Şimdi Ara

İtem Düşme Hk (Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 Lvl Oldum Sadece 1 Lvlda İtemler cıktı Gerisinde Hep Boş oldu Niye Belli Bi sebebi Olabilirmi ?

• item drop ratesi sebep olabilir mi?
  • BlackVnM kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum Eski Hesabım 10 olana kadar 50 ye yakın hero itemi düştüydü şimdi hiş cıkmadı bana degil kimseye cıkmadı şimdi 4 lvlim sadece 1 den 2 olurken 4 item oldu o kadar bide kutudan cıktı o kadar
  • her level aldığında banko bir item geliyodu bunu kaldırdılar ayrıca kutuları da kaldırdılar şimdi itemler set halinde düşüyor oynama saatine göre. Bana geçen ay 2 set gelmişti daha da hiç düşmedi şans heralde..
  • ha artık cok zor diyorsunuz mesela dün 4-5 oyn attım hiç kimseye cıkmadı :/
  • yaklaşık 2-3 aydır drop olmadı bana bi eventta düşüyodu herkese oradan 2 set düştü o kadar başka bir şey düşmedi :)
  • ben event'de 1 set görebildim 6 kere üst üste drop olmadı %50 ihtimal birde yeni sistemde item henüz görmedim
  • Bana düşmedi ama ben oyunlarımda millete iyi setlerin düştüğüne tanık oldum.
  • Yeni sisteme geçildi artık parça item elde etmenin tek yolu tek seferlik welcoming gift ve eğitim ödülleri. O yüzden parça item değerleri düşuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sistem kötü olmuş ya aylardır tek item gelmedi etkinlik dışında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İtemler para döndü, onlar dolaşıyor sadece şimdi. O döngüye geçildiği gün pudge seti düştü kaç ay önce düşün ne item düştüğünü gördüm nede set.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.