Şimdi Ara

itü yurtları hakkında soruları alabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
10.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aklınıza takılan merak ettiğiniz şeyler hakkında bilgim kadarıyla yardımcı olabilirim arkadaşlar

• Hazırlıkta arkadaş edinme kolay mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yurt başvuruları ne zaman yapılıyor erkenden başvurayım diyorum öncelikli olur belki. yurt çıkma şansı sıralamaya bağlı diyolar bölüme ortalardan giricem sanırım. şehir dışındanım bir de. gölet yurtlarında kalmak istiyorum ona özel olarak belirtip mi başvurucam? bir de çıkmama şansı nedir sence
  • vadi yurtları ilk yıl kesin çıkar mı il dışından gelirsek ? (bilgisayar mühendisliği)

vadide kalırsak aylık yurt ücretiyle birlikte 600-700 lira yeter mi ?
  • Duyduguma gore yurtlar bolumlere gore belirleniyotmus. Ehmcileri nereye atiyorlar? Bir de siralamaya gore aliyormus. Ortalama siralama ne olursa bos kalmayiz

• FlowMotion kullanıcısına yanıt
    O iş sana bağlı değil mi?

• Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    İşte fırsat varsa kullanırız

• Philedelphia P kullanıcısına yanıt
    şimdi şöyle oluyo kayıt günü başvuracaksınız büyük ihtimalle erken başvuru falan olayı yok belli tarihleri var.
    aynen bölüme girme sıralaması yurt çıkma şansınızı arttırır.
    tercih yapar gibi dilekçe verirken hangi yurtları istediğine dair sıralama yapıyosun uygun olana geçiriyolar seni.
    çıkmama şansı maalesef var itünün en büyük problemlerinden biri yurt bi alternatif oluşturman iyi olucaktır en geç 2. döneme kadar yerleştiriyolar herkesi bi yere.
    şunuda söyliyim en başta gölet olmayabilir vadi olur şimdiden allah kolaylık versin
  • ben istanbulda oturuyomda evim çok uzak 2 saat fln sürüyor hiçmi çıkma ihtimali yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

vadi yurtları ilk yıl kesin çıkar mı il dışından gelirsek ? (bilgisayar mühendisliği)

vadide kalırsak aylık yurt ücretiyle birlikte 600-700 lira yeter mi ?

2. döneme kadar kesin çıkıyo diye biliyorum ben.
    okulda hafta sonları yemekhanede yemek çıkmıyo dışardan yemek zorunda kalıyosun o biraz sıkıntı.vadi 300 400 arası bi şeydi yanlış hatırlamıyosam.yani size 300 küsür lira falan para kalıcak biraz zorlayabilir ama bilemiyorum ne desem şimdiden olmaz size bağlı.
    haftasonu yemek çıkartmaları lazım çok konuşuldu okulda ama takan yok
  • demir0998 D kullanıcısına yanıt
    hiç yok şehir dışından gelenler bile açıkta kalıyo kütüphanede yaşayan insanlar falan oluyo zorunluluktan
  • Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    yok öyle bi şey bölümlere göre ayrılmıyo kimse.bölüme kaçıncı girdiniz ona bakıyolar iyi bi dereceyse açıkta kalmazsınız ama ortalama kaçıncı sıralama onu bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Hazırlıkta arkadaş edinme kolay mı

kolay kolay hazırlık lise ortamı gibi oluyo belli bi sınıfın var oraya gidip geliyosun.
    2. haftadan kaynaşılır genelde arkadaşın olur farklı bölümlerden
    2. dönem yine karılıyo sınıflar yine yeni arkadaşlar ediniyosun
  • Ben yatay geçiş yapmayı düşünüyorum da 4 Eylül gibi sonuçlanacak. Yurt başvuruları biter galiba o tarihe kadar di mi?

• gudaydiya2 G kullanıcısına yanıt
    yurt burs ofisine gidip dilekçe verebiliyosunuz galiba sene içinde sizide yurt sıralamasına alıyolar.kaldı ki yatay geçişle geliceksen zaten almak zorundalar dilekçeni.ama tabi daha geç çıkıyo yurt.
  • Arkadaşım yurtlarda akşam yemeği verilmediğini söylüyor doğru mu aç mı kalıyorsunuz :D konuk evi için de geçerli mi ve konuk evi hakkında biraz bilgi alabilir miyim internette yeteri kadar bilgi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanetzenci34

quote:

Orijinalden alıntı: FlowMotion

Hazırlıkta arkadaş edinme kolay mı

kolay kolay hazırlık lise ortamı gibi oluyo belli bi sınıfın var oraya gidip geliyosun.
    2. haftadan kaynaşılır genelde arkadaşın olur farklı bölümlerden
    2. dönem yine karılıyo sınıflar yine yeni arkadaşlar ediniyosun

hocam 2.dönem neden değişiyor
  • antinikuntini A kullanıcısına yanıt
    yurtlarda değilde yemekhanede çıkıyo okulun içindeki.ama haftasonu hiç yemek çıkmıyo onu söyliyim.
    konuk evine hiç işim düşmediği için bende bilmiyorum maalesef ama konuk evinin içinde de yemek çıkmadığını biliyorum.
  • gölette var tek kişilikler net olarak fiyatını bildiğim tek yer :D
    bu sene 1030 liraydı biraz zamla seneye 1100 falan olur

yaşarsın çok rahat ama sıkılırsın bi süre sonra daralıyosun okulun içinde çık hafta sonları kapımızın önünde metro var nereye istersen gidersin
  • muctwen M kullanıcısına yanıt
    yani daha çok insanla tanış çevren genişlesin diye bence bi kere daha karıyolar herkesi bence mantıklı ve güzel
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.