Şimdi Ara

iTunes 40 Pack Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 40 pack almayı düşünüyorum ama iTunes ininal kartla ödemeyi kabul ediyor mu onu bilmiyorum, bilgisi olan daha önce almış olan birisi yardım ederse sevinirim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MmoPlayer

Merhabalar, 40 pack almayı düşünüyorum ama iTunes ininal kartla ödemeyi kabul ediyor mu onu bilmiyorum, bilgisi olan daha önce almış olan birisi yardım ederse sevinirim :)

İtunes ininal ile ödemeyi kabul ediyor.Defalarca alışveriş yapmıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BitliKene

quote:

Orijinalden alıntı: MmoPlayer

Merhabalar, 40 pack almayı düşünüyorum ama iTunes ininal kartla ödemeyi kabul ediyor mu onu bilmiyorum, bilgisi olan daha önce almış olan birisi yardım ederse sevinirim :)

İtunes ininal ile ödemeyi kabul ediyor.Defalarca alışveriş yapmıştım

Cevap için teşekkürler :), o zaman pack alımında da sıkıntı çıkmaz, yeniden teşekkürler.
  • bir oneri; enpara ile alman... 25 tl daha ucuza geliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

bir oneri; enpara ile alman... 25 tl daha ucuza geliyor...

Öneri için teşekkürler :), enpara kartı paypala ekliyebiliyor muyuz ?
  • MmoPlayer kullanıcısına yanıt
    yok paypala degil.(ben paypalda sanal kart kullaniyorum. Ama eklenir sanirim. visa electron karti veriyorlar... Ama denemedim)

Bu olayin olmasi icin; Enpara hesabina parayi yatiriyorsun. Misal, 110 TL yatirdin. Sonra IOS AppStoreda AppleID kismindan kayitli olan kredi kartinin bu kart oldugundan emin olmalisin..(yoksa geri odeme yapmiyorlar). Apple hesabina bu kartin bilgilerini giriyorsun. Sonra IPad ile 40 pack satin aliyorsun. 104.99TLye.(Ios AppStoredan alacaksin ama) Bir sonraki ayin basinda senin hesabina 25 TL yatiyor. 40 PAck 70TLye gelmis oluyor... ama 1 ay icerisinde sadece 1 seferlik 50 tl alisverise kadar yarisini geri veriyorlar... yani 2 tane 40 pack alsanda yine 25 TL geri donduruyor..

yani 2-3 kere alacaksanizda yine 25 tl ucuza geliyor ki bence cok avantajli...

Ha birde bu olayi bu yilin sonuna kadar gecerli.. UZattilar mi kampanyayi bilmiyorum...

Gerci reklam yaptik resmen ama umarim problem cikmaz:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

yok paypala degil.(ben paypalda sanal kart kullaniyorum. Ama eklenir sanirim. visa electron karti veriyorlar... Ama denemedim)

Bu olayin olmasi icin; Enpara hesabina parayi yatiriyorsun. Misal, 110 TL yatirdin. Sonra IOS AppStoreda AppleID kismindan kayitli olan kredi kartinin bu kart oldugundan emin olmalisin..(yoksa geri odeme yapmiyorlar). Apple hesabina bu kartin bilgilerini giriyorsun. Sonra IPad ile 40 pack satin aliyorsun. 104.99TLye.(Ios AppStoredan alacaksin ama) Bir sonraki ayin basinda senin hesabina 25 TL yatiyor. 40 PAck 70TLye gelmis oluyor... ama 1 ay icerisinde sadece 1 seferlik 50 tl alisverise kadar yarisini geri veriyorlar... yani 2 tane 40 pack alsanda yine 25 TL geri donduruyor..

yani 2-3 kere alacaksanizda yine 25 tl ucuza geliyor ki bence cok avantajli...

Ha birde bu olayi bu yilin sonuna kadar gecerli.. UZattilar mi kampanyayi bilmiyorum...

Gerci reklam yaptik resmen ama umarim problem cikmaz:(

Teşekkür ederim hocam, naxx almayı düşünüyordum, 40 pack daha mantıklı geldi 70 tlye, yeniden sağolun hocam :)

• dedehakan D kullanıcısına yanıt
    SIrf bu olay için başvuru yaptım hala dönmediler 2 gün oldu şu iki ayı değerlendirebilsem keşke fikriniz var mı kaç güne kullanır olurum?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "kac gune kullanir olurum derken hesabi kastettiniz sanirim. Bende surec soyle isledi. internetten basvuru yaptim. ertesi gun aradilar. nezaman uygunsunuz vs diye sordular. ertesi gunde kapiya gelip hesabi actilar. sonra kartla atmden para yukleyip, ipadden almak kaldi... geri odemeyide her ayin basindaki ilk 3 isgunu diye dediler...

ben oyun icin almadim. Appstoredan uygulama aldim. Harita uygulamasi oda 50 kusur tl idi. 25ini geri dondurduler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.