Şimdi Ara

İzmir Alsancak Levent Hoca Oyun konsolları aksesuarları Alım Satış Tamir Takas (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
24
Favori
41.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AnacoN

Cihaz sıfır mı peki?

üretimi duralı yıllar oldu hocam disritbitörü iflas edeli yıllar oldu sıfır bulmanız zor
  • leventhocaaa kullanıcısına yanıt
    Belki stokta kalmıştır vs diye düşünmüştüm. O zaman ay başında sizinle iletişime geçeyim, temizlerinden birini alayım.

İlginiz için teşekkürler.
  • hocam ben ps3 istiyorum kırılmış olsun istediğim oyunu indirip oynayayım uğraştırmasın beni. 2 de kolu olsun. fiyatı ne olur? sıfır ikinci el farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

hocam ben ps3 istiyorum kırılmış olsun istediğim oyunu indirip oynayayım uğraştırmasın beni. 2 de kolu olsun. fiyatı ne olur? sıfır ikinci el farketmez

2 KOLLU 700E SLİM KASA GÜNCEL OYUNLAR YÜKLÜ ŞEKİLDE SATIYORUZ 6AY DEĞİŞİM GARANTİLİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: leventhocaaa

quote:

hocam ben ps3 istiyorum kırılmış olsun istediğim oyunu indirip oynayayım uğraştırmasın beni. 2 de kolu olsun. fiyatı ne olur? sıfır ikinci el farketmez

2 KOLLU 700E SLİM KASA GÜNCEL OYUNLAR YÜKLÜ ŞEKİLDE SATIYORUZ 6AY DEĞİŞİM GARANTİLİ

Hangi oyunlar kurulu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_eagle1988

quote:

Orijinalden alıntı: leventhocaaa

quote:

Hangi oyunlar kurulu.

en son çıkan güncel oyunlar yüklü
    detaylı bilgi için 02126609351i arayın
  • Ps vita elimde iki tane oyun var bonderland 2 ve call of duty takas etmek istyorum bana elinizdeki oyunları mesaj atabilir misiniz özelden god of war ve bnzeri oyunlar aramaktayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarıkacı

Ps vita elimde iki tane oyun var bonderland 2 ve call of duty takas etmek istyorum bana elinizdeki oyunları mesaj atabilir misiniz özelden god of war ve bnzeri oyunlar aramaktayım

sürekli takas ettiğimiz veya sattığımızdan dolayı oyunlarım değişmekte gelin olanı ile 10tlden yapalım? dilerseniz 3.60ve altı sürümse istediğiniz oyunu kırıp yükleyelim?
  • yeni seri xbox 360 var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boylum

yeni seri xbox 360 var mı?

yeni serilerin çoğu jtaglanmadığından alıp satmıyoruz ama kırılabilen gelirse çipleyip oyun yüklü satıyoruz
  • hocam ben ps3 istiyorum kırılmış olsun istediğim oyunu indirip oynayayım uğraştırmasın beni , oyunlarda kasma donma felan. 2 de kolu olsun. fiyatı ne olur? sıfır ikinci el farketmez yeterki sorunsuz olsun (multimanlı) istediğim oyunu indirebileyim.
    birde ben kocaelide oturuyorum hocam , ödeme nasıl olacak? hayatımda ilk defa birisine güveniyorum.
    farkınız bu :) allaha emanet olun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

hocam ben ps3 istiyorum kırılmış olsun istediğim oyunu indirip oynayayım uğraştırmasın beni , oyunlarda kasma donma felan. 2 de kolu olsun. fiyatı ne olur? sıfır ikinci el farketmez yeterki sorunsuz olsun (multimanlı) istediğim oyunu indirebileyim.
    birde ben kocaelide oturuyorum hocam , ödeme nasıl olacak? hayatımda ilk defa birisine güveniyorum.
    farkınız bu :) allaha emanet olun!

klonlar 500tl den başlıyor farkı multimanlıya bağlayıp ondan klonluyoruz ucuz olma sebebi toplu oyun atılıyor ekstra oyun istenirse hepsi silinip tekrar toplu atılıyor
    multimnalı 600tlden başlıyor tek tek atabiliyorusnuz içini açıp krarak oyun yüklenir hale getirliyor
    2.kol 50tlden başlıyor havale yaptığın gün kargoluyoruz varsa tanıdğını yolla o deneyip alsın 6ay değişim garantili oyun yüklü satıyoruz bekleriz almak için 02126609351

• Nintendo switch var mi, varsa renkli olan fiyatı ne kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: hunImparatoru

Nintendo switch var mi, varsa renkli olan fiyatı ne kadar?

SIFIR SİPARİŞ ÜZERİNE GETİRİYORUZ ALMKA İÇİN 02126609351İ ARAYIN FORUMDAN YAZDIĞINIZI SÖYLEYİN YARDIMCI OLSUNLAr
  • Arkadaşlar az önce sipariş ettiğim ürün elime ulaştı.

PlayStation 3 slim MULTİMANLİ olan modelini sipariş ettim .

Aynı gün kargoya verdiler ertesi gün elime ulaştı , telefonda çok yardımcı oldular ve çok saygılı insanlar .

Burdan bir kez daha teşekkür ederim , tereddüt etmeden alın!

Yalnız abi kargoya 25 lira verdim sol yanıma oturdu yav.

• quote:

Orijinalden alıntı: RyDeR

Arkadaşlar az önce sipariş ettiğim ürün elime ulaştı.

PlayStation 3 slim MULTİMANLİ olan modelini sipariş ettim .

Aynı gün kargoya verdiler ertesi gün elime ulaştı , telefonda çok yardımcı oldular ve çok saygılı insanlar .

Burdan bir kez daha teşekkür ederim , tereddüt etmeden alın!

Yalnız abi kargoya 25 lira verdim sol yanıma oturdu yav.

BİR ARA BU KADAR SORU SORUP ALMAYACAN DİYE BENİMDE İÇİME OTURMUŞTU .) KARGO ÜCRETİ BENİM CEBİME GİRMİYORKİ.( ZATEN KAR MARJIM DÜŞÜK ÜSTÜNE SANA ÖZEL ÇOK GÜZEL Bİ İNDİRİM YAPMIŞTIK DİYE HATIRLIYORUM .)
  • Temiz psp go varmı elinizde.

• quote:

Orijinalden alıntı: badmobil

Temiz psp go varmı elinizde.

şuan içinyok ama siz her pzt 1kez arayın yada msj atın gelir elbet
  • Hocam elinizde sıfır xbox one s var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dhiozy

Hocam elinizde sıfır xbox one s var mı ?

sıfır 500gb 1150tl one s satış fiyatımız detaylı bilgi için 02126609351i arayın
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.