Şimdi Ara

İthalatçı Garantil PS4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İthalatçı garantili ps4 alınır mı? Kahraman elektronik gibi yerler vardır bilirsiniz. O tür yerlerden alan var mı?

• İthalatçı garantili alınmaz üzerine biraz daha ekle 2 yıl Sony garantili olsun en azından 2 yıl bir sorun oldu mu destek alırsın. İthalatçının verdiği garantisini güvenmek sana kalmış artık ben olsam asla almam uzak dururum.

gün gelir başın ağrır sonra kafanı yerden yere vurursun keşke biraz daha ekleyip sony garantili alsaydım diye çevremde çok gördüm bu tarz olayları insanlar ucuza kaçmak için her yolu başvuruyor sonra kötü bir olay oldu mu ağlıyor zırlıyor.
  • Kipa dan 1709 tl ye pro aldım 3 ay önce. İthalatçl garantili, herhangi bir sorunu yok. Aldığım zamanda sony garantiler 2000 üstüydü 300 lira fazla vermek gelmedi içimden çünkü bilgisayarım da var, konsolu sadece ps exclusiveleri için aldım , her türlü oyunu da oynadım gayet memnunum ama imkan varsa tabii ki sony garanti Bu arada benim ürüne birşey oldu mu kipa ilgilenicek garantisiyle bir sorun çıkacağını sanmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toytonum -- 21 Haziran 2018; 18:39:14 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.