Yüzbaşı
18 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaşlar dün 2.el xbox 360 aldım jtaglı gta5 auto save olarak gözüküyor ayarlarda ama oyun kaydolmuyor nasıl save yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim oyun açılırken profil seçme çıkmıyor. arayüz freestyle 3 hafıza 500 gb diyordu satan kişi ama onuda sormadım nerden bakıldığını oyun çok olunca 500 dür diye düşündüm ama içime kurt düştü sağ üstte 2 hafıza gözüküyor ama 500gb ı belirten bişey yok xbox games içinde 50 oyun var hepsi popülerler fifa15,gta5,assaian cred gibi bide xbox arcade klasörü var ordada 330 oyun var dandik ama eğlenceli oyunlar sizce 500gb ı nasıl görebilirim ayarlar bölümünde yok tek tek baktım
Arkadaşlar creative m4500 4+1 im var 41w rms yaklaşık 5-6 senedir kullanıyorum değiştireceğim

Araştırmalarım neticesinde yüksek rms li kamosonic in bi modelini buldum 150w rms çıkışı var ama 250 liraya ne kadar kalitelidir bilemiyorum

http://www.hepsiburada.com/liste/kamosonic-ks-es534-radio-usb-sd-51-ev-sinema-sistemi/productDetails.aspx?productId=evkamkses534&categoryId=152491&SKU=EVKAMKSES534

Sizce kaliteye göre rms çıkışlarının çok önemi varmı yani başka bilindik markada 250 tl lik ürün 50w rms iken bu ürün 150w rms

Sonuç olarak sizce alıyımmı bu ürünü kullandığım creativeden kötü olma olasılığı varmı ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Merhaba arkadaşlar eryaman klanımız açılmıştır.
Haftalık asker bağışlama limiti 300 dür.
600 kupa üzeri herkes katılabilir.
Günün %90 ında karşılıklı online yardımlaşma yapılmaktadır.
Arkadaşlar yasadan sonra kıbrısa gitme düşüncesi kafama yerleşti.
Kıbrısa gidip iddaa oynayan varmı aranızda yada gitmeyi düşünen.
10000 kasa ile haftada 2 gün gitmeyi düşünüyorum.
Tek maç oynayabiliyoruz ordaki bayilerde tek maça yatırılan tutarda sınır varmı?
Mesela tek maça 1.5 üstüne 1.20 orandan 5000 yatırıp 6000 alcaz bunlarda sınır varmıdır?
Orda oynayanlar aydınlatabilirmi biraz
Arkadaşlar 13-17 bin lira arası araç alacağım inşaallah iyi bişey olsun diyorum fiyatına göre

Min.2-3 yıla yakın binerim çok fazla zarar etmek istemiyorum 2-3 yıldan sonra 1-2 bin lira aşağısına satmak, yakıt ve vergi önemli değil aşağıdaki modeller için parça,bakım ve piyasası bakımından önemli

Örneğin bi baskı balata bi triger değişimi yaparken ocağıma incir ağacı dikmeyecek model hangisidir kullanan ve bilenleriniz vardır

1999-2002 Arası makyajlı Laguna 1.6 / 2.0

1997-2000 Arası makyajlı yada makyajsız 406 2.0

1998-2001 Arası makyajlı yada makyajsız Vectra 1.6 comfort / 2.0 gls yada cd

Piyasaları çok değişken km boya vs biçok unsurdan dolayı

yada bunları bi kenara bırakarak piyasa arabalarındanmı bakıyım 2006-2008 civarı 17 yi zorlayıp clio,accent,palio gibi arabalarmı ne dersiniz ?

Arkadaşlar rahat bir çalışma ortamında askerliğini yapmış photoshop ve corel bilen arkadaşa ihtiyacımız var

Detaylar için pm den kısa özgeçmiş ve telefonunuzu bırakınız
Yılın ilk çeyreğinde cirosunda yüzde 43 kayıp veren RIM, hem 5 bin elemanını işten çıkartmak hem de BlackBerry 10’un piyasaya sürüm tarihini yeniden ertelemek zorunda kaldı. Şirketin düzlüğe çıkmayı başaracağına dair ümitlerin kesildiğinin en somut göstergesi bir uzmanın yaptığı şu yorum: “Bu, yavru bir köpeğin ölümünü izlemek gibi...”

