Şimdi Ara

İYİ Parti - Meral Akşener (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
54.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
289 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NEYMAR-JR

Hahaha , senin okudugun tarih kitaplarının 10 katından fazlasını okumuş ve senden daha türkçü ve milliyetçi olduğuma eminim , sen kimsin ki. Bu yorumu yapabiliyorsun , ben olanı soyledim yaptıkları bazı şeyler alıntı ve çalıntı özgünlük yok , verecekleri vaadlerde çocukça geldi

Diğer üyenin trolüsün sanırım. Bu kadar tarih kitabı okuyacağına git vatandaşlık kitabı al daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ak troller kudurduklarına göre daha yeni parti kurulduğu gün bunları rahatsız etmiş. Solcular bile bu yeni merkez partiye oy verecek ,çıldırın menfaatçiler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka isim mi bulamadınız be

• quote:

Orijinalden alıntı: anadolu86

Kayı işaretini anımsatıyor.

İYİ Parti - Meral Akşener

Tam destek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arslan Yabgu

Herhangi bir iddiam yok ama bunları da görmezden gelmemek gerek.

Şiirden ne anlam çıkarmamız lazım?

• İsim olarak daha orijinal bir şey bekliyordum açıkçası isim bende hayal kırıklığı yarattı çok çiğ geldi ; elbette isimden çok siyaset anlayışı daha çok önemli de ne bilim isim çok basit.
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Şu videoya bakarak 15 Temmuzdan bahsettiğini düşünüyorsun yanlış mı anladım?

• Dolar: 3.75 TL.

Euro: 4.42 TL.

Sorun yok. Ver mehteri, daya diriliş ertuğrul'u, yükle yeni vergileri..!

Karikateist alıntı

• --------------------------------------------------------------

Takım tutar gibi parti tutanların var olduğu Türkiyemizde,

Şayet siyaset kirlenmişse, farkındalık yoksa fanatiklerinde,

Elbette, önyargılı olanların ve işkembeden sallayanların,

Enteresan fikirleride yer bulacaktır siyaset sahnesinde...

--------------------------------------------------------------

Malum akepe ve bilimum akepeliler ile akepeye gönül verenler,

Doğal olarak savunma mekanizmalarını çalıştıracaklar, Ve !!!

Kendileri gibi düşünmeyenlere, Ne istedinizde vermedik diyecek,

Nankörlük etmeyin, akepe olmazsa ülke batar, karanlığa bürünür...

---------------------------------------------------------------

Sözüm ona/onlara;

İyi de be güzel kardeşim, velev ki, % 75-80 iyi işler yaptınız !!!

Kalan % 20-25 olumsuz icraatlarınız, % 75-80 'i aldı götürdü bye...

---------------------------------------------------------------

Çıraklık dönemi dediniz, tam destek verdik, çünkü umutlarımız vardı...

Kalfalık dönemi dediniz, kısmi destek verdik, geleceğimiz için,

Ustalık dönemi dediniz, şartlı destek verdik, daha iyisi oladığı için...

--------------------------------------------------------------------

Amma velâkin, inceden inceye muhasebe yapıldığında , akepenin bu ülkeye,

Miras bırakacağı, ve temizlenmesi on yıllar olacağı kronik sorunlar,

Adalet=0 Kalkınma=0 Huzur=0 Ekonomi=0 Dışişleri=0 İçişleri=0 vs. vs.

----------------------------------------------------------------------

Esnaf = perişan, Çiftçi = perişan, Memur = Memnun değil, Kısaca Halkın ekseriyeti mutsuz,

(akepeli zevat % 50 diyecek !!! ) Ülkedeki yabancı insanlar ve getirdikleri sorunlar !!!

İnsanlar iyi bir alternatif olmadığı için akepeye oy verdiler... (kötünün iyisi mantığı...)

Zaten seçmenin ort. %20 'si ya oy kullanmıyor, Ya da geçersiz oy kullanıyor...

Eğitim laçka, sağlık rezalet ötesi... İşsizlik had safhada, askeri ücretli sefil ötesi...

Zaten maddi durumu iyi olan vatandaş, eğitimi de sağlığı da parasıyla satın almakta...

----------------------------------------------------------------------------

Uzun lafın mektubu;

akepe bir proje ürünüydü, günahıyla sevabıyla ülkeyi yönetmeye çalıştı. ... (geçmişte oy vermiş, destek vermiş bir vatandaş olarak, yönetti diyemiyorum maalesef...)

Bana göre Meral AKŞENER ve İyi Parti 'side bir başka bir proje ve kabul etsekte, etmesekte dayatacaklar...

Zamanla bazı detaylar daha iyi anlaşılacaktır kannatindeyim... (Asıl proje ürünü Meral AKŞENER'in İyi Parti 'side olmayabilir...)

----------------------------------------------------------------------------

SONSÖZ :

Meral AKŞENER ve İyi Parti 'si >>> Vatana Millete hayırlı olması temennilerimle...

(A 101 yokken BİM vardı. A 101 >>> Tr'de BİM 'i solladı... (Ör.: Mağaza sayısı...)

Yani burası Türkiye, Akşam zengin yatarsınız, sabahında fakir kalkabilir siniz !!!

