Şimdi Ara

iTunes Gift Card Satin Alma (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
19.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Illuminated

Kafama bir soru takıldı şimdi bu teknosalarda satılan 25 tllik itunes kartlarını appstoredan uygulama almak için kullanabilir miyiz?

Evet
  • ben winat9 dan 15 $ topladim itunes card almak istiyorum nasil alacam bildiginiz site var mi paypaldan bir kez aldim kredi kartindan cekti ben hesaptaki parayla almak istiyorum nasil olacak??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ituneskart.com'dan sipariş geçtim, 24 saatten fazla oldu, hala ses seda yok. SSS kısmında belirtilen siparişlerimiz, hesabım veya destek diye bir yer sitede yok. Faal mi bu site?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Italoman -- 28 Mart 2013; 21:53:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar elimdeki amerikan app storede geçerli 2 adet 10$'lık gift kart kodunu uygun fiyata satıyorum. ödemeyi paypal veya işbankasından yapabilirsiniz. İlgilenenler pm atabilir. Satış linki:

Gift Card
  • banada us 80$ lazım yardımcı olacak birisi varsa pm atsın lütfen gidip ebayden almıyayım
  • Paypal üzerinden satış yapacak varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Paypal üzerinden satış yapacak varsa alabilirim

Elma sepetinde paypal geçiyor hocam oraya bakabilirsin

• Tr iTunes gift card nerde satılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

Tr iTunes gift card nerde satılıyor

Teknosa. Media markt. Avea bayiileri.

• iTunes kartlarini ucuza satan bir site var mi?

Benim elimde 50 TL lik (2 adet 25 TL olarak) iTunes kartlar var ve 47.5 TL den satmak istiyorum...

bunun ilanini verebilecegim siteler onerisi olan var mi? Ya da almak isteyen :) Hemen gondereyim koslari.
  • merhabalar ben ukraynadayim, burada bankamatik gibi makineler var ve icerisinde apple gift kart icin yukleme bolumu var.

deginmek istedigim nokta, turkiye storundan heroes o&c oyununu indirdim ve bu parayla bu oyun ici alim yapmak istiyorum mumkun mudur?

• http://www.kopazar.com/apple-store-parasi-bakiye-yukle.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardana -- 22 Eylül 2014; 16:58:30 >
  • Itunes 10$ gift card satiyom, almak isteyen mesaj atsin, 15 liraya vercem
     iTunes Gift Card Satin Alma

• 10$ gift card satilik, fiyat 15 tl, pazarlik vardir

Ayrica clash of clans vs oyun icin oyun ici para lazim olanlara appstore hesabimi kiraya verebilirim, 15$ var hesabimda
     iTunes Gift Card Satin Alma

• Teknosada var bu kartlardan 25 tl kredi 25 tl

• Gidin tekno marketlerden alın 2009 dan beri butun tekno marketler satiyor.

• Arkadaslae bende de 50 dolarlik amerika storeda gecerli kart var. 40 dolara satcam sizce nerden satabilirim?

• Getir ben alayim, ama 30$ veririm

• ITunes Girft Cardları , Euro ve TL Kodlarını uzun zamandır oyunfor.com'dan satın alıyorum. Birçok ödeme seçeneğide var orda paypal , kredi kartı , banka havalesi , mobil ödeme gibi farklı seçenekler sunuyorlar. Ve gayette iyi bir destek ekibi mevcut. Denemenizi tavsiye ederim hiç bir sorun yaşamadım orada en azından türk bir firma ile rahat alışveriş yaparsınız.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.