Şimdi Ara

İzmir Alsancak Levent Hoca Oyun konsolları aksesuarları Alım Satış Tamir Takas (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
24
Favori
41.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

quote:

Orijinalden alıntı: leventhocaaa

quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Merhaba. 120 gb kırık ps3 arıyorum

649tl 6ay değişim garantili 10-15arası oyun yüklü tek kollu hdmikablolu satıyoruz
    02126609351i arayın almak için

Hocam o fiyatlar çok. Bana oyun oynatsın yeter. Kolların orjinal bile olmasına gerek yok. Oyunları ben internetten temin edebilirim

daha ucuza dükkandan kırık ps3 satan yok bildiğim kırık da ısrar etmezsen 400e ps3var 12gb
  • hocam ps3 kirik lazim var midir acaba slim kasa ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mario gomeeeeeez

hocam ps3 kirik lazim var midir acaba slim kasa ?

KLON PS3 LER 599TL 320GB 25 OYUN YÜKLÜ
    MULTİMANLI PS3 160GB 18 OYUN YÜKLÜ 650TL HEPSİ 6AY DEĞİŞİM GARNTİLİ
  • psp arıyorumda 3004 modeli ve kırık olacak şekilde uygun fiyatlı varmı elinizde birde yanında baska aksesuar vsde veriyormusunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: arslan0058

psp arıyorumda 3004 modeli ve kırık olacak şekilde uygun fiyatlı varmı elinizde birde yanında baska aksesuar vsde veriyormusunuz

yazın karaborsa malum herkes tatil modunda olduğundan psp leri 200den satarken 200e zor alır olduk 250ye 8gb full oyun yükü satıyoruz bekleriz satmak için gelmeden arayın 02126609351
  • Temiz Ps vita var mıdır elinizde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhantezel92

Temiz Ps vita var mıdır elinizde?

3.65 versiyon var 399tl 1oyun hediyeli kırıklar 500-600arası
  • slim kasa bir ps3 var elimde. Daha önceden açmaya çalışmışlar fanın söketini kırmışlardı. Yolladık tamir edildi 150 lira para verdik geri geldi test ettim çalıştı. daha sonra kaldırdık dolaba. 2-3 ay oldu dün çıkardım bi takıp bakayım dedim görüntü atmıyor hiçbir şekilde fakat cihaz açık oluyor. tamiri mümkün müdür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZeniXa

slim kasa bir ps3 var elimde. Daha önceden açmaya çalışmışlar fanın söketini kırmışlardı. Yolladık tamir edildi 150 lira para verdik geri geldi test ettim çalıştı. daha sonra kaldırdık dolaba. 2-3 ay oldu dün çıkardım bi takıp bakayım dedim görüntü atmıyor hiçbir şekilde fakat cihaz açık oluyor. tamiri mümkün müdür ?

teknik servisimin görmesi lazım görmeden ne desek yalan olur
  • Yalnış görmedi isem elinizde 149'tl gibi bir ücrete ps2 var. Bunlar çipli midir? Ve hard diskten oyun oynatabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Benefit

Yalnış görmedi isem elinizde 149'tl gibi bir ücrete ps2 var. Bunlar çipli midir? Ve hard diskten oyun oynatabiliyor mu?

çipli kpya cd oynatır hd li değil onlar kalın kasalarda olur biz kalın kasa alıp satmıyoruz
  • quote:

quote:

Yalnış görmedi isem elinizde 149'tl gibi bir ücrete ps2 var. Bunlar çipli midir? Ve hard diskten oyun oynatabiliyor mu?

çipli kpya cd oynatır hd li değil onlar kalın kasalarda olur biz kalın kasa alıp satmıyoruz

Yanlış anladınız. Bahsettiğim harici hdd, usb gibi cihazlardan oyun oynatıp oynatamadığı. Mcboot deniyormuş sanırım.
  • quote:

quote:

quote:

Yanlış anladınız. Bahsettiğim harici hdd, usb gibi cihazlardan oyun oynatıp oynatamadığı. Mcboot deniyormuş sanırım.

ps2 ile ilgili sadece çipleme ve satışını yapıyoruz kopya cd satışı yasak zaten isterse müşteri 2.kolu sıfır sipariş üzerine getiriyoruz bunun dışında ps2 ile ilgili bir çalışmamız yok

• wii ne kadar ve pakette neler var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lorenzen

wii ne kadar ve pakette neler var?

wii soft modlu 200tl pakette wii sensor adaptör tv kablosu kol ve nunchuk var 1tane orj.oyun var
  • Güncel Ps4 fiyatlarını yazsanız liste gibi, çift kol oyun opsiyonları falan toplu halde görüp karar vermek açısından var mı böyle bir liste?
  • quote:

Orijinalden alıntı: obra_

Güncel Ps4 fiyatlarını yazsanız liste gibi, çift kol oyun opsiyonları falan toplu halde görüp karar vermek açısından var mı böyle bir liste?

dolara ve modeline göre fiyatlar değişken bazen 2.eller geliyor sony garantili 900-1000
    1249tlye turkcel paket 3oyunlu slim500gb sattık bi ara şu aralar sıfır 2yıl ithlatçı 1tb slim satıyoruz 1249tl haftaya fiyat model değişirmi inanın bende bilmiyorum
  • Merhaba,

Güncel Wii fiyatını yazar mısınız? Soft modlu mu? Kutu içeriği nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnacoN

Merhaba,

Güncel Wii fiyatını yazar mısınız? Soft modlu mu? Kutu içeriği nedir?

soft modlu wii full set (kol+nunchuk+tv kablosu+sensör+adaptör ) 199tl
  • leventhocaaa kullanıcısına yanıt
    Cihaz sıfır mı peki?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.