BİR zamanlar özellikle iş çevrelerinin en çok tercih edilen telefonu olan BlackBerry’nin üreticisi Research In Motion’ın (RIM) üzerinde dolaşan kara bulutlar bir türlü dağılmıyor. RIM’in bu çalkantılı dönemi atlatıp, düzlüğe çıkmayı başarabileceğine dair ümitlerin hızla yok olduğuna işaret eden Boston merkezli Avian Securities uzmanlarından Matthew Thornton, “Bu, yavru bir köpeğin ölümünü izlemek gibi” yorumunda bulundu.

RIM, Perşembe günü açıkladığı 1’inci çeyrek verilerinin uzman beklentilerinin çok altında kalması üzerine, yeni telefon işletim sistemi BlackBerry 10’un piyasaya sürüm tarihini 2013’ün ilk çeyreğine ertelediğini ve 5 bin kişiyi işten çıkaracağını açıkladı. Bu rakam, toplam çalışan sayısının (16 bin 500) yüzde 30’una denk geliyor. Morgan Stanley analistlerinden Ehud Gelblum, RIM’in bu yıl işgücünün yüzde 90’ına veda etmek zorunda kalabileceğini ileri sürdü.

Şirketin cirosu, ilk çeyrekte yüzde 43 düşerek 2.8 milyar dolar olarak gerçekleşti. Oysa beklentiler bu rakamın 3.1 milyar dolar civarında olması yönündeydi. İlk 3 ayda toplam 518 milyon dolar net zarar eden şirket, geçen yılın aynı döneminde 695 milyon dolar kâr açıklamıştı. Şirket bu dönemde 7.8 milyon BlackBerry akıllı telefon sattı. Bu da satışlarda bir önceki yıla oranla yüzde 41 oranında bir düşüş olduğunu gözler önüne seriyor. Uzmanlar, hisseleri geçtiğimiz sene yüzde 70 düşüş kaydeden RIM’in geleceği hakkında bir hayli karamsar. Haziran 2008’de değeri 144 doları bulan RIM hisseleri dün bir ara 7.77 dolardan işlem gördü. San Francisco merkezli Charter Equity Research Genel Müdürü Edward Snyder, “Bu tam bir felaket. (RIM) tam anlamıyla ölüm sarmalında. Bir iyileşmenin söz konusu olabileceğini zannetmiyorum” dedi.

BGC Financial’dan Colin Gillis ise “RIM’i çok daha kötü çeyrekler bekliyor. Şirketin harcamalarını kısmak konusunda çok yavaş davrandığını düşünüyorum. Yıl sona ermeden bir seri işten çıkarma daha açıklanıra hiç şaşırmam” diye konuştu. IDC analisti Kevin Restivo ise bu ürünü 2013’ün birinci çeyreğinde piyasaya sürmenin ‘deniz altında havai fişek patlatmaya heveslenmek’ gibi birşey olduğunu söyledi. Restivo, Christmas ve Yeniyıl gibi yoğun bir alışveriş döneminin ardından kimsenin cebinde parası kalmayacağını vurguladı. (Evrim Sel/Vatan)
Arkadaşlar 190 lira civarı fiyatı olan bu tableti gören alan kullanan varmı ?

