Şimdi Ara

İzleyipte önermeyeceğiniz diziler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
2
Favori
3.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hep izlenipte önerilen diziler üzerinden tavsiyelerde bulunuldu. Fakat yeni dizi arayan arkadaşlara yardımcı olması maksadıyla ''ben izledim ama izlemesem de olurdu bunu izleyeceğime daha yararlı şeyler yapıp ya da daha kalitelilerini izleyebilirdim'' dediğiniz dizileri alalım

-Arrow (çok Amerikan propagandası var ve senaryo her geçen gün sıkıcı oluyor. izlemenizi önermem)

-Flash (arrowla aynı sebep)

-orange is the new black ( bir arkadaşın tavsiyesi üzerine başlamıştım ama dizide lezbiyenlik o kadar açığa vurulmuş ki saçmalamışlar resmen)

-coupling ( İngiliz durum komedisi. fakat dizi çok kısa bir sezonda 7 bölüm var ilk bölümde tanışan karakterler 6. bölümde ilişkileri üzerinden 1 yıl geçmiş oluyor ve evlilik düşünüyorlar. halbuki diziye yeni başlamıştık. durum komedilerinden az bölüm olması çok büyük bir dezavantaj. ayrıca kısa olduğu için karakter tahlili yok sadece günlük konular üzerinden komedi yaratmaya çalışmışlar, pek sarmadı)

-skins ( yine İngiliz dram dizisi. gerçeklikten çok uzak tavsiye etmem)

-agents of shield ( klasik Amerikan propagandası, dünyada kötü örgütler var hep Amerikalılar dünyayı kurtarıyor vs.)

aklıma geldikçe yazarım

• Teen Wolf
  • Arrow'un ilk 2 sezonu muhteşemdir bu kadar da yerin dibine sokmayın ya. Flash desen gayet güzel dizi yarattığı gizem yeterli..
  • Z nation

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marco Polo
    How i Met Your Mother
  • Hocam marco poloyu neden önermiyorsunuz? Bence çok iyi bir diziydi.

• Arka Sokaklar
  • prison break
    hapisten kaçtıkları sezon
    2.sezondan sonra rezalete dönüyo senaryo
  • quote:

Orijinalden alıntı: .redmajor.

prison break
    hapisten kaçtıkları sezon
    2.sezondan sonra rezalete dönüyo senaryo

Banada arkadaş aynısını demişti 2.sezondan sonra rezalet diye fakat nedense ben aynı zevkle izleyip bitirmiştim diziyi .d
  • Person of Interest (ucuz basit çatışma sahneleri, başlarına hiçbirşey gelmeyeceğini bilmek vs yani o kadar sert diziler izledim çok yapmacık kaçıyor.)
    New Girl ( Zooey Deschanel için başladım ama tırt. Winston için devam ediyorum)
    White Collar ( ciddiyet hissedemedim buda PoI deki sebepler)
    Da Vinci Demons (3. sezon durduk yere bitirdiler artı 3. sezon çöp)
    Pushing Daisies (Puanına aldanıp başladım neyin kafası anlamadım)

Aklıma gelen bunlar. Başladığım diziyi mutlaka bitirme kuralımdan dolayı katlandım yukarıdakilere
  • Arrow (İzleyecekseniz de ilk 2 sezonu izleyip bırakın, ilk 2 sezon gerçekten keyif veriyor ama sonrası rezalet.)
    American Horror Story (Korku filmlerini çok sevdiğim için bu diziye de başladım ama benim için hayalkırıklığı oldu sadece 1.sezonu bitirebildim.)
  • Arrow
    The Flash
    Da Vinci's Demons
    FTWD
    Fringe
    Hannibal
    The Office(UK)
  • Lost

• Arrow gerçekten ilk sezonları iyiydi. Sonradan berbatlaştı.
  • Kesimlikle prison break, öyle yapmacık ki anlatamam, bu nedenle oz dizisini çok seveceğimi düşünüyorum

• The Blacklist. James Spader çok iyi oyuncu olabilir ama dizi inanılmaz klişe. İlk sezondan bahsediyorum tabii sonra düzelmiştir belki bilmiyorum.
  • 1. Oz = Oğlancılık, şiş, tecavüz ve çeşitli yaratıklar(örn: Simon Adebisi)la dolu bu diziyi kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dizinin çok legendary fanları var ama bu dizi arada iki muhabbet, aforizma veya mesaj dinlemek için dayanılacak bir yapıda değil. Ayrıca realistlikten dem vurmayın. Hiçte realist bir yapıda değil dizi. Hatta fantastik bile. Dizi sadece ölüm gibi kırılma anlarını şok olarak kullanıyor hepsi bu. Realist suç dizisi arıyorsanız The Wire izleyin.

2. Daredevil = Çok ama çok çocukça ve sıkıcı. Dizide ne bi merak unsuru ne de heyecan var.

3. Person Of İnternet = Bunu izleyeceğime 24 eski sezonları seyrederim. Çünkü olabildiğince düz bir dizi bu dizi. Her bölüm farklı bir konu falan kabul etsem bile aksiyon sahneleri tatmin etmekten uzak. Vakit israfı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Arrow
    The Flash
    Da Vinci's Demons
    FTWD
    Fringe
    Hannibal
    The Office(UK)

FTWD fena değil bence onermeyecegim diziler arasına koymam

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Hocam imzanizdaki replik shutter island dan miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

Hocam imzanizdaki replik shutter island dan miydi

evet hocam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.