Şimdi Ara

İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.897
Cevap
41
Favori
97.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, 1000 TL fesih bedelini karşılıyoruz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Mevcut aboneliği devir edip sıfırdan başlatmayı düşünüyorum teşekkürler 2900 TL cayma bedeli çok fazla mevcut kampanyam baya uygun birisi faydalanır muhtemelen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • izmir balçova ve narlidere ilçeleri için bir fiber altyapı çalışmanız var mi ?

• Carter35 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlı bölgeler listesi paylaşılmamaktadır. Adresiniz için sitemiz üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır.Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.
    Altyapı hala vdls olarak görünüyor gigafiber olarak işlenmediİzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası

• ragnarok35 R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, kutuların kaldırıldığını iletmiştiniz daha önceki mesajlarınızda. Ekiplerimiz adres için kablolama yapıldığını iletti. Binanıza tekrar kutu konuldu mu?
    Evet konuldu kablo bağlantısı yapıldı ama hala vdls görünüyor

Henüz aktivasyon verilmemiş olabilir. Ara ara sorgu sayfasından kontrol etmenizi rica ederim. Bölgede kutular takıldıktan sonra aktivasyon verilecektir.
    Bütün bölge hazır zaten. Bi benim binada yoktu da o yüzden söyledim.

Sizin adresiniz için ekiplerimize bilgi vermiştim, tekrar iletişe geçip aktivasyon tarihini alacağım.
    İlginiz için teşekkürler hocam. Bende bir an önce birini bulup hattı devir ediyim 😅

• Carter35 kullanıcısına yanıt

Balçova, Narlıdere ve Karşıyaka gibi yatırımın mantıklı ve verimli olacağı yerlere planlama yapmıyorlar maalesef :).

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bölgeden gelen taleplere göre ekiplerimiz değerlendirme yapmaktadır. Sitemiz üzerinden adresinizi talep olarak iletebilirsiniz.
    Hala alt yapınız görünmüyor İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası

Merhaba, kablonun çekildiğini ilettiler ancak aktivasyon için henüz bir tarih verilmedi.
  • Merhaba,

İzmir Bornova Atatürk Mah. altyapı 2yıldır yapılmıyor sanırım ? 2yıl önce tüm mahalleye süperonline 2 ayda fiber altyapı döşedi ve hizmeti vermeye başladı siz altyapı çalışmaları devam ediyor demiştiniz aradan 2 yıl geçti 5yıllık türknet üyeliğimi iptal edip süperonline geçtim 2 yıl tahattüt verdim ve tahatüt bitiyor 3 ay sonra hala gelişme olmadı sanırım tekrar yeni tahatüt yapacam o zaman 2023 sonuna kadar gelecek demiştiniz 2024e girdik ses yok

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, dilersenizhttps://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz.
  • Göksu Mahallesine de gelsin, bizim gariban mahalleye 😂

• dgknn89 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.

Zaten yapmıştım tekrar yaptığımda kaydınız bulunuyor yazıyor. Atatürk Mah. Hizmet verdiğiniz noktalar varmı ? varsa hangi sokaklar

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.