A

Er
05 Ağustos 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 104 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Arkadaşım için açıyorum bu konuyu, fikirleriniz ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Resimde yazan bölümler hakkında bilginiz var mı? Bu sıralamaya nereleri önerirsiniz?

Bunu Ankaratıplı'yı kötülemek için açmıyorum. Kendisi 4 yıldır binlerce kişiye yol gösterdi. Ama Ankara tıp gibi zorluğu dillere destan bir bölümde okuyup bu foruma bu kadar vakit ayırması çok tuhaf geliyor. Sizce bir nedeni var mı? Varsa ne?

Yusuf M. Arslanyoutube
Arkadaşlar bu içeriğe tüm bir gün uğraşıp büyük bir emek verdim paylaşıp beğenirseniz sevinirim #yks2022 #motivation #ilk100 #ayt #tyt2022 #ayt2022 #tyt #ösym #sıralama
https://www.youtube.com/watch?v=DDDHPS7LTvk&feature=youtu.be

Bu kardeşimiz yakışıklı olduğu kadar zeki de 79a 110 her babayiğitin yapabileceği net değil. Video hakkında ne düşünüyorsunuz?

Stresten Uyuyamıyorum! Allahın belası msüye de 2 saatlik uykuyla girmiştim. Dayanamıyorum artık. Bu rezil sistemde emeği geçenlere hakkımı helal etmiyorum.

Vallah hişbir şey anlamadım. Bunun mantığı nedir?

Ben bilgi sarmal ayt branş denemelerini almayı düşünüyorum öneren var mı? Veya alabilirsin dediğiniz farklı bir yayıncılık.

Selamlar, ösym aiste yayınlanan msü sorularının şıklarının yerleri farklı mı orijinal sınavınkinden?
2x de izlesem ve ödev testlerini çözmesem bitirebilir miyim? Ya da fasikül mü önerirsiniz?
Açık lise sınavları açıklandııı!https://mobile.donanimhaber.com/acik-lise-diploma-notunu-ogren--145807451bu şekilde diploma notumu öğrendim ama 95 yazıyor. Bu dönem mezun oluyorum. 95 düzelir mi daha. Üzüldüm ya

Merhaba, 12 açık lise öğrencisiyim ve evden çalışıyorum.

Denemeleri çözünce karşılaştıracak kimse olmadığı için denemeler zor mu kolay mı pek anlayamıyorum. Siz de kendi netlerinizi yazarsanız karşılaştırabiliriz. Sonraki denemelerde taze taze denemeyi nasıl bulduğumu da yazacağım

Sırasıyla TürkÇe matematik sosyal fen

24.11.2021 sıradışı analiz 5li paket deneme 1 32,5;34;13;11,5

Türkçe ve matematik çok kolaydı. güzel sorular vardı ama tek tük, feni sevdim zordu sosyal bilgi gerektiriyordu bence, ayrıca felsefede çok iyi paragraf soruları vardi. Bir daha çözmeyebilirim.

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 21 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 218
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 18)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 120 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.