Şimdi Ara

düşük ping veren iss

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arcooty -- 8 Aralık 2023; 2:48:0 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Türk Telekom 50Mbps 109 TL öneririm hocam, en iyi Türk Telekom ve zaten altyapı sahibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 18 Eylül 2021; 15:31:32 >
  • arcooty A kullanıcısına yanıt

Türknet'î bir deneyin.

Türk Telekom altyapısını kullanacaksınız Netspeed , Gıbırnet alternatif olabilir.

Gerçekten SOL'ün izmir pingleri yüksek.

Türknet, Netspeed, Gibirnet, Millenicom, Oris Telekom, vs. gibi sağlayıcılara bakabilirsiniz.

• NitroNos kullanıcısına yanıt
    İzmirdeyim, Turkcell Superonline harbi pingler yüksek ve Türk Telekom'un pingler çok düşük.

VDSL var ve speedtestte 5ms oyunda pingim 15ms. Neden acaba TSoL izmirde pingi yüksek?

• Sonuçlarda bariz belli ediyor testlerde NOC tarafının sıkıntısı belli de omurga güzergahı dolaşıyor olabilir tekrarlayıcı cihazlarında problem olabilir başlangıç ve sonlandırma tarafındaki cihazlar sorunlar yaratıyor olabilir cihazlar arasında uyumsuzluk olabilir bir çok sebebi var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Netspeed'in omurgası izmirde mi hocam?

Öyleyse netspeed'e ışınlarım kendimi.

Resmi bilgi olmadan güvenemem ama öyleyse bekle beni netsipid

Omurga merkezini ankara yapması lazım her ile iyi ping gelmesi için. Ben izmirde 5 ping alırken erzurumda ki 55 alacak

• Speedtestte 5 oyunda 20 alıyorum diyen arkadaşlar ne bekliyorsunuz ki :) Normal olan bu, server'lar İstanbulda olduğu için server'a uzaklıktan dolayı ping oluyor. Speedtest yaparken size en yakın server'dan test yapıyor o yüzden düşük çıkıyor.

• Türk Telekom.

Türk Telekom her ip adresinden farklı ping değerleri | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

Konu sahibi arkadaşa daha güncel sonuçlar için danışabilirsiniz. Pingler daha da düşmüş olabilir. Türk Telekom, Ogami'nin konusunda bahsettiği durumu da düzeltmişti diye biliyorum. En azından bağlı olduğum santralde öyle bir durum gözlemlemedim diyebilirim.

Bu arada altyapı sahibi Türk Telekom olur ama kullandığınız ISS başka bir firma olursa o durumda eklediğim örnek (düşük ping) geçerliliğini yitirir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.