Şimdi Ara

İYİ SENARYOYA SAHİP OYUN ÖNERİLERİ (PC) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
11
Favori
32.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: qsdc35

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O zaman daha 6-7 yaşlarındaydım haliyle öncelik onlarında ben de işte izliyordum öyle arkadan arkadan. Onlar işe gidince ben alıp oynuyordum
  • Senaryo istiyorsan bir kere witcher serisini baştan sona bir oynamakta fayda var.
    Kısa ama çok ilginç bir senaryoya sahip olan Spec OPS -The Line bana göre mutlaka oynanması gereken oyunlardan biri.
    LA Noire senaryo olarak gayet zengin , kullandığı teknoloji(yüz ifadeleri,dialog seçenekleri vs.)hala çok fazla oyunda görülmeyen güzelliktedir.Mutlaka bir şekilde şans vermeni öneririm.
    Call of Duty ModernWarfare serisi
    Alan Wake
    Tomb Rider serisi
    Pc in uygunsa Assasins Creed Odyssey gayet keyifli oyunlar.
  • mass effect serisini kesinlikle oynamadıysanız oynayın,türkçe yamalarıda mevcut ilk oyun belki sıradan gelebilir ama ikinci oyun kesinlikle başyapıt.

önceden dragon age ide önermiştim ,ilk oyunun tr yaması var onu oynayıp seriyi şimdilik bitirebilirsiniz,ilk oyun yine kendi içinde sonlanıyor,ikinci oyunu oynamasanızda olur,mass effect (ilk üç oyun) dragon age biowarein iyi oldugu zamanlardan kesinlikle oynayın,şimdilerde azıcık sapıttılar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proudmoore117 -- 15 Temmuz 2019; 1:28:43 >
  • Arkadşlar bana da oyun önerirmsnz
    Ekran kartıma göre
    1050 ti
    İ5 8300H
    8ram ddr4 2666mhz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Black Mesa
    Half life 2
    Half life 2 ep1
    Half life 2 ep2
    Portal
    Portal 2

Bioshock serisi
    Soma
    Life is strange
    Hellblade

Konuda önceki mesajlarda belirtilen oyunlar harici birşeyler söylemek istedim.

O sistem ile 1600x900 çözünürlüğünde hemen hemen bütün single-player oyunları iyi ayarda 60 fps oynarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 15 Temmuz 2019; 9:52:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Skyrim var ateş yıldırım fırlatabiliyosun modlar ile su toprak hava elementlerinide kontrol edebiliyosun
  • Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Oynamadığın oyun kalmasın be aga. biz burda radeon 6870 imiz ile tutunmaya çalışıyoruz.
  • -Portal 2 Her ne kadar türkiyede co-op olarak bilinse de hikayesi de ayrı güzel oyundur portal 2 lakin co-op da güzeldir
    -Half -Life 2 Evet klasiklerden gidiyorum ama babayı koymasam olmazdı listeye gerek hikayesi gerek fizikleri olsun mükemmel bir baş yapıttır Half-Life 2
    -Undertale Retro görünüşüne aldanmamak lazım çok yenilikçi bir oyun hikayesi ile undertale hikaye arcade ve RPG öğelerini harmanlayıp nefis bir hale getiren Undertale oynanası bir oyundur
    -Portal Stories : Mel her ne kadar portal 2 nin bir modu olsa da bu listeye sokmasam ayıp olurdu dibine kadar hikaye kokan bir yapıt Portal stories : Mel ilk başta fan servisi gibi gelebilir ama ortalarına doğru tadından yenmeyecek bir hal alıyor
    -Deus EX Human revoulotion ve Mankind Divided Hikaye denince işin civisini çıkartan oyunlardır aman dikkat hikaye ye odaklanacağım derken filozof ekonomist falan olma
    Çok mu klasikten gittim sanki aman fazla klasik göz çıkarmaz

Umarım listem işine yaramıştır iyi oyunlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melterador -- 20 Temmuz 2019; 8:52:19 >

• A Plague Tale: Innocence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazıldı mı bilmiyorum, bence this war of mine'ı herkes oynamalı.
  • Life is strange , çok güzel bir oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncel
  • To the moon, Rakuen, Celeste, Syberia, Brothers a tale of two sons, What Remains Of Edith Finch ,The Walking Dead Season One...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuasar.p -- 23 Aralık 2020; 11:16:48 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.