Şimdi Ara

İSTTELKOM Fiber çalışması ?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne tarafa doğru gidiyorlar Habibler mi? 500 evler tarafına doğru mu? eski edirne asfaltında Kaç km. olucağı belli mi acaba ? bakabileceğimiz bi yer var mı plana?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epsotel

ne tarafa doğru gidiyorlar Habibler mi? 500 evler tarafına doğru mu? eski edirne asfaltında Kaç km. olucağı belli mi acaba ? bakabileceğimiz bi yer var mı plana?

Asfalt yenileme çalışmalarına paralel olarak sürdürüyorlar, 500 evler tarafına gidiyorlar.

İlk fark ettiğimde 2.cebeci deydiler şuan hacı şükrü durağı civarındalar.

İşçilerle konuştum ama pek bilgileri yok.
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    takip ediyim bende bundan sonra. eyw. hocam

• Bende bu resimleri bugün çektim bizim sokak ve çevre sokaklarda da aynı durum söz konusu. Şimdi bu fiber çalışması mı ? Kartal/İstanbul

İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??İSTTELKOM Fiber çalışması ??

• Sultangazi/Gazi mahallesinde var mi bilgisi olan

• mcrew kullanıcısına yanıt
    başakşehirde bosphorus citynin karşısında yarımburgazın ordada var sadece sitelere değil hizmet benim anladıgım kadarıyla tabi mahallenin tümüne vermemişler ama ana sokağın tümüne sağlamışlar altyapıyı ilk defa bi belediyenin bu işle uğraştiğini bu işe destek verdiğini belirtiyor keşke tüm belediyeler bunu yapsalarda hem biz hem internet sağlayıcıları hem belediyenin yararına olsa
  • Bayağı zaman olmuş durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

Bayağı zaman olmuş durum nedir?

Altyapı döşenmesine rağmen İSS lerden talep olmadığı sürece hiç birşey yapılmayacakmış

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

quote:

Altyapı döşenmesine rağmen İSS lerden talep olmadığı sürece hiç birşey yapılmayacakmış

Vatandaşı düşünen yok. IBB ye ne oluyor da fiber kablo çekiyor. Bütün amaç para kazanmak.

TT de çalışan arkadaşım var. Fiberi önündeki engel belediyeler diyor. Kazı izni vermiyorlar ve kendileri kablo çekip iss lere kiralamaya çalışıyor diyorlar. ISS lerde yanaşmıyor tabi nasılsa halk 8 mbit falan demiyor seve seve kullanıyor. Bizim gibi koyunlar oldukça başımızdaki çoban değişsede ottan başka birşey yiyemeyiz.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Belediyeler konusu çok bütük dert hatta hatta İBB İsttelkom kazılarında TT tabi kendisinden kiralamıyor diye kazı yaptığı yerlerde TT fiberlerini koparıp tamir için kazı izni de vermiyormuş diye duydum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ibb nin hataları saymakla bitmez sırf bugün 45 dk metrobüs durağında binebilmek için bekledim diğer bekleyenlerin sizi insan yerine koymayıp sıyrılıp daracık yere girip sıkışmasını geçtim bir yön tika basa doluyken diğer yön rahat rahat oturarak ve rahat bir şekilde gidiyor sabah'ta diğer yön için aynı ve metro ihalelerini bir bir iptal ediyorlar

• quote:

quote:

quote:

Vatandaşı düşünen yok. IBB ye ne oluyor da fiber kablo çekiyor. Bütün amaç para kazanmak.

TT de çalışan arkadaşım var. Fiberi önündeki engel belediyeler diyor. Kazı izni vermiyorlar ve kendileri kablo çekip iss lere kiralamaya çalışıyor diyorlar. ISS lerde yanaşmıyor tabi nasılsa halk 8 mbit falan demiyor seve seve kullanıyor. Bizim gibi koyunlar oldukça başımızdaki çoban değişsede ottan başka birşey yiyemeyiz.

Soyguncu zihniyetin en büyük örneğini teşkil ediyorlar. Fahiş fiyatlarla kiralıyorlardı. BTK el attı, taban-tavan fiyat geldi. Şuanda tavan fiyattan kiralıyorlar.

Fiberi ararken adlsden de olacağız. Artık evime adls de vermiyorlar. TTNet in teklifi 4.5 G verelim.

• quote:

Fiberi ararken adlsden de olacağız. Artık evime adls de vermiyorlar. TTNet in teklifi 4.5 G verelim.

Sultangazi'de mi yaşıyorsunuz hocam?

6 aydır burada değildim. Şuan internet berbat durumda, 6 ay öncesiyle arada daglar kadar fark var, ben Turknet kullanicisiyim, komşularımda TTNet, TSol de kullanan da var ve hiçbirimiz randıman alamıyoruz. Pingler uçmuş, hızlar kısıtlı.

• quote:

quote:

Sultangazi'de mi yaşıyorsunuz hocam?

6 aydır burada değildim. Şuan internet berbat durumda, 6 ay öncesiyle arada daglar kadar fark var, ben Turknet kullanicisiyim, komşularımda TTNet, TSol de kullanan da var ve hiçbirimiz randıman alamıyoruz. Pingler uçmuş, hızlar kısıtlı.

Ben Gaziosmanpa?a'dayım. 11 Şubatta taahhüt bitiyor (Vodafone) Turknet e geçeceğim port yok. TTNet ile görüştüm doğruluyor port yok diyor. Bimer, BTK şikayeti oluşturdum. Sonuç çıkmazsa VodafoneNet kazığını yemeye devam edeceğim.

Transfer yapılabiliyor olması lazım turknet konusuna bakın bu sayede portunuzu koruyarak çok kısa zamanda geçilebiliyor diye biliyorum 1 gün de geçenler de vardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Transfer yapılabiliyor olması lazım turknet konusuna bakın bu sayede portunuzu koruyarak çok kısa zamanda geçilebiliyor diye biliyorum 1 gün de geçenler de vardı

TTNet transferin mümkün olmadığını söylüyor.

Forumda yapanlar var formun linkini buldum

https://turk.net/dosyalar/sozlesme_formlar/adsl_abonelik_sozlesmesi/bireysel_adsl_churn_formu.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Data

Forumda yapanlar var formun linkini buldum

https://turk.net/dosyalar/sozlesme_formlar/adsl_abonelik_sozlesmesi/bireysel_adsl_churn_formu.pdf

En son çare bunu yapacağım.
    Hocam 500Evler'de trafiğe kapalı 1003 sokaktada benzer bir çalışma var ve Küçükköy'e inerkenki santrale bağlanıyor. Aşağıya inen iki caddeden birinden geçti, ara sokaklara da girip caddenin bir tarafındaki evlere bağlantı yapıldı diye görmüştüm. Sıhhat fırının oraları. Aşağıda da 1003 sokaktaki çalışma Eski Edirne Asfaltı'na paralel yönde gidiyor. Bizim ev de 1004'te. Bize gelir mi diye kara kara düşünüyorum. Kırmızı ile işaretli yerlere döşendi, bazı binalara da bağlantı yapıldı gördüğüm kadarıyla ama hizmet veriliyor mu emin değilim.

İSTTELKOM Fiber çalışması ??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.