Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

İtalyanlar Dalga Geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
95
Cevap
1
Favori
3.200
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> İtalyanlar Dalga Geçti
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6909 Mesaj
    Bazı İtalyan taraftarlar, Türk Telekom Arena stadındaki temizlik çalışmalarıyla böyle dalga geçtiler.

Valla kanımca haklılar, böyle bir organizasyonda bu şekilde küreme çalışması yapılmaz.

|
    |
  • Diyoruz ama bazıları anlamak istemiyor. Bir hafta öncesinden kar yağışı olacak deniyorsa ve sen 50 tane adamı orda hazır bekletemiyorsan yazıklar olsun artık aracı teknolojik aletleri de geçtim. 100 küsür senelik kulüp ama ne gelenek var ne tecrübe var ne birikim var. Hiç bişey yok.

Ama sen Beşiktaşlısın ya gözleri kapalı saldırırlar şimdi.

İtalyan veletlerin yaptığı boş bir şaka işte. O araç sahanın kenarında birikmiş olan karları temizliyor ,

yiyiyorsa sahanın içine girsinler onunla , çimleri komple yerinden söker o alet. Bir de tuzlama yapıp çimleri kökünden kurutsalarmış.

Dikkat ederseniz araç zeminin üzerinde değil zaten. Herkes aynı şekilde kar kürüyor bu standart bir şey. İlk başta kendilerine baksınlar.

bende geçtim ne varki yani

bu ülkede kafası çalışan bir adammı belirli yerlere gelmez. 10 gün öncesinden kar yağacağı belliydi bir kişinin mi aklına gelmez bir şirketle anlaşıp 100 kişiyi oraya anında dökmek. çok mu para gerekir bu işi için hayır. ama biraz akıl gerekir.

kurumsallaşıyoruz ne de olsa.

Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    @Pozitron~ demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Sadece bizdeki zeminler kiymetli bu nasil zeminse en ufak seyde cöküyor. O aletler bu is icin tasarlanmis zemin kurallara göre yapildiysa hic bir zarari olmaz.
    Onu gectim tahta yerine küremek icin satilan aletler var.
    Görecekmis zaten göremezssinki alistirilmisiz böyle seylere. Cim ekme yenileme 1 milyon euro en az bayiliyorlar ve zemine gelince nasil yapildigi belli degil.

Miyendiz Bey kullanıcısına yanıt
    @Miyendiz Bey demiş ki;

Mesajı Yerinde Gör

Geçeceksiniz bu klişe lafları.
    Ben italya'da 2 ay kaldım. Tv dizilerinden veya tur otobüslerinden öğrendiğiniz italya dışında çok daha değişik bir italya var. Ücret politikaları rezil, kenar semtlerinde naylon evlerde yaşayanlar şanslı yüz binlerce evsiz var. Ülkenizi aşağılamaya çalışınca iyi cumhuriyet vatandaşı olmuyorsunuz. Ama inşallah sizin kafanızdakiler yönetsin de ekonomi uçsun asgari ücret 5 bin dolar olsun.

• Binbaşı
    1011 Mesaj
    Fakiriz yapacak bişey yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    tüh tüh tüh bak görüyor musun italyanlar bizle dalga geçmiş

Orijinalden alıntı: thanatos13

size de gün doğdu ne güzel

Bize neden gün doğsun ki? Allah bilir bizim İnönü stadında da kar yağışında gene böyle eski usullerle temizlemeye çalışırlar.
    quote:

Orijinalden alıntı: BJK

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

size de gün doğdu ne güzel

Bize neden gün doğsun ki? Allah bilir bizim İnönü stadında da kar yağışında gene böyle eski usullerle temizlemeye çalışırlar.

Diyoruz ama bazıları anlamak istemiyor. Bir hafta öncesinden kar yağışı olacak deniyorsa ve sen 50 tane adamı orda hazır bekletemiyorsan yazıklar olsun artık aracı teknolojik aletleri de geçtim. 100 küsür senelik kulüp ama ne gelenek var ne tecrübe var ne birikim var. Hiç bişey yok.

