Şimdi Ara

İYİ SENARYOYA SAHİP OYUN ÖNERİLERİ (PC) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
11
Favori
32.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mass Effect serisi oynamadiysan ilk iki oyunu steamde indirimdeyken alabilirsin fazla sistem de istemiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dragon age origins oynamadıysanız kesinlikle oynamalısınız
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    The Testament of Sherlock Holmes'e bakabilirsiniz eğer pixel grafikli oyunları da oynarım diyorsanız To The Moon, Finding Paradise, Rakuen, Death's Gambit, Celeste gibi hikayesi çok güzel olan oyunlara bakabilirsiniz

• Psi-Ops: The Mindgate Conspiracy mükkemmeldir.
  • Dying Light'i öneriyorum, bağımlılık yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heavy Rain oyna izle oyna izle
    Max Payne 3 haksizlik yapma sahane oyundur şans ver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kadar eski oyunları oynayabilen isnalara hayranım ö kötü düşük çözüürlüklüğ naimasyon kıtı oyunları oyayabiliyorsunuz. Oynadığım en eski oyun 2009 yılına giden Empire Total war.

Witcher, Skyrim yada Fall Out 4, GTA 5. Resident evil 2 remake de bonus olsun.
  • qsdc35 kullanıcısına yanıt
    Ben fazla İngilizce bilmeme rağmen hikayeyi anladım ve bitirdim hikayesi, müzikleri, karakterleri, bossları, bana anımsattığı sonbahar havasını oyunu bitirmemden neredeyse 3 ay geçmesine rağmen hala çok iyi hatırlıyorum güzel oyun hatta müziklerini daha geçen hafta tekrar dinledim yaklaşık 40 tane ost su var oyunu oynamayacaksan en azından müziklerini dinleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 10 Temmuz 2019; 8:24:41 >
  • Ek olarak oyun önerilerim
    Bastion
    Transistor
    TES: Morrowind
    TES: Oblivion
    Observer
    Life is Strange
    Beholder
    Brothers A Tale of Two Sons
    Firewatch
    Spec Ops The Line

• Resident evil serisi. 1. oyunu 96da sürülmüş piyasaya. Gerçekten etkileyici muhteşem bir oyun. 2. oyununda bir sahnede ağlamıştım resmen. resident evil 4 ten sonra zaten batırdılar oyunu. ilk 3 serisi mükemmel gidiyordu yinede oynanabilir ama tavsiye ederim. 4,5,6. oyunu çok ilginç olmuş sevemedim pek. 7. oyunu güzeldi hoşuma gitmişti kısa sürdü bitmesi. Onun dışında tomb raider serisi var onu da mutlaka oyna. İlk oyunlarını kolayca geçebileceğini zannetmiyorum. Her türlü oynanabilirliği var her oyunu güzel her oyunu heyecanlı. Onun dışında yine 98 99 yıllarında çoğu insanın bilmediği sadece playstationda oynanan harika ötesi ama bir o kadarda zor bir oyun vardı. Parasite eve 2. Abi böyle bir oyun yok böyle zor bir oyun yok. Bilgisayarınıza playstation emulatörü indirip oynayabilirsiniz. Hala emulatör oyun dosyalarının olduğu siteler var indirebilirsiniz ordan. Gerçekten çok bir o kadarda etkileyici bir oyun. Hatta aklıma gelmişken akşam indirip oynayayım tekrar özledim. Yine emulatörler dino cris 1 ve 2 yide oynayabilirsiniz. Eski oyunların tadı bir başkaydı be. Final fantasy 8 vardı o da çok uğraştırırdı.

• Liştede L.A. Noire varda windows 10 da oynanabiliniyor mu acaba bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qsdc35

Bu mesaj silindi.
    Resident evil 7 yi oynamaya çalış hocam kırpılmış versiyonları var internette korsan olarak. pc kaldırsaydı iyi olurdu çok heycanlı bir oyun. parasie eve ise çok uğraştıracak seni şifreleri bulmak çok zor. babam amcam ben üçümüz gece gündüz oynadıkta zor çözdük şifreleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.