Şimdi Ara

İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
41
Favori
97.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için net bir bilgi veremiyorum. Konuyu proje ekibimiz takip ediyor. Adresinizde çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • Boşuna uğraşmayın arkadaşlar! İstediğiniz kadar talep formu doldurun, sonuç TürkNet'te çalışan veya taşeron kişilerin yönlendirdiği bölgelerde çalışma yapılıyor. Mantıklı yerlere yatırım yapın diye yazınca gelen cevap "gelen talebe göre" oluyor :)))). Talep sistemi şeffaf olmadığı sürece (yani formu dolduran kişiler bölgelerdeki gerçek talep sayısını görmedikçe) form işi yaş. Ayrıca bazıları işi gücü bırakıp tüm mahalle adına farklı mail adresleriyle başvuru yapıyor sanırım. Talep çok diye gidip yatırım yapıyorlar sonra yeterli abonelik talebi gelmeyince kös kös geri gidiyorlar. Yatırım sistemi hatalı olunca sonraki düğmeler de yanlış ilikleniyor. Uzun bir süre TurkNet bu hatalı yatırımlardan dolayı belini doğrultamaz gibi geliyor bana.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, form üzerinden iletilen talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Proje ekiplerimiz toplanan talepleri yoğunluğa ve altyapının uygunluğuna göre değerlendiriyor. Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerimize dahil ederek çalışmalara başlanılıyor. Bu nedenle bölgeden gelen taleplerin büyük bir önemi bulunuyor.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Öyle olmaz! Tüm verilerin açık olması ve ekip dediğiniz kişilerin neye göre karar verdiğini herkesin görmesi gerekir. Aksi durumda yani şimdiki durumda kimseyi inandıramazsınız.

Merhaba, sizi anlıyorum ancak süreç bu şekilde ilerlemektedir. Verilerin açık olması uygun değil, ekipler gelen talep yoğunluğu ve bölgenin altyapı uygunluğuna göre değerlendirme yapmaktadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkNetDestek -- 17 Ocak 2024; 8:56:51 >

Süreciniz yanlış. Yetkililer değerlendirsin! Kurumsal firmalar böyle yapmaz.

Ben önerinizi ilgili ekiplerle paylaşacağım.
  • Alt yapı bekleyen arkadaşlara bol şans biz başardık sanırım başvuru yaptım ttneti de birine devir edicem (inşallah )😅İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragnarok35 -- 10 Şubat 2024; 4:23:27 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ragnarok35 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hoş geldiniz Şimdiden keyifli kullanımlar dilerim

Hayırlı olsun. Darısı bizim başımıza inşallah. Balıkesire'de bekliyoruz.

• Serhat Erdoğan010 S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, her bölgeden gelen talepleri değerlendiriyoruz. Biz de her müşterimizi Giga hızlara kavuşturmak istiyoruz.

Şu o kadar büyük bir yalan ki... Ama hala yazmaya devam ediyorsunuz.Saha elemanı gibi yüzlerce talep toplayıp sisteme girdik arkadaşlarla. Sonuç? Askıya alınan ve bir daha da indirilmeye proje. İşiniz gücünüz algı.

Hocam hangi ilçe?

• turuncu_ kullanıcısına yanıt
    Bornova Altındağ semti hocam

Hayırlı olsun hocam. Darısı girip çıkamadıkları Buca'nın tamamına. Çok yanlış yerden başladılar. Onlarca kez uyardık. Burada iş bilmez ilan edildik ama sonuç ortada...

Bu maliyetlerle biraz zor ama umarım herkes ulaşır bir gün. Buca'da da çok arkadaşım var dediğiniz problemi biliyorum maalesef.

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talep olarak adresleri sitemiz üzerinden iletmenizi rica ederim. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır.

Hala yalana devam :D

Turktelekom, yaklaşık 13-15 yıldır aynı yerde ikamet ediyoruz halen fiber altyapı getirmedi. Turknet gigafiber başvuru formunu doldurduk, bekliyoruz. Onları da anlıyorum. Hazır cevapları var sanırım, gelen altyapı ile ilgili sorulara bu şekilde yanıt veriyorlar. Çünkü hazır cevap olmadan, yetişebilmesi mümkün değil. Elbette bazen hazır cevap olmadan yazıyorlardır ama bazı durumlarda da hazır cevap gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serhat Erdoğan010 -- 11 Şubat 2024; 14:19:42 >
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.