Şimdi Ara

İZMİR GAZİEMİR ULASTIRMA OKULU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
106.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • var mı izmir gaziemir 89/2 itfaiye sürücü benim gibi =)
  • quote:

Orjinalden alıntı: aynenzi

var mı izmir gaziemir 89/2 itfaiye sürücü benim gibi =)

h.olsun itfaiye güzelmiş :D

benim mer-man yazıyo bakalım taklaya gelmeyelimde güzel olur inş.
  • arkadaşlar 2. bolukdeyimmm yemını ettık ve carsı sonunda :D
  • hort
    Bursa'dan buraya 89/3 giden var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umt-brs

hort
    Bursa'dan buraya 89/3 giden var mı?

meslekçi seçildim..konya 1. sınıf orduevine yazıcı olarak gidiyorum..meşhurr alaattin tepesindekine
  • 5. bölük arıza bölüğündeydim erzuruma cıktım bitmez bu askerlik izmirin sıcağından erzurumun soğuna geçişş
  • ey torunlar 87/4 tertip dedenız konusuyor dınleyın deyın kı kendıze ızmır kızlarıyla takılacam onlarla guzel bır 15 ay gecırecem deyın ızmır gıbı yere dusmussunuz belkı ıcerde tertıp olarak oruspu cocuklarıyla karsılacaksınız ama unutmayın yanında halal sut emmıs ıyı arkadaslarınızda olacak ama ızmır dedın mı kız arkadasım aklıma ve gazıemırde domınos pızza cok tesekkur edıyorum benım kız arakadsımın pızaa kasar oldugunu soylemedıler 12 ay boyunda domınos pızzadan cıkmadık gercı az parasını yemedım komutan kızıydı ve unutmayın ızmır kızı ıle eylenın ama evlenmeyın
    88/3 dedenız yanımda su an hayırlı teskereler
  • sülüsü aldım.
    Zeytinburnu Askerlik şubesinde.
    Kimse yoktu gittim doldurdum formumu aldım.
    Ayın 24 ünde katılacağı tarih yazıyorç
    9.6 Lira yol parası aldım ohh kebapım
  • Selam arkadaslar Bende subeden ogrendim silüsümü yarin aliyorum ...Subeden dedilerki izmir ulastirma olarak gidiyorsun...Simdiden birbirimizle irtibat kuralim...orda beraber takiliriz...hepimiz icin ii olur...bende bursa-mudanya dan gelicem yabanci subeyim... msn adresim: boyashow@hotmail.com
  • arkadaşlar bende izmir gaziemire geliorum 90/2 ayvalıkta yaşıyorum izmir doğumluyum izmire çıktım oda güzel ya ben nasıl yapıcam orda bilmiyorum kafam karman çorman bide genelde dağıtımlar nereye çıkıyor ordan şimdiden hepinize teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: shekerbaterist

arkadaşlar bende izmir gaziemire geliorum 90/2 ayvalıkta yaşıyorum izmir doğumluyum izmire çıktım oda güzel ya ben nasıl yapıcam orda bilmiyorum kafam karman çorman bide genelde dağıtımlar nereye çıkıyor ordan şimdiden hepinize teşekkürler

benim erkek arkadasım suan gaziemirde çavuş kısa dönem. uzun dönemleri fazla bilmiyorum ama gaziemir acemilik için en rahat yerlerden biri. geçen hafta 90/1 lerin dağıtımı oldu, çoğunluğu doğuya gönderildi. ama birliğin içinde de kalanlar oluyor. hayırlı tezkereler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shekerbaterist

arkadaşlar bende izmir gaziemire geliorum 90/2 ayvalıkta yaşıyorum izmir doğumluyum izmire çıktım oda güzel ya ben nasıl yapıcam orda bilmiyorum kafam karman çorman bide genelde dağıtımlar nereye çıkıyor ordan şimdiden hepinize teşekkürler

Bende Ankaradan geleceğim ULŞ.PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./GAZİEMİR/İZMİR
  • levocan987
    ANKARA ERYAMAN AYNI YERDEYİZ ADIM CENK BELKİ KARŞILAŞIRIZ.

GENELDE DOĞU OLUYOR ŞİMDİDEN HAZIRLANIN BEN ÖYLE YAPİCAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf Servisi -- 11 Mayıs 2010; 17:46:24 >
  • beyler yeni öğrendim bende ULŞ.PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./GAZİEMİR/İZMİR yazıyor....Antalyadan gidiyorum Ekleyin beyler omer_ismet_fb@hotmail.com
  • arkadaşlar 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./GAZİEMİR/İZMİR 26 mayıstan sonra ordayım herkese selamlar Sinoptan geliyorum. (a.aydin57@hotmail.com)
  • arkdaşlar bende gaziemir ulaştırma itfaiye şöförlüğü diyor bilgisi olan varmı başka forum sitelerine baktım 1 ve 5 bölük haric diğer leri cok rahattır yazmışlar ama bilgisi olan varsa ve yazarsa sevinir 28 inde teslim olucam burdurdan herkese hayırlı teskereler
  • ARKADAŞLAR BEN 90-3 GİDİYORUM İZMİR GAZİEMİR.. EYLÜL 13 TE TESLİM OLUCAM İNSALLAH.. GİDECEK OLAN VARSA BURADA TANISALIM BERABER GİDELİM ORADA BİRBİRMİZE SAHİP ÇIKALIM..ASKER OCAĞI HİÇBİRSEYE BENZEMEZ..MSN VEREYİM. hizal.serdar@hotmail.com
  • kardeş bende bugunn öğrendim 90/3 izmir gaziemir cesur_1607@hotmail.com sende eklersen sevinirim
  • ULŞ.PER.OKL. VE EĞT.MRK. EĞT.A. 1'İNCİ ULŞ.EĞT.TB./GAZİEMİR/İZMİR
  • Sevk Başlangıç Tarihi 13/09/2010 Sevk Bitiş Tarihi 14/09/2010

arkadaşlar 14 eylülde teslim mi olmak gerekiyor

bende adresimi veriyim thevillain_@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.