var sadece

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.