Şimdi Ara

İZ BIRAKAN MUTLAKA SÜRÜN DİYECEĞİNİZ ARAÇLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakın araç dedim, SUV olur, motor olur, jet ski olur, öyle bir etki bırakır ki onu sürdükten sonra artık milat olur.Herkesin 1 metre bile olsa sürdüğü, sahip olduğu, araçtan aldığı ve paylaşacağı değerli tecrübelerin birbirimize çok güzel faydası olacaktır.

Mesela araba delisi geçiniriz, çok anlarız, ama 1,6 cc benzinli ve dizelden başka bişey görmemişizdir.Rotary, boxer o da ne bomba mıdır :):)
    Mesela ortadan motor,arkadan motor, 4 çekeri bırak sadece önden çeker araç binmişizdir.

Bunların dışında fantastik araçlar f1 , ktm xbow , tesla, jet motorlu araç binme imkanı olmuş arkadaşlar da vardır.

herkes sürdüğü ama en çok etkilendiği aracı yazarsa auralarımız açılır, mis olur :)

• faca şahin...

• 20dk kadar jet ski kullanmıştım. Çok zevkliydi
  • POLO GTİ
  • jantlar lensmi
  • M48 a5 t2 tankı askerde kullandım. tam hatırlamıyorum 750 -800 hp gücünde. Boş ağırlığı 48ton gaz pedalına bastigin zaman yer gog inliyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • honda pralude arka tekerleride dreksiyon ile döner
  • suzuki samurai. özellikle yaz aylarında, biraz ağır arazıde çok çok zevkli, oyuncak gibi bir araç.
  • 35dakika fh240 kullandım...100mt sürdüm..

• Takip yararlanalim

• Eniştem Türkiye maden işletmelerinde tamirciydi. Onun yanına gitmiştim Bursa Orhaneli'ne.
    Boş bi alanda cat797 yi vermişti bana. Hala o günü unutmam.

• tank
    t2
  • Megane Coupe 2000 model. 2.0 16v turbo motor. Nedense kullandığım kısa dönemde bayağı hoşuma gitmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qaan77 Q kullanıcısına yanıt
    1993 ve 2000 model E serisi mercedesler diyebilirim özetle..

koltuğuna oturup herkes bir tecrübe etmeli bana göre
  • go kart
  • O sondan ikinci yazdığını bulamazsın buralarda :) tr de bulman dahi zorken.
    8.50 evo6tme esprit sl600 mx5 gibi ilk etkisi büyük olanlarından eskiden var birşeyler bir süre sonra iyi kullanan insanların daha önemli olduğunu anlıyorsun. En iyileri sağında oturulan amerikanlar oluyor. İnsanı asıl bu ülkede ulaşamayacakları mümkün olmayanları cezbediyor ve sevdalandırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozak07

Bir arkadaşım vasıtası ile honda marka bir motorsiklete bindim. 1000 rr dı yanlış hatırlamıyorsam.

Az bir sürdüm ben evinetrafında fena değilmiş diyorum kendi kendi kendime. Kendi 125lik hondamla falan kıyaslıyorum. Neyse arkadaş niye basmadın böyle anlayamazsın dedi. Kaydım ben arkaya bu geçti direksiyona...

Bir hışımla çıktık çevre yoluna 220 gördük ilk sapaktan döndü geri geldik. Kıvırcık saçlı adamım saçlar yeşilçam jönleri gibi sıfır geriye yattı.

Bir daha binersem s*ks*nler beni. Elimi dahi sürmem.

Yine fazla zorlamamış. O motor 300 km/h Hızı zorlayabilen bi motor. YouTube'da ornekleri mevcut. Sizinki 220'de bırakmış.

• Evet bindikten sonra öğrendim dostum ben de. Göz yaşlarım öndekinin arkasına saklansam da gözümden fırlıyordu.

Motordan indim akşama kadar kafam naneli şeker yemiş gibi yandı.

Çok rahat çıkıyor bir de o hızlara
  • Murat006 kullanıcısına yanıt
    o ne abi apartman sürüyomuş gibi :):) acaiptir kesin..
  • GL420 kullanmıştım V8 motorlu...

o araç benim için bambaşkaydı. V8 in tadını ve homurtusunu o zaman gördüm.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.