Şimdi Ara

İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.897
Cevap
41
Favori
98.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, mevcut müşteri numaranızla tam adresi PM üzerinden paylaşır mısınız?
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bir mahalle altımda turknet kablolari döşemeye başlamış o yüzden ben de detaylı bilgi almak istemiştim böyle bir proje var mı bayraklı bölgesi için diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artungonul kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için liste bilgisi veremiyoruz.https://turk.net/gigafiber-istiyorum üzerinden altyapı talebinizi iletebilirsiniz. Adresiniz için çalışma başladığında muhakkak haberdar olacaksınız.
  • 2 senedir Kazımdirik Mh 364/8 Sokağa gigafiber gelecek diye bekliyoruz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bornova Atatürk Mah. 879 sokak civarına ne zaman gelir gigafiber

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    Merhaba, planlama sırasında değişiklik olabildiği için bölge ya da süre bilgisi veremiyorum.https://turk.net/gigafiber-istiyorum sorgulama üzerinden altyapınızı kontrol edebilir ve adresinizde yoksa talebinizi iletebilirsiniz.
  • Buca Efeler Mahallesi 311 sokaktaki komşuma nihayet gigafiber bağlantısı yapılmış. toplamda 4 ay sonra bağlantı yapıldı. Turknet gigafiber e kavuşmak sabır işi maalesef.

Ayrıca turknet gigafiber reklamları otobüs duraklarına asılmış.
    İzmir GigaFiber Yayılım Takip Haritası

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zaltun kullanıcısına yanıt
    Merhaba, GigaFiber için her talep proje ekipleri tarafından değerlendirilmektedir. Altyapı uygunluğunu da kontrol ederek bölgeler planlamaya dahil oluyor. Çalışmalar mahalle genelinde yapılıyor, altyapı, kutulama ve aktivasyon süreçleri tamamlanıyor. Her bölgede proje süresi farklılık göstermektedir.
  • İnönü mah bornova duraklara reklamlar var fiber yok anca reklam

• ccandan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gelen taleplere göre her bölge proje ekipleri tarafından değerlendirilmektedir.

Merhaba kaç talep olacak 10 kişiyi sadece ben yönlendirdim 1000 talep olması gerekiyor sanırım yada 2000 3000

Bence talep de hikaye ekip kurum nereye kolay olacaksa o bölgeye çekiyor millet internet bankacılığını zor kullanıyor gigafiber mi talep edecek deli gibi .

• ccandan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, talep sayı bilgisi maalesef bizimle paylaşılmıyor. Ancak sadece talep değil aynı zamanda altyapının da müsaitliği ekipler tarafından kontrol edilmektedir. Uygun bulunması halinde bölge planlamaya dahil olarak çalışma başlatılıyor.
  • zaltun kullanıcısına yanıt

ne mutlu komşunuza :D ben hizmet veremiyorsunuz bari kabloları toplayın diye şikayet açmıştım. Beni kabloları bağlayan "eleman" aradı kusura bakmasında arkadaş türkçeyi zor konuşuyor bildiğin kilimcinin kör oğlu. Kendi kablosunu bile taşerona kurdurduğu için bence genel merkezin nereye kablo çekildiğinden bile haberi yok. Benim tüm bilgilerimi zurnanın son deliği olan bir çalışana vermiş olmasıda üzücü tabi. Adama gel kablo sök desem mümkün değil öyle yetkisi olsun. Şikayetten vazgeçtim ne olduğu belli olmayan taşeron çalışanla neden didişeyim adam herşeyi yapabilir bana. Evet uygun fiyatlı diye müşteri hizmetleri kalitesinden ödün anlıyorum ama artık kurumsallıktanda uzak olduğunu düşünüyorum.

Dipnot: kelimelerim konuştuğum kişiyi aşağılamak vs için değil Turknet in kurumsallıktan uzak yapısını belirtmek içindir.

Bu açıklamanız daha doğru oldu alt yapı müsaitliği ...

• Eskiden detaylı bilgi paylasilirdi, şimdi ne desek "değişiklik olabileceğinden bilgi veremiyoruz." . Kapatın madem konuyu bilgi vermicekseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • artungonul kullanıcısına yanıt
    Merhaba, gelen talepler yoğun olduğu için proje ekiplerimiz her bölgeyi değerlendirmektedir. Aynı zamanda adreslerin altyapı uygunluğu da kontrol ediliyor. İletilen bölgelerde ve tarihlerde güncellemeler olabileceğinden net bir şekilde il - tarih bilgisi iletmemiz doğru olmuyor. Sizin buradan paylaştığınız her adres için ekiplerimizden bilgi almaya çalıyoruz.
  • Aldığım bilgiye göre Buca'daki operasyonlar "durdurulmuş". Yani şu ana kadar alan aldı gigafiber'i. Benim gibi gelmediyse geçmiş olsun.

• Ruh sağlığınız için TürkNetten uzak durunuz.
    25 gündür telefon sorunu çözemediler. Koskoca bir firma Elimizde modem yok diyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    cem.celebiler@turk.net ve musterihizmetleri@turk.net e mail atmanızı tavsiye ederim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yşahin kullanıcısına yanıt
    Telefon hattınızın fiber altyapıya geçirilmesi gerekiyor ancak şu anda voip destekli modem olmadığı için uzmanlarımız bu konuda işlem sağlayamıyor. Modem stoklara geldiğinde öncelikli olarak işlem sağlayacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.