POLYPAD MINI 4,3” DOKUNMATİK EKRANLI ANDROID TABLET PC
CEP BİLGİSAYARI***OYUN KONSOLU*** MP4 ve MP3 PLAYER
POLYPAD MINI 5 WEB, EMAIL, VIDEO, FOTOĞRAF, OYUNLAR, SOSYAL AĞLAR VE OKUMAYA YÖNELİK MÜKEMMEL BİR DENEYİM YAŞATMAK İÇİN TASARLANMIŞTIR.
CEP BİLGİSAYARI
Android 2.2 Froyo işletim sistemi ile Wifi üzerinden gerçek internet deneyimini tüm mükemmeliği ile yaşayabilirsiniz.
OYUN KONSOLU
Android Market’ten indireceğiniz oyunlar ile harika vakit geçireceksiniz.
MULTIMEDIA PLAYER
MP3 ve MP4 Playerlarınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Polypad Minipad 5 kompakt boyutları ile her zaman yanınızda olacak. Ayrıca videolarınızı TV’ye aktararak izleyabileceksiniz.
ULTRA MOBİL

Sadece 125 gr ağırlığında 115*75mm ebatları ile bütün bu özellikleri sınırsız mobilite ile gerçekleştirebileceksiniz.

· TEKNİK: Polypad MINI, 600mhz işlemcisi , 256MB Ram, 16GB’ye kadar arttırılabilir 2 GB hafızası, uzun pil kapasitesi ile size maksimum donanım performasını sağlar.

· INTERNET : PolyPad MINI ile Wifi sayesinde gerçek internet deneyimi tüm taşınabilirliği ile sizi bekler.

· EMAIL : Size özel tüm email ve gmail hesaplarınızı kablosuz olarak yönetebilirsiniz.

· FOTOĞRAF : PolyPad MINI dijital fotoğraf ve video albümünüz olarak kullanılabilir.

· VIDEO : 4.3’’ ekranı ile videolarınızı seyredebiirsiniz. TV Out özelliği ile görüntüyü TV’ye aktarabilirsiniz.

· MÜZİK : PolyPad MINI taşımaya elverişli boyutları ile sevdiğiniz sanatçılarınız tüm şarkıları hep yanınızda olabilir, her an dinleyebilirsiniz.

· SOSYAL AĞLAR : Polypad MINI sayesinde arkadaşlarınız ile iletişiminiz anlık olarak devam edecektir. Facebook, Twitter, MSN messenger,Skype türü uygulamaları en rahat biçimde kullanabileceksiniz.

· OKUMA : PolyPad MINI ile kitaplarınızı okuyabilirsiniz.

· UYGULAMALAR : Google Android 2.2 Froyo işletim sistemini kullanan PolyPad MINI Android market uygulama dükkanı ile birçok binlerce uygulamayı rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

· OYUNLAR : PolyPad MINI ile dokunmatik oyunları oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

· OFİS : PolyPad MINI ile (wod, Excel, PDF) türü ofis dökümanlarınızı görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca Hesap makinesi, not alma, takvim, saat tipi özellikleri ile organize olabilirsiniz.

· PİL : 10 saat müzik, 8 saat web ve 5 saata kadar kullanılabilir.

Sitemiz için banner yapacak birine ihtiyacım var yapabilenler iletişime geçerse sevinirim (süreklidir)
Hakkında
Forum İmzası:
Thİs İs My LiFe ...
Forum İkinci El İmzası:
Alışveriş Referanslarım:izmirLeee(İ7500 galaxy)-serhataysen(psp)-erm1122(e250)-macner (8gb sony ms)-arsoy (250 gb hd)-other(pspfat)-meteor_xxx(wireless)-chimaerena-(pspslim)-ilhamianil-(datronnotebook)-anilaksac-(pspfat)-ilhamianil-(hpyazıcı)-ilhamianil-(compaqnotebook)-ilhamianil-(pspslim)-erendiz-(pspslim)-garuda-(1 gb ram)
olumsuz:: ((( meteorxxx genelde tamir görmüş cihazlar(notebooklarda) satmakta dikkat edin:(hp n800v )))(((metalchurch-anlaması ve idrakı kıt biri alışveriş yapmanızı önermem-(x1650 ekran kartı))))
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Casper Nirvana
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 659
İkinci El Bölümü Mesajları: 163
Konularının görüntülenme sayısı: 92.276 (Bu ay: 152)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.