Şimdi Ara

İYİ SENARYOYA SAHİP OYUN ÖNERİLERİ (PC) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
11
Favori
32.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qsdc35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Hocam aslinda cod 1 ve 2ninde kismen mw serisiyle bağlantısı var cok ufak

Ya sen en temizi bak şöyle git

Cod1 2 mw1 2 3

Cod waw bo1 bo2

Kalan oyunlar çöp zaten ghosts aw iw ww2 falan oynama bir yol olmaz onlardan

Bence en mantikli yol ustteki bu arada cod3 pcye cikmadi konusunu falan bilmiyorum ama cok tutulan bir oyun degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA serisi; GTA 3 - GTA Vice City - GTA San Andreas - GTA 4

Hepsi de hikaye olarak çok sağlamdır. GTA 5'in hikayesi biraz kötü gerek yok.
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Ayarlarda kolay mod seçeneği vardı. O seçeneği seçerek oyuna başlayabilirsin.. Yakın zamanda o şekilde oynamıştım. Onun dışında This War Of Mine'a da bakabilisin, gerçi pek hikâye odaklı değil ama oynayışına alışabilirsen onu da uzun süre oynayabileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam İngilizcen nasıl bilmiyorum ama Türkçe yamalarla falan oyna eğer anlamakta zorlanıyorsan hikayelerini ama emin ol sürükleyici hikayelere sahipler. Özellikle Vice City ve San Andreas. Birinde en alttan başlayıp zirveye oynayıp koca şehri ele geçiren bir mafya adamı (aynı zamanda çok cool biri); diğerinde ailesinden (çetesi) ve dostları tarafından ihanete uğramış bir adamın geri dönüş ve intikamı...

GTA 4 ise biraz daha ciddi mafya-vari karizmatik bir hikayeye sahip. Niko reyise saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 31 Mart 2019; 17:22:42 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Hocam çocukken biz de hikayeye mikayeye bakmazdık ki, deli danalar gibi araba sürüp, adam öldürürdük. Yaş ilerleyince insan hikayelerin önemini anlıyor biraz oyunlardaki.
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    Witcher serisi de çok iyi diyorlar. Witcher 3 değil, ilk 1 ve 2'nci oyunları kast ediyorum. 3'ü oynamaya PC yetmez demişsin ama 1 ve 2'ye rahat yeter herhalde bunlara da bakabilirsin. Ben hiç oynamadım 1 ve 2'yi bir şey diyemem ama 3 kadar iyi diyorlar ve zaten bütün halindeymiş sanırım 1-2-3...
  • The long dark, the forest

• Batman Arkham Asylum, Batman Arkham City, Brothers A Tale of Two Sons, Pony Island, Finding Paradise, Rakuen, Chrono Trigger, FF7
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Var tabi oyunun sonu da var survival hayatta kalma değil yani.
    Spoiler yemek istemiyorsan senaryosunu okuma.
    Ama oyunda ilerleme kaydedebilmek için bazi aletlere ihtiyacin var. Onlari aramaya kalksan zor biter oyun. Yanından geçip fark etmediğin de olur.
    Gerekli itemler nerede netde videolari var
    Co op bitirmek the forestin zevkini baya katlar.

• Syberia serisi güzeldi

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.