Şimdi Ara

iTunes Gift Card Satin Alma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
19.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şimdi biz bu gift card ' ları apple oyunları için kullanabiliyor muyuz ?

Mesela ben Haypi Kingdom oynuyorum diyelim , bu oyunda altın satılıyor para ile , haypi forumlarında gift kart ile coin alabileceğimiz yazılıyor ,

Kaldı ki bu gift kartları amerika forumlarında diyelim 100 dolarlık kartı 60 dolara falan satıyorlarmış.

Ve neden 20 dolarlık karta 25 dolar ödüyorsunuz ? Sadece kredi kartı detayını vermemek için mi ?

TŞk ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuRCo -- 21 Kasım 2012; 14:54:43 >
  • 15$ 30 tl ye satıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paypal ile TR hesabında geçerli gift card alabileceğimiz bir yer var mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iea96

Paypal ile TR hesabında geçerli gift card alabileceğimiz bir yer var mı ?

şu an için yok öyle bişey.. ilerki zamanlarda da olacağını sanmıyorum açıkcası.
  • iTunes 11 ile (http://www.apple.com/tr/itunes/gifts/ Bu linkten ) Gift Card satın almaya çalıştığımda şöyle birşey yazıyor. E-posta ya da yazdırılabilir hediye çeki olması birşey değiştirmiyor. Aynı sorunu yaşayan veya çözümünü bilen birisi var mı ??

iTunes Gift Card Satin Alma

• jerrycards.com adresinden itunes us new accound adı altında 4.99USD fiyata satılan karttan aldım lakin henüz numarası gönderilmedi.
    sistem nasıl işliyor, bilen bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?
    jerry cardstan sipariş alındığına dair mail geldi, kendilerine özel mail de attım numarayı yollamaları için lakin gelen-giden yok.
  • Eğer turkiyeden almak istersenizwww.orkagame.com adlı siteden alabilirsiniz. hemde tl karşılıklı olarak
  • PayPal'dan ücreti almak şartıyla 15-25 TL iTunes Türkiye bakiyesi gönderebilirim, iTunes hediye gönderme seçeneğini kullanarak ve 2 dakika içinde işlem hallolmuş oluyor. Mesajımda konumun linki var, iletişime geçmek istersen PM beklerim..
  • Gift Card'ı avea iletişim merkezlerinden temin edebilirsiniz.
  • Bende şunu sormak istiyorum,

25 liralık kartlar satın alabiliyoruz. Ancak geçen iTunes'tan kredi kartı verilerek 15 liralık alınabildiğini gördüm yanlış görmediysem.

Böyle bir şey var mı acaba? 25 liralık kart yerine iTunes'tan kredi kartı ile birine (kendimize) 15 liralık kod hediye etmek yani?

1) hem bir yere gidip kart alma zorunluluğu olmaz
    2) hem de 25 yerine 15'lik alınabilmiş olur.

• Teknosalardada var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bende şunu sormak istiyorum,

25 liralık kartlar satın alabiliyoruz. Ancak geçen iTunes'tan kredi kartı verilerek 15 liralık alınabildiğini gördüm yanlış görmediysem.

Böyle bir şey var mı acaba? 25 liralık kart yerine iTunes'tan kredi kartı ile birine (kendimize) 15 liralık kod hediye etmek yani?

1) hem bir yere gidip kart alma zorunluluğu olmaz
    2) hem de 25 yerine 15'lik alınabilmiş olur.

evet oluyor o şekilde.. itunes u açıp hediye bölümüne bakarsanız 15-25-50-100-200tl lik gift seçenekleri görebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliozokur

http://www.orkagame.com/gameDetails/208/Apple-itunes-gifth-card.html

şunun mantığı nedir acaba? 15tl lik bişeye neden 20tl verelim.. yada 25lik olana 32tl verelim.. çok garip bi strateji..
  • PayPal ödemesi ile 25 50 100 TL gönderebilirim.

• http://www.apple.com/tr/itunes/gifts/ buradaki açıklamada Avea, Troy, Apex, Lydia, Pupa, Negoa, Elmacı Pazarı, Media Markt, Teknosa ve Saturn mağazalarından alınabileceği yazıyor.bende avea'dan 25 liralık olandan almayı düşünüyorum.
  • Selam Elimde 10usd lik 1 adet kupon mevcut almak isteyenlere güncel kurdan verebilirim...
  • Şimdi Kafam karıştı ben gidip Media Markt'dan Gif Card aldığımda Türkiye hesabından rahatlıkla uygulama satın alabilecekmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.SAYGILI

Şimdi Kafam karıştı ben gidip Media Markt'dan Gif Card aldığımda Türkiye hesabından rahatlıkla uygulama satın alabilecekmiyim?

Aynen hocam dilediğiniz uygulamaları satın alabileceksiniz
  • Kafama bir soru takıldı şimdi bu teknosalarda satılan 25 tllik itunes kartlarını appstoredan uygulama almak için kullanabilir miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.