Şimdi Ara

İstinaf mahkemesinde bekleyen dosya (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.989
Cevap
85
Favori
1.103.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceyhun738 C kullanıcısına yanıt

Nasıl ulaştınız acaba?

Telefon numarası vs. bir şey var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla 0 basıp kaçıncı hukuksa oraya bağlatıyorsunuz 216 303 20 00

• Bu dosyaları neye göre sıralıyorlar da bakıyorlar ben 2019/**34 numaralıyım gelen giden yok 2019/**37 sonuç çıkıyor

• Ceyhun738 C kullanıcısına yanıt

Hocam bu Anadolu Adalet Sarayı değil mi?

31.BAM Çağlayan’da ama bu numaradan mı bağlanılıyor yine de?

• Burada bir arkadaş 2019 3400 falandı dosya no sonuclandırın dedi bizim de 2019 3300 ses yok ben bu işten birşey anlamadım

• anladığım kadarıyla dosyan yazı işlerinden çıkmış bu anlaşılıyor , baktığım zaman mesajlarına profilinden ankarada yer değişikliği korona derken sonuçlanması uzamış uyaptan karara çıktığında tekrar yazabilirsen en azından bizim gibi bekleyenlere bilgi vermiş olursun

• pn2121 kullanıcısına yanıt
    İstanbul bölge mahkemesi tek bir çatı altında duruşmalara bakıyor sadece iş yoğınluğuna bağlı dairelere bölüyor

• tnctrkamp T kullanıcısına yanıt
    Sona yaklaştım görünüyor bir gelişme olursa buradan yazarım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SEVGİ ER S kullanıcısına yanıt
    Var mı gelişme dün ne sonuç oldu

• İst.bam.30.hukuk 2019/109x alacak davam bu ayın 16 sında karara çıkmış arkadaşlar inşallah hayırlı haberdir. Bekleyenler için bilgi olsun

• 32. Hukuktan haberi olan varmı hangi dosyada diğer daireler 2019 başlamış bunlar hala 2018 bitiremedi

• Castîel kullanıcısına yanıt

Malesef hakim izinliymiş o yüzden 18.01.2022 tarihine yeniden gün verildi. Dört buçuk yıl olacak ve hala bir sonuç yok. Sende var mı bir gelişme.

• Ankara BAM. 11. Hukuk'dan 2019/37xx davam bu ayin 21'de karara çıkmış Inşallah hayrima bir haberdir. Bekleyen arkadaşlar içinde en kısa zamanda sonuçlanmasi dilegi ile.

• Az önce 31 hukuk dairesi ile görüştüm alacak davalarında 2019yılı 2500-2700lü dosyalarına bakılıyormuş benim dosya no 3300 lerde bu yıl sonunda bakılır dediler ama ne zaman sonuclanır bilmiyorum dedi bilginize yani ortalama 6 ay daha beklerim gibime geliyor

• Arkadaşlar istinaftan sonuç olumlu çıktıktan sonra icradan para alma durumu ne kadar süre alıyor?

• Ankara 7.hukuk 2020 dosyaları 1 Ekim itibariyle başlıyor dosyası olan arkadaşların bilgisine.

• Türk3476 T kullanıcısına yanıt

İnşallah doğru söylüyorlardır ya.

ikimizin arasında 150 dosya var. Muhtemelen senden 2 ay sonra falan da bana sıra gelir. Mayıs-Haziran’a kadar sonuçlansa bari.

• Kadir1903bjk K kullanıcısına yanıt

Kardeş ben bugün aradım dosyam 2020/17** bana 1,5 2 yıl sonra gelebilr dedi cimcime. Zaten iki yıla yakındır istinafta 2 yıl daha beklicekmişim, anlamadığım neden hiçkimse bişey demiyor neden istinaf mağdurları olarak hep susuyoruz. Zaten fakir fukaraya adalet yokta belki sesimizi duyurmanın zamanı gelmiştir. Adalet patronlardan yana zalimden yana. Bunuda yazmazsam ölürüm SANSÜRSÜZ topunun amına koyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerşahan -- 24 Eylül 2021; 14:5:55 >
  • istinaf çöktü arkadaşlar. alacak davam için 2020 mart ayından beri arıyorum 600 700 lerdeyiz haziran başı arıyorum 600 700 lerdeyiz. bugun aradım yine 600 700 lerdeyiz ee dosyam ne zaman sonuçlanır diyorum en yakın 2022 bu zamanlar fln diyorlar. alacagınız fln varsa unutun. boşa zaman harçayıp sağlığınızdan olmayın.

• 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.