Şimdi Ara

İTÜ Makina Fakültesi'nin yeni akademik kadrosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
5.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kendilerinin gecmiso hakkinda daha cok bilgi yer alsaymis sitede bu kadar asiri tepki almazmis gibi dusundum. Gerci misafir ogretim elemani oldugundan yok atlasta da yoktur. Bu kadar sikintili multecilerle de ugrasirken tahmin edersiniz ki insanlarda biraz onyargi olusuyor. Buna direkt irkcilik diyemezsiniz. Ulkede problem yokmus gibi bakamayiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • noobodynow kullanıcısına yanıt

Ingiliz fransız niye gelsin buraya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Manwe.Sulimo kullanıcısına yanıt
    Ülkede artık insanlar sığınmacılara her şekilde karşı hocam eğitimli olsa bile bence o yüzden bana da aslında çok mantıksız gelmiyor bu düşünce, Türkiye'de de özgeçmişi iyi olan hocalar bulunur elbet çağırılarak araplara gerek yok aslinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacob Robbins -- 17 Temmuz 2022; 12:30:44 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

hocam biz nasıl geleceğimizi güzel bir şekilde hayal ederken ingiltere,fransa, amerika hayali kuruyorsak, afgan, ıraklı, iranlı, arabistanlı vs. kişiler için de türkiye kendi ülkelerinden daha iyi bir yer olup buraya gelmiş olabilirler, soruyorum size kaç ingiliz, fransız türkiyeye gelip akademisyen olmak istesin, yani hükümet arapları çok seviyoruz hadi arap dolduralım mı dedi? tamam diğer bütün politikalarını eleştirelim fakat burada sıkıntı yok bence

• titeuf kullanıcısına yanıt

hocam insanın ne giydiği, nasıl sakal bıraktığı özgürlük alanına girmiyor mu? bir akademisyene mini etek giydiğinde laf edenlerden ne farkımız kalıyor böyle deyince

• MyLuckyInteger kullanıcısına yanıt

haklısınız hocam siz de

• Arkadaşlar sakin olun. Adamlar akademisyen. Komik davranmayın. Siz üniversiteye gideceksiniz. Olayları bağımsız değerlendirebilmeyi öğrenin. Arap değiller Pakistanlılar bunlar(farketmez gerçi). Normal İTÜ’deki akademisyenlerin misafir olarak başka ülke okullarına gitmesi gibi geliyorlar. Yeni bir şey değil. Zaten olan bir şey.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • refine1e kullanıcısına yanıt
    kanka adamın kafasında takke, 2 metre sakalı var. tipine bakıp almayalım demiyorum da, sen ülkenin şu durumunda cidden bu kadar iyi niyetli misin?

• Puahahah la resmi fotoda sarık mi takmış

• refine1e kullanıcısına yanıt
    amacım asla ırkçılık değil. sadece o adamın sence okula alınması çok iyi bir akademisyen olmasından dolayı mıdır? biraz uyanık olun allah aşkına ya. sen hoşgörülüysen ben daha hoşgörülüyüm zaten, endişelenme.

• titeuf kullanıcısına yanıt

ben sadece hata yapanların karşısında dururken onlar gibi düşünmeden, onlarla aynı hatayı yapmadan duralım diyorum ama siz de endişelerinizde haklısınız.

Boş yapıyorsun. Adamlar normal değişim programı ile prosedüre uygun gelmiş. Akademide olağan normal bir şey. Daha Arap olmadıklarını bilmiyorsun başka meseleyle bunu karıştırıyorsun. Her mesele yerinde konuşulur.

• Makina yazmamanız için daha ne yapsınlar  

• kusura bakma bu konuda o kadar bilgili olmama gerek yok sadece birinin paki olduğunu anlayabildim ama toplu olarak arap diyorum ben afgan paki hintli falan fark etmez bir de tek tek sayalım bunları istersen. takıldığın şey bu mu? ayrıca bunu tuhaf bulan tek kişi ben de değilim diğer mesajları da oku istersen

Hocam surata bakıp anlayamazsın zaten. Gördüğünde aç bir bak adam niye burada diye. Özgeçmişi nasıl. O zaman zaten görürsün nereden gelmiş nerede okumuş. Her ülkede çok iyi akademisyenler bilim adamları var. Batıda da bir çok okulda böyleleri var. Bunu tartışmamız bile absürt. Bu adamla haberlerde çıkan heriflerin ne alakası var.

Amerikalı da var. İtalyan da var. Tayvanlı da var… başka bir sürü yerden var hocam. Sadece benim ders aldığım, gördüğüm.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.