Şimdi Ara

izmir bornova rakı içilecek güzel mekanlar (balık restaurantlar hariç )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bornova küçükparka büyükparka veya heykele yakın kız arkadaşımla rakı içmeye gidebiliceğim bir yer var mı ? ben normalde hep balık restaurantları biliyom benimki de balık istemiyor. bildiğiniz güzel bir mekan varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h1k1n -- 11 Mart 2015; 10:42:18 >

• rakı haram.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

rakı haram.

boko haram
  • quote:

Orijinalden alıntı: bladeGny

quote:

Orijinalden alıntı: 1. Selim

rakı haram.

boko haram

mokoko haram
  • h1k1n H kullanıcısına yanıt
    Ali's var heykele yakın... web sitesinden lokasyonu görebilirsin....Fiyatlsr ve yiyecekler fena değil....

Yalnız........ Sarhoş edici içecekler biz müslümanlara haramdır....Boşver rakıyı filan günaha girmene gerek yok...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • buraları müslümanlar doldurmuş. adam güzelce sormuş, siz adama rakı haram diyosunuz, haramsa girmeyin konuya.

soruya gelirsek, adana 01 var kardeşim manavkuyu tarafında.
    Gayri Müslim'in bir sana kebapçı önermiş ama ben orayı tavsiye etmem.....

++ 45 / 60 dakikakadar siparişinin gelmesini bekleyebilirsin.
    ++ Genelde soğuk getirirler....
    ++ Kebapları, etleri, tabakta aramak zorunda kalırsın... Seyyar köfteci mantığıyla sipariş hazırlıyorlar...
    ++ Rakısıda zevke vermiyor..... Bu en önemlisi....

++ Yalnız künefesi güzel....

Bu keeeaaaaaapçıya alternatif olarak sana Bortes'i önerebilirim.... Bunlarında siparişi biraz geç gelir ama lezzet olarak asla pişman olmazsın.... Eğer içeceksen ALA Rakı'yı tercih et tekirdağı güzel değil.... Artık hangi mahsulden şişelenmişi almışlarsa.....

Canlı müzikte var.... bahçeside var..... Yalnız solist pek iyi değil.....

Her neyse, Bornovada istediğin lokasyona uygun 2 yer önerdim..... Eğer izmir genelinde adam gibi rakı içilecek yer sorarsan öneride bulunabilirim....

Elhamdülillah Müslüman'ın ama kimseyide dışlamam....

Bu arada söz konusu Gayri Müslim arkadaş yine kızacak ama, İçki günah..... günah...... Ayıkken muhabbet daha güzel olur

• Başımızdaki müslümanlar da çalıp çırpmıyor mu, çalmak günah değil mi allasen? Çalıyor ama çalışıyor gerçi öyle düşünüyordunuz.
  • yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum dediğiniz yerlere bakıcam bende bortes restaurant diye bir yer buldum ama fiyatlar biraz yüksek galiba
  • Lounge Act kullanıcısına yanıt
    Sen onu akepe lilere anlat...... benim hırsızlarla işim olmaz......
    Rakı içecekseniz;

et ürünlerinden değil zeytinyağlı soğuklardan sipariş vermeniz, hem sofranın adabını ortaya koyacak hemde hesabı bayağı bir hafifletecektir.... Bornovada rakı içilecek doğru dürüst bir yer yok zaten.... Eğer Bortese gidersen yukarıdaki mesajımda yazdığım gibi ALA rakı sipariş et..... Bortes'deki Tekirdağlar güzel değil....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janjarre -- 12 Mart 2015; 12:25:14 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.