Ama sen Beşiktaşlısın ya gözleri kapalı saldırırlar şimdi.
    #1 Fernando Muslera #2 Şener Özbayraklı #3 Emre Taşdemir #5 Ahmet Çalık #6 Jean Michaël Seri #7 Adem Büyük #8 Selçuk İnan #9 Radamel Falcao #10 Younes Belhanda #11 Ryan Babel #14 Martin Linnes #16 Gökay Güney #17 Yunus Akgün #19 Ömer Bayram #20 Emre Akbaba #21 Jimmy Durmaz #22 Mariano Ferreira #23 Florin Andone #26 Mustafa Kapı #27 Christian Luyindama #30 Atalay Babacan #34 Okan Koçuk #41 Erencan Yardımcı #45 Marcão Teixeira #55 Yuto Nagatomo #89 Sofiane Feghouli #92 Steven Nzonzi #97 Emre Mor #99 Mario Lemina
    Fatih Terim

• Binbaşı
    1750 Mesaj
    Zeminden ötürü bunları kullanıyor olabilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Zemini temizlesinler o aletle de göreyim zemine zarar vermemesi için öyle temizleniyormuş.

Sadece bizdeki zeminler kiymetli bu nasil zeminse en ufak seyde cöküyor. O aletler bu is icin tasarlanmis zemin kurallara göre yapildiysa hic bir zarari olmaz.
    Onu gectim tahta yerine küremek icin satilan aletler var.
    Görecekmis zaten göremezssinki alistirilmisiz böyle seylere. Cim ekme yenileme 1 milyon euro en az bayiliyorlar ve zemine gelince nasil yapildigi belli degil.
  • Yarbay
    7156 Mesaj
    Zamanında Galatasaraylılar Süper Final maçında kaç yıllık İnönünün zemini su olduğu için dalga geçmişlerdi.

Herkes Haddini Bilecek !
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    4 Not
    İtalyanlar önce kendisine baksınlar.
    4 italyan ülkesindeki işsizlikten dolayı şirketimizde çalışıyor.
    77 Mesaj
    Ya işimize geldiği için ağırdan aldıysak.?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Pozitron~

Zemini temizlesinler o aletle de göreyim zemine zarar vermemesi için öyle temizleniyormuş.

Juventus un zemini asfalt sizinki pamuk mübarek. O adamlarda çim küreme yapıyorlar. Belediyeden tuzlama arabası ile yapmıyorlar.
    1 Not
    bende geçtim ne varki yani

bu ülkede kafası çalışan bir adammı belirli yerlere gelmez. 10 gün öncesinden kar yağacağı belliydi bir kişinin mi aklına gelmez bir şirketle anlaşıp 100 kişiyi oraya anında dökmek. çok mu para gerekir bu işi için hayır. ama biraz akıl gerekir.

kurumsallaşıyoruz ne de olsa.
    |
    |
    Geç branda felan gererdi insan temizlenen tekrar batmış.
    Hepde avrupa maçlarına denk denk geliyor.
    Önce yağmur sonra kar...
    |
    |

Orijinalden alıntı: 0971

Ne alaka arkadaşım böyle saçma sapan kıyaslamalar yapmayın.

Bir İtalyan da çıkıp dese bizde hademenin aldığı maaşı sizde mühendis almıyor diye ne diyeceksin o zaman?

Orijinalden alıntı: Miyendiz Bey

quote:

Orijinalden alıntı: 0971

Ne alaka arkadaşım böyle saçma sapan kıyaslamalar yapmayın.

Bir İtalyan da çıkıp dese bizde hademenin aldığı maaşı sizde mühendis almıyor diye ne diyeceksin o zaman?

Geçeceksiniz bu klişe lafları.
    Ben italya'da 2 ay kaldım. Tv dizilerinden veya tur otobüslerinden öğrendiğiniz italya dışında çok daha değişik bir italya var. Ücret politikaları rezil, kenar semtlerinde naylon evlerde yaşayanlar şanslı yüz binlerce evsiz var. Ülkenizi aşağılamaya çalışınca iyi cumhuriyet vatandaşı olmuyorsunuz. Ama inşallah sizin kafanızdakiler yönetsin de ekonomi uçsun asgari ücret 5 bin dolar olsun.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.