Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.990
Cevap
85
Favori
1.103.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir kaç gün içinde UYAP düşer dosyanız ve yine beklenti içinde olacağız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mtnncl M kullanıcısına yanıt

Merhaba aynı durum bende de oldu dosyam 2020 160 larda istinaf a gitti. Alacak davası. Dün uyapta kapandı olarak göründü avukatım 1 aya kesinleşmiş kararı alırız dedi. Bilmiyorum ama insallah sizin dediğiniz gibi başka mahkeme olmazda sonuç yazılır

• Benimde 32. mahkemeden 48 e taşınmıştı. 2020/38.. lerdeydi bende şimdi baktım kapalı yazıyor dün yazılmış. bakalım bu sefer hangi mahkemeye kaç numarası ile verilecek

• senay22 S kullanıcısına yanıt

Muhtemelen yeni açılacak daireler olacaktı onlardan birine gitmiş olabilir dosyanız

• Geçen yıl bende dahil bir çok arkadasin dosyaları bu şekilde kapalı görülmüştü, sonrasında başka mahkemelere kaldırıldı. Geçtiğimiz yıl 18 eylülde benim dosyada 30. Hukuktan, 47. Hukuk'a taşınmıştı. Ne tesadüf ki yine adli tatil sonrası dosyam kapalı olarak görünüyor, muhtemelen yine başka bir mahkemeye yönlendirilecek.

• AYNEN 7 EYLÜLDE BENİMKİDE 48. HUKUĞA TAŞINMIŞTI. BUSEFER 8 EYLÜLDE KAPANDI BAKALIM HANGİ MAHKEMEYE TAŞINACAK. BU GİDİŞLE SENEYEDE TAŞINIR BİYERLERE

Benide 50. Hukuğa yollamışlar

• BENİM HENÜZ BELLİ DEĞİL KAPALI YAZIYOR BU HAFTA İÇİ BELLİ OLUR SANIRIM

• blackazus B kullanıcısına yanıt

Benim dosyam 2019 ocaktan beri 28 .hukukta istinaftaydi, beni de 2021/3x dosya numarasıyla 50. hukuka taşımışlar. Sizin istinaf ilk gitme yili neydi?

bu sekilde hiçbir yere varılmıyor istinaf mahkemelerini yargıtayı rahatlatmak amacı ile açıldı..istinaf kendi içinden çıklmaz hale geldi..ortada hakim yok savcı ama yeni hukuk daireleri açılıyor..

• karagöz84 kullanıcısına yanıt

2020 ocak ayı hocam

Velhasıl sistem işverenden yana. Alacağımız resmen eriyor

• Benim dosyada bi değişiklik yok hala 48 de açık yazıyor

• Ama hiç umudum kalmadı bu yılda sonuçlanması zor

Aynı kaderi yaşıyoruz benimde 7. Yıl bitmek üzere 50. Hukuka taşınmış dosyam 1.. dosya numarası verilmiş sizede başlarda sıra verlmiş olması gerekirdi neye göre sıralamışlar anlamadım

• Bugün 47. Hukuk"u aradım, dosyanın kapalı olarak.göründüğünü ve durumunu sordum, yoğunluk nedeniyle yeni açılan mahkemelere taşındığını, 1hafta için o daireden numaral verileceğini söylediler.

• Bayanpimpirik B kullanıcısına yanıt

benim 7 YIL 3 AY OLDU HERŞEYE TAKILDI DOSYA ŞAHİTLER GELMEMESİ,BİLKİŞİYE 2 DEFA GİTMESİ,15 TEMMUZ OLAYALRI,HAKİMLERİN OLMAMASI,PANDEMİ SÜRECİ VS HERŞEY BÖYLE DENGESİZ GEÇTİ.DAHA ÖNCEDE İŞ DAVAM OLDU 2 SENEDE BİTTİ YARGITAY DAHİL.ŞUANDA HUKUK DENEN BİŞEY KALMADI HERŞEY BİTTİ..

• Bende aynı senin durumundayım 2014 yılında dava açtım 2019 Ocak ayında davayı kazandım fakat sigorta şirketi istinaf başvurusu yaptı bekleyip göreceğiz

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt

1 YIL ÖNCE 32 DEN 48 E 3825 OLARAK GİDEN DOSYAM ŞİMDİDE 51 NOLU HUKUK MAHKEMESİNE 304. Lİ DOSYA OLARAK GİTMİŞ YANİ 1 YILDA 800 DOSYA GERİ DÜŞMÜŞ BU GİDİŞLE 5 YILIM DAHA VAR :((((((((

• ANKARA 7.HUKUKTAN BEKLEYEN KİMSE VARMI?

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.