Şimdi Ara

intihar etmek istiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, artık sona gelmek istiyorum.

önereceğiniz bir yol var mı ? daha sonra forumu sileceğim korkmadan önerebilirsiniz.

• Araba parçalama makinesi bulursan balıklama atla.
  • Kosmos77 K kullanıcısına yanıt

olur bulursam atlarım, ciddiyetin için sağol.

• hellgaten H kullanıcısına yanıt
    Saçmalama intihar çözüm değil. Bu kadar adam mücadele edip hayatta kalıyorsa senin neyin eksik diye düşüneceksin. Alla alla biraz sürtük ol yani.

çözüm değil evet bir kaçış, şuan hissetiğim şeyler yerine kabir azabı çeksem daha iyi diye düşünüyorum. belki affedilirim

Hiç gerek yok. Hissler değişir. Bi bakarsın 2 ay sonra farklı kafadasın.
  • Git deniz kenarı olan bı koya ıssız bı yerde çıplak denize gir takil öyle orda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beuchat -- 10 Mart 2024; 14:29:4 >
  • beuchat kullanıcısına yanıt

acısız olsa daha iyi olur

değişeceğini düşünmüyorum

Sen yanlış anladın galiba takıl hayatin tadına var takma biseyi takildigin gibi yaşa demek istedim
  • 39 yaşındayım... geçmişe bakıyorum öyle çok şeyi dert etmişim kafaya takmışım bunalmışım ağlamışım panik yapmış ve eyvah demişlerim varmışki... hepsine an itibariyle gülüyorum bi yandan da kendime kızıyorum herşeyin anlık olduğunu herşeyi geçici olduğunu hiçbirşeyin ama hiçbirşeyin sürekli olmadığını nasıl göremedim diye...

herkesi kafaya taktım ailem eşim çocuklarım dahil.. ama baktımki çocukluk bitmiş gençlik bitmiş ortayaşda bitiyor artık yaşlılık evresine geçicez.. kendimi hiç düşünmediğime kendimden çok herkesi dert ettiğime kızıyorum.

ve ayette biz insanı biraz açlık biraz korku biraz hastalıkla deneriz.. yada ayette İnsanlar, denenip sınavdan geçirilmeden, “İman ettik” demekle bırakılacaklarını mı sanıyorlar ayetleri aklıma geliyor kendime kızıyorum.

hiçbirşey dışarıdan göründüğü gibi değil herkes bi sınav ve zorluk içerisinde ve madem her insan bi şekilde sınanacak niçin bunu düşünmeden kendimi harap ettim ki niçin kendimi ihmal ettim ki diyorum..

şimdi geriye bakıyorum kızıyorum kendime bunlarmıydı hayatımı mahvedek kadar dert ettiklerim eyvah dediklerim panik yaptıklarım hepsi ceviz kabuğunu doldurmucak şeylermiş daha yeni anlıyorum... ve anlıyorum ki ayetinde dediği gibi dünya hayatı bi oyundan ibaret madem dünya sadece bi oyun ben bu oyunu niye çok ciddiye aldımki diye kendime kızıyorum..

şimdi önüme bakıp kendimi düşünüp yaşama vakti az olsun öz olsun... ama kendimide düşünme vakti diyorum

@hellgaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnryc34 -- 19 Mart 2024; 11:33:16 >

• Merhaba

Hangi ildesin bilmiyorum ama eğer ilinde ruh sağlığı hastanesi var ise oraya müracaat et ve konu başlığında yazdığın ifadeleri kendilerine anlat. Yardımcı olacaklardır. İlinde ruh sağlığı hastanesi yok ise seni en yakın ruh sağlığı hastanesine sevk edebilecek sağlık kuruluşuna da müracaat edebilirsin. Alo 184 hattından da yardım alabilirsin. Ara mesela kayıt bırak onlar sana dönüş yapıyorlar kaydın ile ilgili.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XpressMusic34 -- 19 Mart 2024; 16:46:5 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.