Akşam özgür ve hür yatar, sabahında özgürlüğünüz ve hürriyetiniz elinizden alınabilir !!!

Vesselâm...

------------------------------------------------------------------------------

İyi forumlar
  • İYİ Parti - Meral Akşener

Şu grafik ile akp nin en düşük oy aldığı 2009 senesi kıyaslanınca

2019 yılı seçimlerine kadar dolar %50 artar ise yani 5.50 civarı olursa akp dönemindeki en düşük asgari ücret dolar bazında yaşanır. Yani kritik olan şu soru. Alım gücü paritesi ile orantılı olan dolar tl kotasyonu 5.50 lira olur mu

• LE10 L kullanıcısına yanıt
    Bir şüpheliye suçlu muhamelesi yapılamaz çünkü kanıt yoktur ,yani o kişinin suçlu olduğu kesin değildir, belki de ufak bir şüphe vardır ama şüpheli konumuna düşer. Siz yobaz kendinizi bilmez insanlar bilmez bunu çünkü siz hukuk nedir adalet nedir bilmezsiniz.

Umarım bir gün şüpheli durumuna düşersin de dediklerimi idrak eder,hüküm yememiş bir insan hakkında konuşmayı öğrenirsin

• bu İYİ'nin açılımı yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Senin rengin belli degil akplilerin rengi belli hic olmazsa

• Bu kadına oy verenin aklı yoktur

• Partide adi gecenler arasinda Yazicioglunu saatlerce yanlis yerde aratan Komutanda yer aliyor. Kaldiki milliyetcilik yapan bir parti her kesime hitap edemez. Milliyetcilik ve dindarligi daha iyi oynayan bir parti var zaten. AKP nin kendi icinde fetöcüleri temizlerken, adi fetöcülükle anilanlarin kurdugu bir parti ancak ve ancak CHP nin oylarini azaltir.

Yenilik bekleyenler bunu adi Susurluktan fetöye dek heryere bulasmis birinde care beklemesin, hayal kirikligina ugrar. Yeniligi yeni nesil yeni bir isim yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 25 Ekim 2017; 22:52:17 >
  • Ne olurlarsa olsunlar hükümet gibi kul hakki yiyen haram yiyen hirsiz olmasinlar yeter..

Siyasetlerini begenirsem muhalif kimlikleri için degil hükümet gibi boka çamura bulasmadiklari icin oy verebilirim. En azindan yeni kuruldular ve temizler.bakalim devamini görecegiz

• Vatana millete hayırlı olsun,umarım İYİ yerlere gelip bizleri en İYİ şekilde temsil ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bunlardan da bir yol olmaz.

Vaadleri yok.

Muhalefet CHP'nin de vaadleri yok.

Yarın kim şunları derse ona oy veririm yoksa bu saatten sonra gitmem seçimlere;

- ÖTV kaldırılacak

- KDV düşürülecek

- Hukuk sistemi %100'e yakın işleyecek.

- HSYK, Yargıtay, Dayıştay, Sayıştay gibi kurumlara müdahale edilmeyecek.

- Başkanlık sarayı yıkılacak ve eskisi gibi AOÇ ormanı olarak kullanılacak, ağaç ekilecek.

- Eğitim sistemi en iyi şekilde güncellenip 30 sene değiştirilmemek üzere kanun haline getirilecek.

- Son 15 yılda açılan gereksiz üniversitelerin en başarısız olanları kapatılacak.

- AVM yapmak yasak hale getirilecek.

- En az 10 tane minimum 10.000'ar bin kapasiteli taşra bölgelere hapishaneler yapılacak.

- Suç kanunu değişecek, cinayet-hırsızlık-taciz-tecavüz-gasp-kavga gibi suçların cezaları 25 kat artırılacak.

- Hapishane sistemi değiştirilecek. Sabah 7 akşam 5 mahkumlar çalıştırılacak ve kendi masraflarını çıkaracakları gibi, hepsi tek hücreli odalara alınacak.

- En az 10.000 trafik polisi alınacak ve trafik ekipleri 7/24 mesai ve görev yapacak.

- En az yetiştirilmek üzere kademeli olacak şekilde ve akademi çıkışlı olması için, 50.000 polis adayı alınacak.

- PKK denen adi oluşum en geç 5 sene içinde bitirilecek.

- Sınır güvenliği üst düzey hale getirilecek.

- Ülkeye sokulan 10 milyon civarı mülteciler acilen geri yollanacak.

Ben daha böyle açıklama yapan bir muhalefet görmedim.

Çok erken konuluyorsunuz çoğu kişide öyle bu partinin şu an ki ana hedefi 2019 değil olamazda.2019-2024 arası atak bekleyin şimdilik zaman yok 2019 a.
  • LE10 L kullanıcısına yanıt
    Mal galiba, allah akıl fikir versin hakkımı sana haram ediyorum.

• Benim için hayal kırıklığı oldu, merkez veya daha kötü bir ihtimalle merkez sağ partisi bekliyordum ama bu parti bildiğin mhp v2 olmuş, mhp'nin oylarını almaya ve chp'nin oylarını bölmeye oynuyorlar, tüm kesimleri kucaklayacağız diyorlardı, hikayeymiş.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.