Şimdi Ara

istoçun geleceği nasıl olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • istoçta m tipi 75m2 dükkanımız var, ilk kurulduğu zamanlarda almıştık, o zamana göre iyi bir kar ettirdi ama son yıllarda fiyatında değişim olduğu söylenemez hatta bazı emalkçılara göre düşüşe geçmiş, aylık 1200tl kira getirisi var, emlakçılarla konuştuğumda 350k tl diyende var 105-120k dolar arası diyende, genelin yaptığı yorum piyasanın artmayacağı yönünde, kooperatifin oteli varmış ve satılıcakmış buradan 10k dolar civarı hissenize pay düşer diyenler var, ama ne zaman olacağı muallakta, benim düşüncem dükkanı satıp arsa veya temelden konuta girmek, arsa olarak çatalcayı araştırıyorum ama fiyatlar sanırım şişik m2 si 250tl civarı köylerdeki tarlalar, havalimanına yakın olanlar, ayrıca kocaeli derince (tam olarak emin değilim) ve körfe zilçesindne yatırım yapmamızı önerdiler, m2si 35 liradan almış bşir tanıdığım,ikinci düşüncemden açıkcası biraz soğudum ama teoride mantıklı gelmişti, yeni yapılan sitelerden peşin parayla ev alıp 2.5 yıl civarında biteceiğini söylüyorlar 400k civarı seyrantepede, bitince piyasa oturdukltan sonra 700k üstüne satabileceğimi söylüyorlar ki bundan emin değlim, nasıl bir yol izlemek dğru olur, dükkan sizce kalmalı mı, satarsak nasıl bir yol izlemeliyiz?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.